به شما مردم و کارگران به خاطر این استقامت و پی گیری درود می فرستم

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۲ شهریور ۱۳۹۳

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق پایداری، مقاومت ، صبر و سعه صدر مردم،کارگران و خانواده ایشان را عامل اصلی در حصول نتیجه و احقاق حقوق بافق دانست.

محمد عباسی که امروز در جمع کارگران شرکت سنگ اهن و قبل از آغاز بکار مجدد این مجموعه معدنی سخن می گفت ادامه داد:بنده از طرف اعضای شورای اسلامی شهر به شما به خاطر این استقامت و پی گیری درود می فرستم و اعلام می کنم این استقامت شما موجب شده بتوانیم یکی از حقوق ضایع شده شهرستان را باز ستانیم.

وی با اشاره به آیه ای از قران مجید که خداوند سرنوشت هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر اینکه آنها خود را تغییر دهند افزود :خوشبختانه امروز به درجه ای از شجاعت رسیده ایم که حرفمان را بزنیم و حقمان را مطالبه کنیم و پس از سالها که سنگ و محصولمان را بردند برای احقاق حق شهرمان مطالبه گر باشیم و به نتایج مطلوب برسیم.

عباسی توافقات صورت گرفته را یک دستاورد بزرگ برای مردم،کارگران زحمت کش،دولت تدبیر و امید و همه کسانی دانست که در راستای حقوق مردم تلاش نموده اند و اضافه کرد مردم بافق چندین سال تلاش کردند، زحمت کشیدند ،دویدند و صدایشان به جایی نرسید اگر الانِ این مهم محقق شود هیچ برگی زرین تر از این برای دولت ما نیست، برای فرماندار ما نیست برای شورای ما نیست و برای من نیست و برای شما و برای آینده بچه هایتان، این یک واقعیتی است که من باید خدمتتان بگویم، و خطاب به خانواده کارگران بازداشتی گفت:شما با صبر و استقامتی که نشان دادید آن هم در شب و روزهای پیوسته برای حق خواهی ، نزد خدا ماجور خواهید بود.

وی نیاز امروز بافق را اتحاد همدلی و پی گیری برای رشد و توسعه دانست و خطاب به فرماندار بافق و مدیر کل سیاسی استان که در جمع کارگران حاضر بودند گفت:مطمنا شما در جلساتی که در روزهای اخیر برای حل مشکلات ایجاد شده برای بافق حضور داشتید اقرار دارید که حق این مردم ضایع شده است و شایسته است برای رفع این اجحاف تلاش بیشتری بنمایید.

تشکر از امام جمعه،فرماندار،مسؤلین استان ، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی،نماینده کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی،کارگران و مردم بافق که در روزهای گذشته با تلاش و آرامش بر خواسته به حقشان استقامت داشتند دیگر سخنان این عضو شورای اسلامی شهر بافق بود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها: