ورود دستگاه سي‌تي‌اسکن به بيمارستان حضرت وليعصر(عج) بافق

دسته: اخبار ویژه , علمی - پزشکی , عمومی
۱۰ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ مرکز تصويربرداري بيمارستان وليعصر بافق به دستگاه سي‌تي‌اسکن مجهز شد.

رئيس بيمارستان بافق در زمان ورود دستگاه به بيمارستان در خصوص ويژگي اين دستگاه گفت: با پيگيريهاي بعمل آمده از سوي شهرستان و استان و اخذ مجوزهاي لازم از وزارت بهداشت و درمان همچنين تهيه و تامين زيرساخت‌هاي موردنياز اقدام به خريد دستگاه سي‌تي‌اسکن از نوع philips ساخت کشور هلند نموده که به ياري خدا در آينده نزديك، اين دستگاه نصب و مشغول خدمات‌رساني به بيماران خواهند شد.

دکتر علي محمد افشاري از تامين اعتبار براي خريد دستگاه سي تي اسكن بيمارستان خبر داد و گفت: 1ميليارد و 700 ميليون تومان براي خريد يك دستگاه سي تي اسكن از طرف شرکت سنگ آهن مرکزي تامين اعتبار و قرارداد خريد آن منعقد شده است.

وي با اشاره به اينکه دستگاه سي ‌تي اسكن مي‌تواند براي تشخيص بيماريهاي مغز و اعصاب استفاده مي شود تصريح کرد: دستگاه سي تي اسکن چون مي تواند تفاوت بين خون تازه و كهنه را به تصوير بكشد، براي نشان دادن موارد اورژانس بيماريهاي مغزي بهترين كاربرد را دارد.

افشاري افزود : تشخيص بيمارهاي مادر زادي مانند بزرگي يا كوچكي جمجمه ،تشخيص تومورهاي داخل جمجمه‌اي و خارج مغزي ،خونريزي در قسمت‌هاي مختلف مغز و سكته‌هاي مغزي ، تشخيص بيماري اعضاي داخل شكمي مانند كبد ، لوزالمعده ، غدد فوق كليوي و بررسي بيماريهاي ريه نقش بسزايي در تشخيص بيماري بيماران دارد.

رئيس بيمارستان بافق خاطر نشان کرد: مرکز تصويربرداري بيمارستان وليعصر بافق شامل بخش‌هاي راديولوژي، سونوگرافي مي باشد که با ورود دستگاه سي‌تي‌اسکن اين مرکز کامل مي شود.

گفتني است فرماندار بافق در زمان ورود دستگاه سي تي اسکن با مراجعه به بيمارستان ضمن تقدير و تشکر از خدمات ارزنده مدير عامل شرکت سنگ آهن مرکزي و پيگيري هاي نماينده مردم بافق در مجلس و حوزه بهداشت و درمان ، خواستار تسريع در راه اندازي دستگاه شد که رئيس بيمارستان خبر از راه اندازي آن تا نيمه مهرماه سازي جاري را داد.

New0170 New0171


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
اصغرآقابابایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۷:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با وجود بی مهری هایی که در گذشته نسبت به آقای عسکری انجام شداما تحولات چشم گیری در عرصه سلامت در شهر در حال انجام گرفتن است شهر بافق از محروم ترین شهرهای استان در حوزه سلامت و درمانی است خرید این دستگاه توسط شرکت سنگ آهن و حمایت های آقای عسکری در عقد قرارداد وتجهیز بیمارستان شهر نشان از روح بلند و صبر جلیل ایشان در مقابل ناملایمات گذشته است من تردید ندارم بیمارانی که در آینده از این دستگاه جهت انجام سیر معالجاتشان استفاده می کنند با دعاهای خیر خود زمینه رشد و ارتقائ زندگی مادی و معنوی جناب آقای عسکری و تمام مسئولینی که در این راستازحمت کشیده اند را فراهم می سازد

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۹:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خداوند متعال به همهی خادمین مردم بافق خیر دهد.
سال گذشته در یک گرم تابستانی برای سی تی اسکن مادرم با آمبولانس شرکت سنگ آهن به بیمارستان فرخی یزد رفتیم . کل سی تی اسکن فقط 20 دقیقه طول کشید ولی پدر ما در آمد برای رفتن
آقای عسکری و مسئولان دلسوز دستتون درد نکند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیرعامل دلسوزخداخیرتان بدهد

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شنیده بودیم دستگاه ساخت کشور آلمان وبا مبلغی بالاتر ازاین خریداری شده که دوسوم هزینۀ آن را سنگ آهن ومابقی را دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی ازمحل اعتبارت دولتی پرداخت می کند.لطفا آقای دکتر نوری یا هر مسول مطلع دیگری در این زمینه دقیق وصادقانه اطلاع رسانی کند.

    بافقی اصیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۹:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    معلوم میشه ازاون سنگ اندازهاهستی

حسین دهستانی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدابه مدیرعامل عزیز اجربدهدانشاالله که مردم قدردان وواقع بین باشند

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دست تمام کسانی که در این کار نیک همکاری داشتند درد نکند ان شا ا… خداوند وزد زحماتشان را بدهد

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۸:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
بیائید ما بافقی هااشتباهات گذشته راتکرار نکنیم و از آقای عسکری مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن حمایت همه جانبه بکنیم وبه آقای محمد درس بدهیم که نباید کار به این مهمی آقای عسکری را بی اهمیت جلوه دهیم آقای عسکری خداوند به شما اجر بدهد

مروج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۴:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتوجه به همه بی مهری های تعدادی از همشهریان خداوند وجود حاج آقا عسکری را برای مردم شهر ما نگه دارد

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ - ۴:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای عسکری که به سلامت شهر کمک می کنند خدایشان خیر دهد