دیدگاه ها
داود خشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ - ۹:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر عوام دعوای بین شهرها راه می انداختند تعجب نمی کردم ولی از شما انتظار نداشتم اینقدر سادلوحانه عمل کنید.شهرهای همجوار بافق هم وضع بهتری ندارند.مشکل ما این حرفها نیست.اگر معدنی از شهری به شهر دیگر منتقل می شود یک سیاست است تا از اتحاد بین شهرها جلوگیری شود.اگر مردم اردکان و … نیز همراه بافق اعتصاب می کردند مطمئن باشید هم ما به خواست خود می رسیدیم و هم آنها.در هر صورت اگر می خواهید کاری برای شهرتان انجام دهید و هنری به خرج دهید دید ملی داشته باشید زیرا در این مقطع تاریخی بسیار به اتحاد مردم ایران در همه ی شهرها نیاز داریم.
هر وقت مشکل زاینده رود-دریاچه ی ارومیه -کاهش سهم ایران در دریای خزر و … را مشکل خود پنداشتیم امیدی برای حل مشکلاتمان وجود دارد و گرنه سرانجامی تلخ در انتظار ماست.
با تشکر

جلیل زعیمیان ( صبا بافقی ) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۲:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاً متاسفم .چقدر ساده لوحانه . با این اوضاع بازم خدا رو شکر که همین چند تا معدن هم برای ما باقی مونده . از کدوم وحدت حرف می زنین ؟ وحدت برای چپاولِ بیشتر ! این سرمایه های من و شما و بچه های ماست که دادن به این واون . می دونین معدن چادرملو چه سرمایه ی عظیمیه ؟ d19 رو چی می گین ؟ حق ماها رو بخشیدن اون وقت شما از وحدت حرف می زنین ؟ چقدر ساده لوحانه فکر می کنین . وقتی قانون و عدالت نباشه هر شهر و منطقه ای باید خودش از حق و حقوقش دفاع کنه .
جلیل زعیمیان

داود خشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ - ۳:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همیشه فکر می کردم مشکل مردم ما ،افراد بی سواد هستند ولی در شرایط فعلی می فهمم افراد باسواد ولی کوته نظر خطرناک تر هستند.
از شما دعوت می کنم سری به شهرهای نفتخیز جنوب بزنید .مناطقی که عمده در آمد ایران از آنجا تامین می شود ولی توسعه ای صورت نگرفته است.پس عقب ماندگی مختص بافق نیست.واقعا تاسف از مغز سر تا کف پای مرا در بر می گیرد وقتی می بینم افرادی که ادعای کمالات و سواد دارند اینقدر کوته نظرانه می اندیشند.انگار با انتقال چادرملو از بافق به اردکان بافق شد شهری آفریقایی و اردکان شد شهری اروپایی.تاسف آور تر این است که شما می بینید که به علت عدم اتحاد مردم شهرهای استان بعد از دو ماه اعتصاب هیچ منفعتی عاید بافق نشد ولی باز بر طبل اختلاف می کوبید.آیا اندکی فکر نمی کنید سیاستی وجود دارد تا به وسیله ی هر نوع عاملی اختلاف در بین مردم شهرهای مختلف به وجود آورد.اگر چادرملو و … را نیز به بافق بدهند هیچ فرقی در توسعه ی بافق ایجاد نمی شود.خود شما می گویی قانون و عدالت نیست.آیا راهی جز اتحاد مردم شهرهای مختلف ایران وجود دارد از دل این اتحاد قانون انسانی بیرون خواهد آمد.در شرایط فعلی که استعمار سعی دارد مردم ناراضی شهرهای مختلف را تحریک کند تا دل از ایران بکنند هر نوع بحث اختلافی خیانت به ایران است.بحث بنده این نبود که چادرملو حق بافق است یا نیست.بحث بنده این است شهرها ایران در کنار هم می توانند حق خود را بگیرند.شما می گویی مردم هر شهری خود از حقشان دفاع کنند.شخص شما مشاهده کردید مردم بافق سعی کردند حق خود را بگیرند ولی موفق نشدند پس بدون اتحاد شهرها حقی گرفته نخواهد شد.

جلیل زعیمیان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۱:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما یا بچه ی بافق نیستی ( نکنه بچه ی اردکان هستی ) یا به قول خودت خیلی باسواد تشریف داری .
لطفا باسوادهاش بیان و جواب شما رو بدن .
چادرملو و معادن دیگه خیلی وقت نیست که مورد بهره برداری قرار گرفتن . آثار پیشرفت شهری مثل اردکان رو بعدا خواهید دید . هر چند که الانش هم یکی دو دهه از بافق جلوتره ( به لطف آدمای به قول شما کم سوادش ) تازه کی حرف از اردکان زد . بنده ی خدا سرمایه های آینده ی بچه های تو رو بردن اون وقت این حرفها چیه که می زنی . جدا که خنده داره !
وقتی مرزها رو جا به جا می کنن و منابع بافق رو میذارن توی بغل اردکان یا . . . شما اسم اینو چی میذارین ؟ خیانت به یک شهر یا خیانت به ایران ؟ یا . . .

داود خشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ - ۵:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا: بنده بچه ی بافقم .خیابان مهدیه
دوما: ادعای سواد ندارم .
سوما : ای کاش شما حرف بنده را می فهمیدید.بنده طرفداری از شخص،جریان سیاسی و یاحکومتی خاص نمی کنم.فقط حرف من یک جمله است : امیدوارم مردم بافق فهمیده باشند بدون همراهی مردم سایر شهرها نمی توانند به خواسته هایشان نمی رسند.اگر قرار است اعتصابی صورت گیرد باید اهداف ملی داشته باشد.این توصیه فقط به مردم بافق نیست بلکه توصیه ای به ملت ایران در همه ی شهرها.
……………….
من نگفتم جابه جایی مرز ها کار درستی است.گفتم این مرزها به این دلیل جابه جا شده است که بین مردم شهرها اختلاف بیندازد.تنها راه حل این است مردم همه ی شهرها همراه شوند و مشکل را از سر راه بردارند آن وقت حول یک قانون مبتنی بر حقوق انسانی ثروتها را تقسیم کنند.همانطور که در جنگ هشت ساله مردم همه ی نقاط ایران با هم متحد بودند برای دست یافتن به قانون مبتنی بر حقوق انسانی نیز باید با هم متحد باشند.
…………….
خودتان منصفانه قضاوت کنید اگر کارگران بافقی با کارگران سایر نقاط ایران همراه باشند به گونه ای که اگر پرسنل فلان کارخانه اعتصاب کردند از آنها حمایت کنند.در مقابل نیز هر وقت کارگران بافق اعتصاب کردند مورد حمایت مردم سایر نقاط قرار می گیرند.پس باید دید ملی داشت وگرنه کلاه ما پس معرکه است.
……………….
گفتید اردکان یکی دو دهه از بافق جلوتر است.این مزاح خیلی برایم جالب بود.اردکان و … شهری است مثل بافق .سرنوشت تمام شهرهای ایران ویرانی است اگر مردم ایران هوشیار نباشند.