تحويل اولين کارت الکترونيکي شهروندي به ورزشکار بافقي

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۶ مهر ۱۳۹۳

در حاشيه بازديد شهردار بافق از زورخانه شهيد احمد رنجبر

 اولين کارت الکترونيکي شهروندي به ورزشکار بافقي اعطا شد

IMG-20140927-WA0009

به گزارش روابط عمومي شهرداري بافق،شهردار بافق در مراسم جشن سالروز پيوند آسماني حضرت امام علي(ع) و حضرت فاطمه (س) که توسط باستانی کاران  زورخانه شهيد احمد رنجبر برگزار شده بود اولين کارت الکترونيکي شهروندي را به محمد طاها حيدري مرشد نوجوانان زورخانه اهدا کرد.

شهردار بافق طي سخناني گفت: شهرداري در راستاي سياستهاي ايجاد شهر الکترونيک طرح تجهيز اتوبوس ها و  ميني بوسهاي شهري به کارت الکترونيک شهروندي را آغاز نموده  و در مرحله اول اين طرح  عدد5000 کارت توزيع مي شود.

وي افزود با بهره برداري از ساير امکانات اين کارت شهروندان عزيز مي توانند از اين کارت در استفاده از دیگر خدمات شهروندي همانند پرداخت هزينه اماکن ورزشي،پرداخت هزينه بازديد از اماکن تاريخي،فرهنگي و موزه ها،پرداخت هزينه خريد نان از نانوائيها،پرداخت هزينه پارکينگ هاي عمومي،پرداخت بيلط شهر بازي، صندوق صدقات الکترونيک و پرداخت هزينه پارکومتر در سطح استان استفاده نمايند.

شایان ذکر است شهروندان عزیز می توانند کارت مذکور را از دکه روزنامه فروشی واقع در میدان امام زاده عبدا…(ع) و دفتر پیشخوان دولت واقع در میدان 14 معصوم تهیه نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
از شهردار محترم جهت راه اندازی این سامانه در شهرمان تشکر می کنم.امیدوارم همانطور که به فکر مردم هستید خداوند به شما خیر و برکت عنایت فرماید.

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
کار خیلی خوب و پسندیده ای بود.من در همایش پیاده روی خانوادگی یکی از آنها را برنده شدم از نظر طراحی هم بسیار جالب توجه بود.از شهردار و مجموعه شهرداری تشکر میکنم.

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی جالب بود فقط اگه میشه محل های شارژ رو افزایش بدین مثلا” شهرک مناجات هم یه جایگاه شارژ نیاز داره.تشکر از شهردار خوب و دلسوز بافق

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
از اینکه شهرداری به غیر از کارهای عمرانی اینجور کارها رو هم در دست اقدام داره خیلی خوشحالم و روزهای خوبی رو برای شهر خوبمون آرزو میکنم.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳ - ۴:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار ممنون.طراحی کارت هم بسیار زیباست.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳ - ۳:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار عزیز یک دنیا ممنونیم که بافق را از عقب ماندگی درآوردی…..