مراسم تجليل از آتش نشانان شهرداري بافق برگزار شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۹ مهر ۱۳۹۳

SONY DSC

به گزارش روابط عمومي شهرداري بافق، مراسم تجليل از آتش نشانان شهرداري بافق که در محل ايستگاه آتش نشاني بافق برگزار شد، شهردار بافق  در این مراسم ضمن تبريک هفتم مهر ماه، روز آتش نشاني وخدمات ايمني به کارکنان آتش نشانی ، گفت: آتش نشانان از جان خود مي گذزند تا جان و مال ديگران را حفظ کنند که اين عمل مصداق ايثار و فداکاري اين عزيزان و با هدف رضايت حضرت حق تعالي مي است.

رحمت ا… عفتي با قدرداني از تلاش‌هاي پرسنل آتش نشاني بافق  در انجام وظايف و ماموريت ها در راستاي خدمت به مردم، افزود: خدمت در آتش نشاني صرفا” يک شغل و حرفه نيست بلکه سعادتي بزرگ براي عاشقان کمک رساني به مردم است.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری دوره های آموزش عمومی افزود: امیدواریم با آموزش شهروندان جهت رعایت نکات ایمنی و فرهنگ سازی بتوانیم زمینه کاهش حوادث را فراهم نمائیم.

پرسنل آتش نشاني شهرستان نیز در این نشست مسائل و مشکلات خود را با شهردار بافق در ميان گذاشتند.

دراين  مراسم با اهداء لوح سپاس از کليه پرسنل آتش نشاني بافق تقدير شد و در ادامه مانور آتش نشاني در سطح شهر بافق برگزار شد.

شايان ذکر است 7 مهر ماه که به پاسداشت شهداي آتش نشان هفتم مهر ماه سال 1359 که در حمله هوايي دشمن بعثي به پالايشگاه آبادان و در حين انجام ماوريت به شهادت رسيدند به نام روز آتش نشاني و خدمات ايمني نامگذاري شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها: