افتتاح نمايشگاه دستاوردهاي نيروي انتظامي در بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ همزمان با دومين روز از هفته نيروي انتظامي و با حضور فرماندار ، فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي و جمعي از مسئولان محلي بافق نمايشگاه دستاوردهاي نيروي انتظامي در محل امامزاده عبدالله (ع) اين شهرستان افتتاح شد.

فرماندار بافق در اين مراسم ضمن تبريک هفته نيروي انتظامي با اشاره به نقش نيروي انتظامي در حفظ سلامتي امنيت و اقتدار کشور گفت: نيروي انتظامي الهام بخش امنیت و آسایش در جامعه اسلامی است.

“سيد مهدي طلايي مقدم” در يادداشتي از زحمات و خدمات فرماندهي و پرسنل نيروي انتظامي بافق در برپايي و نحوه انجام کار ، نظم و انضباط نمايشگاه تقدير و تشکر کرد.

گفتني است اين نمايشگاه مشتمل بر 10 غرفه از جمله غرفه شهدا ، پليس مبارزه با مواد مخدر، آگاهي، راهنمايي و رانندگي، اطلاعات و امنيت اجتماعي، عقيدتي- سياسي ، تريبون آزاد ، گزينش و نيروي انتظامي ، يگان امداد ، دايره وظيفه عمومي مي باشد.

لازم به ذکر است اين نمايشگاه از مورخه 15 لغايت 20 مهر جهت بازديد علاقمندان بصورت رايگان در محل امامزاده عبدالله(ع) داير خواهد بود.

New2228    New2232 New2233 New2234   New2237   New2240   New2243 New2244 New2245


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ،عزیزان مسئول امامزاده ایا درچنین جایی جای برپایی نمایشگاه است ؟ایا جای مناسبی درشهر برای این نمایشگاه نبود؟ جایی که محل عبادت است بیایم نمایشگاه بزنیم که هرکسی با هر وضعی ورفتاری ورود وخروج کند وشان وجایگاه آن مکان عبادی را زیر سوال ببرد نیروی انتظامی می توانست از زیر زمین هیئت انصارحسین ع(روبه روی امامزاده ) که چندین مرتبه نیز نمایشگاه کتاب نیز شده بود استفاده می کرد ومی توانست نیروی انتظامی دراین مکانی که نمایشگاه زده مجلس یاد بود شهدای نیروی انتظامی خود را برپا کند ( درکل از فعالیت این ارگان مردمی تشکر می شود نقد ازدید گاه من بود)