شورای اسلامی شهر بافق از حقوق حقه مردم کوتاه نخواهد آمد

دسته: عمومی
۱۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ خرداد ۱۳۹۱

سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق در گفتگو با خبرنگار« بافق فردا» گفت:از حقوق حقه مردم بافق در زمینه های مختلف خصوصا موضوع مالکیت معدن چاه گز کوتاه نخواهیم آمد.

سید کاظم عباس زاده در ادامه سخنان خود با بیان اینکه برای رفع دغدغه مردم شریف بافق در مورد مالکیت معدن چاه گز تاکنون جلسات متعددی با مسؤلین شهر از جمله امام جمعه و فرماندار بافق داشته ایم افزود:حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق با تماسهای جداگانه با استاندار و معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد خواستار پاسخگویی و پی گیری مسئله شده است و فرماندار نیز قرار است پی گیری های صورت گرفته را در وقت مقتضی به اطلاع مردم برساند.

عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق از دیدار اعضاءشورای اسلامی شهر به اتفاق شهردار و محمد رضا صباغیان نامزد دو دوره اخیر مجلس شورای اسلامی بافق با کارشناس تقسیمات کشوری در یزد نیز سخن به میان آورد و گفت:در جلسه 3 ساعته ای که با کارشناش تقسیمات کشوری داشتیم نقشه ها و مستندات را مورد بازبینی قرار دادیم ولی مدرک مستند،معتبر و قانع کننده ای که چاه گز جزء حوزه استحفاظیه بهاباد باشد نیافتیم و مقرر شد جلسه ای با همین اعضا و استاندار یزد برگزار شود تا در این خصوص شفاف سازی کامل صورت پذیرد.

وی در ادامه سخنان خود به دو سند به ثبت رسیده از سالهای 1333 و 1372 اشاره کرد که در آنها معدن چاه گز و مراتع زریگان و… جزء بخش 56 یعنی حوزه استحفاظیه بافق لحاظ  شده است.

عباس زاده خاطر نشان کرد ما چیز اضافه ای از کسی نمی خواهیم و معادن بافق را برای نسلهای آینده حفظ خواهیم کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
آشنا چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایول به سید کاظم عباس زاده
اونا که میگن بومی و غیربومی فرقی نداره ببینن

بافقی چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از قدیم گفتند شاهنامه آخرش خوشه…..

كورش بافقي چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۳:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سيد خسته نباشي ممنون

سهیل چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱ - ۵:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما کم خیانت ندیدیم امیدوارم این یکی همین جوری که می فرمایند باشه.

یک بافقی پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۱ - ۷:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باز گلی به جمال شورای شهر و سخنگوی این شورا. امیدواریم که تمام مسئولین در این زمینه تمام تلاش خودرا به کاربندد تا خدای ناخواسته آیندگان برچسب سهل انگاری و خیانت به آنها نزنند. البته مردم هم باید هوشیار باشند چون بهر حال مسئول مسئول است و در حیطه وظایفش میتونه کاری بکنه اگر مردم غفلت کنند قضیه چادرملو دوباره درخصوص سایر معادن تکرار خواهد شد.

  عباس سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۷:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  زهی خیال باطل .چاه گزجزء بهاباده وجدا نخواهد شد به مسئولینتون هم بگین که وعده سرخرمن ندهند

آسمان جمعه ۲ تیر ۱۳۹۱ - ۱:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جای تشکر دارد که نظری هم به صباغیان دارند چون او می تواند جلوی پیچوندن اعضائ بالادستی استانداری و غیره ها بایستد.

شهروند بهابادی شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۸:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهروندان بافقی خیالتون راحت باشه که زریگان و معدن چاه گز جزء بهاباداست. از قدیم هم بوده.استانداری یزدبه مسئولین بافق هم اعلام کرده. بیخودی به وعده های مسئولینتون که میگن چاه گز در حوزه بافق است اعتماد نکنید.دروغ میگن .صبر کنید ببینید مال کجاست.

  آسمان شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  خوب شد گفتید تا ما از سردر گمی نجات یافتیم
  حالا هر وقت شما مایلید ما دودستی تقدیم کنیم و به صورت رسمی معذرت خواهی و حسابی از خجالتتان در بیاییم

  ..

شهروند بهابادی شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۸:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عباس زاده سخنگوی شورای شهر بافق که اعلام کردید هیچ مدرک و سندی وجود ندارد که زریگان و چاه گز در حوزه بهاباد باشد .چه سندی محکمتر از اسناد سجلی اهالی روستای زریگان قبل از اینکه خالی از سکنه شود.تمام سندهای سجلی آنان در ثبت احوال بهاباد موجود است که می توانید مراجعه کنید و ببینید.اگر شک دارید از ثبت احوال بافق بپرسید.حتما جنابعالی نقشه تقسیمات کشوری را نمی بینید .چندین نقشه وجود داردزمانیکه بهاباد جزء بافق بوده حتی مرز بخش بهاباد جداست و زریگان هم در حوزه بهاباد است.چرا برای مردمتان شفاف سازی نمی کنید و لقمه را دور سر می چرخانید.خوب بگید معدن و زریگان مال بهاباد است و خیال خودتون و همه را راحت کنید.چون آخرش همین میشه و شرمنده مردم میشید

بافقی شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شهروند بهابادی عمرا

بافق- اردیبهشت شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۴:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شهروند بهابادی مگه جوون های بافقی برگ چغندرن که بزارن شما هر کاری که خواستید بکنید اگر هم مسئولان بافقی کوتاه بیان مردم قرار نیست کوتاه بیان..

همکار شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای عباس زاده
اگردنبال مدرک می گردی به نامه شماره128448مورخ 27/12/75هیئت وزیران مراجعه کنید وبعد اظهار نظر نمایید هیچ لزومی ندارد3ساعت وقت صرف پیداکردن مدرک نماییدکافی بود به آرشیو فرمانداری بافق مراجعه نماییدواین نامه رامشاهده کنیددرضمن به آقای صباغیان نیز بگویید خوب شد که رای نیاوردی والا چاه گز را نیز شما از بهاباد جدا می کردی خوب امتحان عدالت پس دادی

بهابادی یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اردیبهشت:به قول رفیقت جوجه هارا آخر پائیز می شمارند ولی اینبار زودتر شمارش شده. کمی صبر کن ببین نتیجه به نفع کیه مسئولانتان الکی وعده سرخرمن میدن.نامه استانداری که چاه گز مال بهاباده دست فرماندارتونه. حالاکی حقیقتو بگه خدا میدونه.حقیقت درسته تلخه ولی باید قبول کنیدکه شما الکی چاه گزوگرفته بودید.

بهابادی سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۷:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معدن چاه گز جزء لاینفک شهرستان بهاباد بوده وخواهد بود وهرگز جدا نخواهد شد.این دفعه مردم بهاباد نمی گذارند معدن چاه گز را از بهاباد جدا کنند ودر ضمن به دنبال برگرداندن معدن سه چاهون خواهند بود.شهرستان بهاباد مثل فلسطین اشغالی شده که هر بی سروپایی از راه میرسه میخاد قسمتی از خاکشو اشغال کنه ولی این دفعه کورخوندید اگرزورمون به اردکان وتابش نمی رسه به شماها میرسه قبل از اینکه شما شورش کنید ماهمه این راهها را رفته بودیم وقبلا شما بافقی ها حمایت نکردید وباعث جداشدن چادرملو شدید وگرنه الان هم چادرملورا داشتین هم چاه گز را.این خیال را از سرتون بیرون کنید چاه گز مال بهاباده وهیچکس هیچ کاری نمی تونه بکنه

بهابادی سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۷:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا آقای عباسزاده وصباغیان اطلاع رسانی نمی کنند که رفتند پیش معاون سیاسی استاندار برای پیگیری معدن چاه گز وچرا نمی گویند معاون استاندار چی گفته.جهت اطلاع بگویم که معاون استاندار گفته معدن مال بهاباده وتاحرفی از سه چاهون وبرگرداندن اون به بهاباد پیش نیومده ار اینجا برید.