سایت خبری تحلیلی «بافق فردا» در رسانه های شهرستان حرف اول را می زند/مشکلات کنونی در بافق به خاطر قول و وعده های عملی نشده است

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ مهر ۱۳۹۳

همه مردم و مسؤلین در آزمون اعتصاب سنگ آهن سرافراز شدند

سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق در نشست صمیمانه با هیات تحریریه «بافق فردا» که شب گذشته در هتل علمدار برگزار شد با اشاره به اهمیت تاریخی اطلاع رسانی از صدر اسلام تا کنون از اصحاب رسانه شهرستان خواست زیرکی و شم خبرنگاری را چاشنی کار خود کنند.

وی با اشاره به مسائل اخیری که در ماجرای اعتصاب شرکت سنگ آهن مرکزی در بافق اتفاق افتاد گفت: در این آزمون همه مردم اعم از کسانی که جلو فرمانداری جمع شده و شعار دادند چه کسانی که سکوت کردند و نیز همه مسؤلین شهرستان سرافراز شدند.

اگر هر اتفاقی می افتاد قرار نبود یگان ویژه با مردم برخورد کند

رئیس شورای تامین شهرستان حضور یگان ویژه در آن موقعیت زمانی در بافق را فقط برای حفظ امنیت با توجه به شرایط منطقه اعلام کرد و گفت اگر هر اتفاقی می افتاد قرار نبود یگان ویژه با مردم برخورد کند.

طلایی مقدم در این جلسه از برنامه هایش برای رفع مشکلات بافق سخن به میان آورد و تاکید کرد شخصا بافق را برای خدمت انتخاب کرده و برای حل مشکلاتی از قبیل گاز،جاده و کارخانه های جوار معدنی و … برنامه دارم.

مشکلات کنونی در بافق به خاطر قول و وعده های عملی نشده است

فرماندار بافق به نقل از میر محمدی استاندار یزد اعلام کرد مشکلات کنونی در بافق به خاطر قول و وعده های عملی نشده است و اضافه کرد: استاندار گفته است فقط در موضوعاتی که مطمئنم عملی می شود به مردم قول می دهم .

میر محمدی اولین کلنگ زمان استانداری اش را در بافق بر زمین زد

سید مهدی طلایی مقدم دیدگاه استاندار نسبت به بافق را بسیار مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به کلنگ زنی پلی کلینیک در بافق توسط وزیر و شخص استاندار افزود:این اولین کلنگی است که توسط میر محمدی در سمت استانداری در استان به زمین می خورد و وی شخصا برای به سرانجام رساندش مجدانه پیگیر است.

مقرر شده است این سرمایه گذاریها از محل درآمد و سود خود شرکت سنگ آهن مرکزی انجام شود

وی مصوبات انجام شده برای سرمایه گذاری های اخیر در بافق را از ثمرات بسیار خوب پی گیریهای مسؤلین و کارگروه مطالبات بافق پس از اعتصابات اخیر دانست و اضافه کرد:مقرر شده است این سرمایه گذاریها از محل درآمد و سود خود شرکت سنگ آهن مرکزی انجام شود.

امیدواریم تا یک ماه آینده کارخانه تولید نورد شروع بکار کند

فرماندار بافق در ادامه سخنان خود درباره سرمایه گذاری در بافق به پیشرفت 95 درصدی فولاد ابویی اشاره کرد و گفت مشکل آب و زمین این بخش خصوصی نیز در حال رفع شدن است و امیدواریم تا یک ماه آینده کارخانه تولید نورد شروع بکار کند.

شرکت کنندگان در همایش کویرنوردی سفرای فرهنگی و تبلیغی برای بافق خواهند بود

وی درخصوص اهمیت همایش کویرنوردی جوانان جمعیت هلال احمر که این روزها در بافق در حال برگزاری است گفت در نظر داریم با برگزاری چنین برنامه هایی بافق را هرچه بیشتر از قبل به کشور بشناسانیم چرا که امروز و در این همایش از تمام استانهای کشور بجز آذربایجان غربی میهمان داریم و ایشان سفرای فرهنگی و تبلیغی برای بافق خواهند بود.

آرامش مهمترین نیاز امروز بافق

طلائی مقدم آرامش را مهمترین نیاز امروز بافق عنوان کرد و از رسانه های شهرستان خواست در این زمینه با مسؤلین همکاری کنند.

سایت خبری تحلیلی «بافق فردا» در رسانه های شهرستان حرف اول را می زند

فرماندار بافق به حساسیت مردم نسبت به مسائل شهر و پیگیری مستمر اخبار از طریق جراید و سایتهای خبری و نقش پررنگ رسانه های شهرستان در توسعه و پیشرفت اشاره کرد وبا بیان اینکه به اقرار مسؤلین استان،شهرستان و مردم،سایت خبری تحلیلی «بافق فردا» در رسانه های شهرستان حرف اول را می زند از  نخبگان مطبوعاتی خواست با کسب اطلاعات صحیح ،تحلیل،تفکر و در پاره ای از مسائل مشورت با مسؤلین نسبت به اطلاع رسانی اقدام نمایندچرا که به همین میزان که اثرگذار هستند مسؤلیتشان نیز سنگین تر است.

در بافق از هیچ کس مکدر نیستم و با همان روحیه استوار قبل برای خدمت به مردم این شهرستان تلاش خواهم کرد

سید مهدی طلایی مقدم در پایان سخنان خود گفت:در آستانه عید غدیر و از همینجا اعلام می کنم در بافق از هیچ کس مکدر نیستم و با همان روحیه استوار قبل برای خدمت به مردم این شهرستان تلاش خواهم کرد چرا که فرمانداری نیستم که در حال بازنشستگی باشم وآمده باشم سالهای آخر خدمتم را در سمت فرمانداری بگذرانم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
دانیال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳ - ۶:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ازجمله یکی از مسئولین بد قول ….. است دهها قول داداه که هیچ کدام عملی نشده اما این تاکتیک اوست

دلسوخته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرمانداری که….باشد همین است. یکشنبه شب در دانشگاه آزاد شاهد بودم با خبرنگار یکی از رسانه ها چه برخورد زشت و ناشایستی داشت. جالب هست تمام افرادی که آنجا بودند از استانهای دیگر بوده و از این صحنه عکس و فیلم می گرفتند.حتماً بافق فردا در راستای اهداف این قشر قدم برداشته که اینقدر تعریف و تمجید از آن کرده است.