پیش درآمدی بر دربی دوم

دسته: مقالات , ورزشی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ مهر ۱۳۹۳

IMG-20141014-WA0077
سالها بود که شاهد تقابل دو تیم فوتبال بافقی در یک دیدار رسمی نبودیم تا اینکه تیم خوب انصار بافق با راهیابی به دسته برتر فوتبال استان باعث شد تا بافق در این دسته صاحب دو تیم باشد و پس از گذشت سالها دو تیم بافقی را رو در روی یکدیگر ببینیم.

اما این رویارویی چه زود اتفاق افتاد جایی که هنوز مسابقات لیگ آغاز نشده بود دو تیم سنگ آهن و انصار که با حمایت کارخانجات تعمیرات لکوموتیو به انصار کارخانجات تغییر نام پیدادکرده بود در فینال جام حذفی خود را رو در روی یکدیگر دیدند تا ثابت کنند بافق در فوتبال استان حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

فینال جام حذفی یا همان دربی اول با برتری دو بر صفر انصار کارخانجات در وقتهای اضافه دیدار به پایان رسید و این تیم عنوان قهرمانی جام حذفی را از آن خود کرد و بعد از سالها سنگ آهن را از طلایه داری فوتبال شهرستان به زیر کشید تا تلنگری باشد بر مسؤلان این باشگاه که فوتبال را به حال خود رها کرده اند.

و اما حرف آخر اینکه همزمان با شروع لیگ برتر هندبال کشور دربی دوم شهرمان هم فرا میرسد حواستان هست؟!
فوتبال را دریابید

سعید فتوحی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۷:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نه متاسفانه سعید جان حواسشان به تبلیغات هستش.باشگاه دم از نداشتن بودجه میزنه بعد میبینی چندین بازیکن خارجی برای تیم هندبال میارن و هزینه های گزاف میکنن.نوبت به فوتبال که میرسه که بیش از 60 نفر در رده های مختلف دارن برای این باشگاه و شهر زحمت میکشن و همه از بچه های بومی و بافقی هم هستن بودجه نیست.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۷:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جوان بافقی سلام:
می خوای نون بعضیهاروتوهندبال آجرکنی استغفرالله دیگه این حرفهارونزنی مابااعتصاباتمون بافق رابه جهانیان شناختیم دیگه لازم نیست این خرجهای بیهوده راصرف چندتاغریبه کنندهمه این رامی گندولی کسی گوش نمیدهدچراکه منافع اونهادرخطره

    جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    تیم لیگ برتری هندبال با این هزینه به کجا رسید؟حداقل توی فوتبال 20 بازیکن بافقی دارن نون میخورن ولی هندبال چی؟؟؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تیمی که دراستان بعداز پنج سال نتیجه نگیره بهتره خرجش نکنند. البته عدم نتیجه گیری حاصل باند بازی است که متاسفانه اقای عسکری بامشغله کاری درجریان نیست.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سعید جان سلام اینکه دوتا تیم از بافق به لیگ برتر استان راه یافتند جای بسی خوشحالیه وباید بستری در شهرمان فراهم شود تا دوتیم رقابت سالم با هم داشته باشن وباعث پیشرفت فوتبال نه در استان بلکه با پتانسیلی که ما داریم در سطح کشور باشیم از تمام مسولین که دلشون برای ورزش بافق میسوزه خواهشمندم این دو تیم را تنها نگذارندتا شاهد این باشیم که فوتبالمان را لیگ های بالا تر ببینیم به امید انروز

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهدی جان دقیقا همینطوره.بافق ظرفیت بالایی در فوتبال داره.امیدوارم با حمایت مسئولین گرامی در سطوح بالاتری بازیکنان بافقی بدرخشند