ضرب و شتم بازیکنان تیم فوتسال جوانان بافق توسط تماشاچیان تیم لبنیات ابرکوه !!!!!

دسته: اخبار ویژه , ورزشی
۸ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۳

به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر، تیم فوتسال جوانان شهرستان بافق با پشت سر گذاشتن حریفان خود به لیگ استان راه یافت. این تیم به عنوان نماینده بافق در بازی چهارم خود با لبنیات ابرکوه در محل ورزشگاه شهید پوراکبری روبرو شد و توانست با اقتدار و قدرت هرچه تمامتر با نتیجه 2 بر 0 این تیم را شکست دهد، اما چیزی که قابل تأمل است و سرپرست این تیم را برآن داشت تا به دفتر هفته نامه افق کویر مراجعه نماید و گلایه خود را بیان کند ضرب و شتم بازیکنان تیم قدر توسط تماشاچیان تیم ابرکوه بعد از پایان یافتن بازی است.

ماشاا… خواجه زاده سرپرست تیم جوانان قدر شهرستان بافق در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار هفته نامه افق کویر چنین گفت: ساعت 5 عصر روز جمعه 18 مهر برای مسابقه در ورزشگاه ابرکوه حضور پیدا کردیم. طبق قوانین بازی ها باید پزشک، آمبولانس و نیروی انتظامی در آن مکان حضور داشته باشد که متأسفانه نیروی انتظامی در آن مکان نبود.

وی افزود: نصیری مسئول بازی گفت: تمام مسئولیت بر عهده خودم هست. در نیمه دوم تماشاچیان جو را بر هم زدند سابقه نداشته است که تیمی بتواند با برد در مقابل این تیم از بازی بیرون بیاید، چون بازیکن از شیراز می آورند.

خواجه زاده ادامه داد: حرف های رکیک و ناسزا در حین بازی شروع شد. از بازیکنان خواستم تا آرامش را حفظ کنند. سوت پایانی که زده شد بازیکنان ابراز خوشحالی نمودند تماشاچیان بلافاصله به زمین هجوم آورده و بچه ها را کتک زدند.

سرپرست تیم قدر بافق اظهار داشت: در آن لحظه فقط یک سرباز حضور داشت و کاری هم از دست سرپرست و مربی تیم ابرکوه هم بر نمی آمد، تا این که با حضور نیروی انتظامی درگیری خاتمه یافت. بچه های بافق با ناراحتی ابرکوه را ترک کردند. در طی 30 سال سابقه فعالیتم در ورزش چنین چیزی ندیده بودم. اگر دعوا باعث شده بود اتفاقی برای بازیکنان رخ دهد چه کسی پاسخگو بود.

خواجه زاده در ادامه گفتگو عنوان کرد: ابرکوه چندین تیم دارد مدتی دیگر برای بازی با تیم بزرگسالان آنان باید روبرو شویم، اگر قرار باشد در این شهرستان مسابقات برگزار شود تیم بافق حضور پیدا نخواهد کرد. سرپرست مسابقات قول داد این موضوع را پیگیری و تیم ابرکوه را از حضور در این مسابقات حذف نماید.

 وی افزود: بی احترامی به بچه های بافق را به اطلاع فرماندار و رییس  اداره ورزش و جوانان بافق رساندیم. از مسئولین خواهشمندیم پیگیری لازم در این رابطه انجام دهند تا دیگر شاهد این حوادث نباشیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

استانداری که از ابرکوه بود هم همین کار را با مردم بافق و بهاباد کرد! پلیس ضد شورش آورد و تا آنجا که می شد مردم را زیر کتک گرفت. فرهنگ که نیست همین است البته به تمام مردم ابرکوه توهین نمی کنم اما باید بدانید اینها خود را شیرازی می دانند نه یزدی. در دوره مشروطیت هم از این دوستان ابرکوه و فراغه کم بد ندیدیم. حتی آذوقه برای مردم جا نگذاشتند بنحوی که مردم استان که تحت حاکمیت اینها بودند در اثر فقر و توهینی که به آنها می شد از مناره ها خود را پایین می انداخته یا خودسوزی می کردند. در این زمان بود که حتی به بزرگان یزد هم توهین می شد. صدرالممالک چوبش زندند و آبرویش را نزد مردم بردند و 14 هزار تومان از مشیر باج گرفتند و.. در دوره گذشته که به پای احمدی نژاد نوشته شد دیدیم که جناب فلاحزاده چگونه با عدالتی که داشت یزد و شهرستانها را متوقف کرد و بودجه های هنگفت را به ابرکوه سرازیر کرد. در گزارش شما خواندیم که »در طی ۳۰ سال سابقه فعالیتم در ورزش چنین چیزی ندیده بودم. اگر دعوا باعث شده بود اتفاقی برای بازیکنان رخ دهد چه کسی پاسخگو بود.» متاسفانه فرهنگ برخی از مردم ابرگوه با فرهنگ استان یزد متفاوت است و ما بافقی ها را که حتی فحش به یزدی می دهند و کورکورانه خود را کرمانی میدانند! را به خطه های جنوبی ترجیح می دهیم. البته مردم جنوب چون کرمان و شیراز و.. بسیار نازنین هستند اما با هم خوب زندگی می کنند ولی فرهنگها متفاوت است و تواضع و گذشت یزدی منحصربفرد است. برای همه ابرکوهی ها چه بد و چه خوبشان آرزوی موفقیت می کنیم اما می شود خوبتر بود و دستکم عذر خواهی کرد چون همیشه که آنها نباید هنر برد داشته باشند! یکبار هم هنر باختن را باید تجربه کرد تا برای بردن آینده آمادگی برقرار شود

vahed این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۷:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام در سال 68 بازی جوانان در ابرکوه برگزار گردید اقای سبزواری از بافق کتک خورد از تماشاچیان چی شد چه کسی پیگیری کرد که الان پیگیری شود مردم ابرکوه با غلدر بازی پیش میبرند و مسولین چاره اندیشی کنند اگر صلاح میدانند…………..

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خاطرتان هست استاندار دولت قبلی چه ….. در مقابل مردم بافق انجام داد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

معدن را بردند خوردند اثرات آن را پس میدهند

عبدالرضا خان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا نکند یک روزی یک ابروقویی در بافق پیدا شود همین و بس

جاویدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافقی جماعت همیشه مظلوم بوده وهست

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۷:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی فرهنگ ورزش و تماشاچیان رو به زوال باشد بهتر از این نمیشود.چون اصلا ملت نمیدانند فلسفه ورزش چیست.فلسفه ورزش کسب سلامتی ،شادابی و آرامش و خوی پهلوانیست ولی ورزشکاران ما هرکدام آسیب دیده و با شکستگی یا نقص عضو همراهند .تماشاچیان ما احساسی عمل میکنند و بعضا دچار توهمات شده و به زدو خورد میپردازند و داوران بعضا بنابه اقتضای زمان و مکان و به نرخ روز سوت میزنند که شده بلای ورزش ایران.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۷:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا باید اینجور باشه