معاون فرمانداربافق: بدنبال ایجاد مکان های ورزشی در نقاط کمتر برخوردار هستیم

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۳

معاون فرمانداربافق با بیان این مطلب که بدنبال ایجاد مکان های ورزشی در نقاط کمتر برخوردار هستیم، گفت: این برنامه با کمک و مساعدت سه جانبه فرمانداری، اداره ورزش و شرکت سنگ آهن انجام می شود

نشست مسئولین و روسای هیئت های ورزشی با معاون فرماندار، بخشداری بخش مرکزی، رئیس و مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان و نایب رئیس شورای شهر بافق برگزارشد

محمدعلی طالعی شامگاه سه شنبه در نشست با مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان، اظهارکرد: بدنبال ایجاد مکان های ورزشی در نقاط کمتر برخوردار هستیم.

معاون فرماندار بافق افزود: این برنامه با کمک و مساعدت سه جانبه فرمانداری، اداره ورزش و شرکت سنگ آهن انجام می شود.

وی با اشاره به برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای از 26 مهر تا دوم آبان در 20 مدرسه شهرستان، گفت: در این المپیاد بر جنبه های مختلف ورزش و بویژه بازی های محلی تاکید می شود.

طالعی با بیان این مطلب که وسایل ارتباط جمعی بازی های عمومی و جهانی را تبلیغ می کند و بازی های محلی در حال فراموشی است، عنوان کرد: بدین خاطر یکی از بازی های محلی در کنار برنامه های دیگر در دستور کار قرار می گیرد.

وی با اشاره به بخشنامه دولت، افزود: بحث ورزش کارکنان نیز از موارد تاکید شده از سوی دولت است.

معاون فرمانداربافق گفت: تجلیل از زحمات روسای هیئت های ورزشی و ورزش کاران مدال آور چند سال گذشته در همایش پیش رو از دیگر نکات است.

حسن آتش افروز رئیس ورزش و جوانان بافق نیز در این نشست اظهارکرد: روسا و مسئولین هیئت های ورزشی با فداکاری و ایثار در هیئت های ورزشی خدمت می کنند.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره ورزشی و تجلیل از روسای هیئت های ورزشی و ورزشکاران شهرستان،افزود: بیش از 300 برگ عناوین ورزشکاران تا کنون گردآوری شده است.

آتش افروز ضمن درخواست از کلیه دارندگان عناوین در گذشته برای همکاری در ارایه اطلاعات، عنوان کرد: مستند سازی عناوین و افتخارات ورزشی شهرستان از برنامه های مدنظر است.

وی با اشاره به ایجاد سایت جدید و سامانه پیامکی این اداره، افزود: سامانه پیامکی در دعوت های عمومی استفاده می شود.

وی پیشگیری را برتر از درمان دانست و گفت: برنامه ریزی مناسب برای گرایش به ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی و معضل پاتوق ها تاثیر زیادی دارد.

رئیس ورزش و جوانان بافق با اشاره به برنامه تجلیل از روسای هیئت های ورزشی و ورزشکاران، افزود: تجلیل از ورزشکاران قهرمان سرمایه های آینده شهرستان هستند.

مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان بافق نیز در این نشست، اظهارکرد: شهرستان بافق همیشه از جایگاه و رتبه ورزشی خوبی در استان برخوردار بوده است.

اصغرآقابابایی افزود: در چند سال گذشته در این زمینه با افت هایی مواجه بودیم و بدنبال ریشه یابی مشکلات هستیم.

وی عنوان کرد: شناسایی مشکلات و ارایه راه کارهای مناسب حمایت از بخش خصوصی از نکات با اهمیت است.

کمبود بودجه و اعتبار، نبود فضاهای ورزشی، نیاز به وسایل و تجهیزات مناسب و برخی دیگر مسایل و مشکلات در این نشست با مسئولین فرمانداری و شهرستان بیان شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عملکرد اداره ورزش در چند سال اخیر نسبت به روسای. قبلی خیلی. ضعیفتر بوده است

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۵:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اگر ممکن است در مورد تیتر خبر توضیحی بدهید ما منظور معاون فرماندار را نفهمیدیم