صباغیان: 19 آبان منتظر ارائه گزارش مسئولین هستیم

دسته: اجتماعی , اخبار ویژه , اقتصادی
۲۸ دیدگاه
جمعه - ۲۵ مهر ۱۳۹۳

محمدرضاصباغیان در جمع نمازگزاران این هفته نماز جمعه بافق، با اشاره به برنامه های مختلف و تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران بافق، اظهارکرد: صورتجلسه 8 شهریور با شرکت دبیر شورای امنیت ملی و مسئولین استان و شهرستان در استانداری در بندهای مختلفی تهیه شد.

وی با اشاره به بنده های این صورتجلسه، افزود: صندوق بازنشستگی فولاد تا پایان شهریورماه بایستی نسبت به ارایه برنامه زمانبندی طرح های فولاد شهرستان همراه با میزان سرمایه گذاری سالیانه به استانداری، فرمانداری و شورای شهر بافق اقدام نماید که تا کنون هنوز هیچگونه برنامه ای ارایه نشده است.

وی با اشاره به بند سوم درباره درخواست شورای شهر و کارگروه ویژه درباره اختصاص 15 درصد سهام به مجموعه شهر، گفت: شورا و مردم و مسئولین درخواست این 15 درصد را دارند.

وی با اشاره به برآورد 115 میلیاردی خسارت برای 40 روز عدم کار در شرکت سنگ آهن، افزود: مقرر گردید راه کارهای قانونی(واگذاری 15درصد) بررسی و توسط مسئولین استانی و کشوری و صندوق بازنشستگی تا حصول نتیجه در مراجع ذیصلاح پیگیری شود.

وی افزود: برای ارایه گزارش در این زمینه 4 ماه فرصت درنظر گرفته شده است.

صباغیان با اشاره به بنده 4 این صورتجلسه، خاطرنشان کرد: پیگیری این مصوبات بر عهده مسئولین مستقیم در استانداری باشد که هنوز مسئول این پیگیری مشخص نشده است.

وی درباره بند پنجم، گفت: قرارشد هر دوماه یک بار در جلسه هایی مشترک با حضور نمایندگان صندوق، مسئولین استان و شهرستان نتایج اقدامات و پیشرفت طرح ها به مردم گزارش شود.

وی با بیان این مطلب که تا کنون نتیجه کتبی به ما گزارش نشده است، خاطرنشان کرد: بند ششم نیز آغاز فعالیت کاری کارکنان بود.

صباغیان با اشاره ضرورت گزارش کتبی و آماری برای مردم، عنوان کرد: بر اساس برنامه 12 آبان ما باید گزارش ارایه شود که بدلیل تاسوعا این وقت به 19 آبان موکول و منتظر گزارش مسئولین برای مردم هستیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
داود خشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا اقای صباغیان گزارشات خود را در مسجد می دهد ؟
مسجد جای عبادت است و مطمئنا تمام مردم بافق در مساجد جمع نمی شوند.اگر قرار است گزارش اینچنینی داده شود باید در جاهای غیر مذهبی مثل سالن های بزرگ و … گزارشهای لازم به مردم داده شود.
وقتی صحبت از منافع یک شهر یا یک کشور می شود همه ی مردم حق دارند فارغ از گرایشهای مذهبی خود در آن مکان حضور داشته باشند.

حق طلب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وصلوات خدا بر تو باد (((محمدرضا صباغیان)))

سیدبنیامین موسوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درووود بر مرد شجاع و سیاستمدار بافق
.انسان باتقوا ..بااخلاق ومتعهد شهرمظلوم ومحرومم بافق

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای خشم مسجد هم جای عبادت هم محل بحث و گفتگو دیگه مردم کجا بهتر از مسجد جامع مخصوصا در نماز جمعه که هم مسولین و مردم هستند در و دلاشون را بگن مثل اینکه شما هم……

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان فقط دنبال منافع خودش هست

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یاد دیالوگ زیر از فیلم قیصر افتادم ،بخونید خاطره ها تازه میشه :
احترامت واجبه خان دایی اما حرف از مردونگی نزن كه هیچ خوشم نمی آد … كی واسه من قد یه نخود مردونگی رو كرد تا من واسش یه خروار رو كنم؟ … این دنیا همیشه واسه من كلك بوده و نامردی … به هركی گفتم نوكرتم خنجر كوبید تو این جیگرم … دیدم فرمون كه می تونست یه محلی رو جابجا كنه … وقتی زجرش می دادن می رفت عرق می خورد و عربده می كشید دیوارا تكون می خوردن و هرچی نامرده عینهو موش تو سوراخ راه آبها قایم می شدن، چی شد؟ …. رفت زیارت و گذاشت كنار … مثل یه مرد شروع كرد كاسبی كردن و پول حلال خوردن … اما مگه گذاشتن … این نظام روزگاره … یعنی این روزگاره خان دایی … نزنی، می زننت … حالا داش فرمون كجاست ؟ … اون فاطی كه تو این دنیا آزارش به یه مورچه هم نرسیده بود كجاست؟ … همه دل خوشی اش تو این دنیا ما بودیم و همه سرگرمی اش اون رادیو .. الهی نور به قبرشون بباره … چقدر شبای ماه رمضون من و داش فرمون راه می افتادیم و می رفتیم، هر چی اون كاسبی كرده بود برای فقیر فقرا، سحری می خرید و پول افطاریشونو می داد … حالا چی شد؟ … سه تا بی معرفت … سه تا از خدا بی خبر، مفت مفت اونا فرستادند زیر خاك …من این كار و می كنم … منم می فرستمشون زیر خاك … تازه این اولیش بود … تو نمره … رو پاهام افتاده بود … نمی دونی چه التماسی می كرد، ننه … چشاش داشت از كاسه در می اومد خان دایی … می فهمی … چشاش داشت از كاسه در می اومد … اونارم وادار به التماس می كنم … حساب یكی یكی شونو می رسم … بدتون نیاد .. شما دیگه برا خودتون عمرتونو كردید … منم دو تا گیر كوچیك دارم … یكی اینكه به این ننه مشهدی قول دارم ببرمش مشهد زیارت … یكیم یه جوری مهرم و از دل اعظم بیارم بیرون .. فقط همین و همین … خیال می كنی چی می شه خان دایی … كسی از مردن ما ناراحت می شه؟ … نه ننه … سه دفعه كه آفتاب بیفته سر اون دیوار و سه دفعه كه اذون مغرب و بگن همه یادشون می ره كه ما چی بودیم و واسه چی مردیم … همینطور كه ما یادمون رفته … دیگه تو این دوره زمونه كسی حوصله داستان گوش كردنو نداره!!!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

داود خشم نماز جمعه یک بعد آن مذهبی است و یک بعد آن سیاسی اگر شرکت نمیکنی یا دلیل دیگه ای داری مشکل از خودت است برو سوره جمعه را بخوان بعد بگو همه مردم شرکت نمیکنند

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سوال من از صباغیان اینه که اقای موج سوار چرا شما در جلسات خصوصی و اداری حرفی برای گفتن نداری و فقط در بین مردم به عوام فریبی مشغولی اما وقتی حرف منطقی وسط میاد ساکتی؟

جعفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من فقط یه سوال دارم… هر کی جواب داد چاکرشم… این صباغیان چرا تا مدیر کل بود اینقدر معترض نبود و هیاهو نداشت؟ چرا تو دولت قبل حرفی نمیزد؟

رضا دهقانزاده بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۵:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام. یکی خوانندگان محترم نظر دادن که چراقای صباغیان درمسجدجامع گزارش کار میدهد خواستم توضیحی دراین خصوص خدمت ایشان وسایرکسانی که چنین سوالی دارندبدهم: دردین مبین اسلام جایگاه مسجد جایگاهی سیاسی عبادی است واگربه تاریخ مراجعه نمایید درمیاید که اززمان پیامبراسلام (ص) بسیاری از مباحث دینی وسیاسی در مساجد به سمع ونظر مردم میرسیده و نگاه بزرگان دین به مساجدنگاهی عبادی سیاسی است لاجرم سوال این است که اگر اقای صباغیان مکان مناسب برای گزارش انتخاب نکرده پاسخ دهید چرا جناب اقای طلایی مقدم فرماندارسختکوش ومحترم بافق مسجدجامع را برای گزارش دادن انتخاب نموده اند مگر ایشان نماینده دولت و سکاندارسیاست دولت در شهرنیستند. پس مطمئنا بهترین مکان هم از نظر مردم وهم از نظرسیاسیون برای گزارش دادن به مردم مسجد جامع وبهترین زمان ، زمان برگزاری نماز جمعه میباشد.البته این مهم منافاتی با گزارش دادن این بزرگواران در مکانهای دیگر ندارد. خداوند به همه خادمین مردم طول عمر با عزت عنایت فرماید . تابعد …رخصت

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۷:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بانشکرفراوان ازآقای صباغیان وهمه کسانیکه درحق بافق دفاع می کنند.

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام – خواستم در جواب به یکی از بزرگواران بگویم که مگر اشکالی داره مسئولین بیایند و به مردم گزارش بدن این کار مورد تاکید مقام معظم رهبری هم هست پس بیایید با واقعیت هابا شجاعت روبرو شویم این خوب است که مسئولین بیایند و به مردم گزارش بدهند اما مردم نیز باید پیگیری نمایند تا مسئولین بدانند که باید دنیال حق مردم باشند حال فرقی نداره توی مسجد یا بیرون مسجد ، کارگران شرکت سنگ آهن یک نماینده دارن و اونم وظیفه داره که مطالب را عنوان کنه و پیگیر حق کارگران باشه اما خیلی خوشحالم از اینکه با پیگیری های مجدانه فرماندار محترم کارهای خیلی خوبی در این شهر داره میشه .

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن عرض سپاس و تشکر فراوان از اقای صباغیان که خود را فدای ابادانی شهربافق کرده از منتقدین سوال دارم ایا کسی که از منافع شهرمان دفاع میکنه را باید یاری کرد یا بخاطر منافع خود یا حزب و گروه باید منافع شهر را به باد داد ؟ بیایید برای ابادانی بافق متحدو یکصدا شویم پست و مقامهای دنیا ارزش این کارها را نداره اخرتی هم هست

داود خشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه در نظر عده ای مسجد هم جای عبادت است و هم جای انجام اعمال سیاسی به خودشان مربوط است.این افکار در عصر حاضر ریشه در اعتقادات دکتر شریعتی دارد که در حسینه ی ارشاد سخنرانی مذهبی انجام می داد و دین را به سیاست پیوند می زد.
وگرنه اکثریت مردمی که به مساجد می روند برای انجام اعمال عبادی است نه انجام اعمال سیاسی.
دکتر شریعتی که شروع کننده ی این حرکت بود به شیعه بیشترین خسارت را زد.بیشترین افکار سیاسی مذهبی که در شرایط فعلی عده ای از آن دم می زنند در حقیقت الهام گرفته از حرکتی است که دکتر شریعتی شروع کرد.
مذهب برای تسکین آدمی است و نباید از این کارکرد خارج شود.متاسفانه دکتر شریعتی و یاران روشنفکرش دین را از کارکرد اصلیش خارج کردند.
مهم نیست صباغیان مسجد جامع را برای گزارش انتخاب می کند یا فرد دیگری.مهم این است ما دین و مذهب را در تمام امور دخالت می دهیم فقط به این بهانه که این موضوع یا فلان موضوع یک بحث سیاسی -عبادی و… است.
عده ای تنها بلد هستند خطابه کنند .سالها دم از اقتصاد اسلامی می زنند.نزدیک به 15 قرن زمان داشتند در مورد اقتصاد اسلامی کتاب بنویسند.اما نتوانستند یک کتاب معتبر بنویسند که راهگشای امروز باشد.اما ادعایشان گوش جهانیان را کرده است.
قضیه ی معتقدین به عبادی سیاسی هم همینگونه است.فقط وعظ و خطابه .فقط خود را دانای کل پنداشتن.

bi gbm این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یک غریبه از یک نفر که بافقی بوده میپرسه اهل کجایی
بافقیه میگه منتظریم ببینم اردکانیها ،مهریزیها،کرمانی ها،چیکار میکنند و تا کجا پیشروی میکنند فعلا بلاتکلیفیم کجایی هستیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم این آقا داوود مسجد نمیره واسه همین معترضه

    احمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۴:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    این ربطی به مسجد رفتن یا نرفتن نداره.
    این جملات یعنی سکولاریسم(جدایی دین از سیاست) البته به زبانی که برای همه قابل فهم باشد.

bi gbm این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ضمن خسته نباشید به فرمانداریک نظر بی اهمیت دارم آقای فرماندار یک روز آمدم فرمانداری دفتردار تون گفت فرماندار وقت نداره حتی به معاون وبخشدار خودش وقت ملاقات نداده تو دل گفتم بنده خدا ……….حالا هر روز اینجا آنجا به گمانم فرمانداری سفر ماهانه شهری ترتیب داده.آنوقت میگن فرماندار وقت نداره!!
!خدایا خدایا بگیر هر آنچه تو را از ما میگیرد
خدایا خدایا واکسن ضد میز و صندلی و پست. و منطقه گرایی و دورنگی و سیاست بازی و مخالفت با پیشرفت بافق را برسان
اللهم عجل لولیک الفرج

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۳:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دیدم دوستان درباره در مسجد صبحت کردن یا نکردن نظر دادن که به نظر من زیاد مسله حادی نیست که نیاز به این چالش داشته باشد مسله مهم اینه که باید مردم یک شهر پیگیر مسایل شهر باشند چه در مسجد چه در کوچه و خیابان یا هر جای دیگر هر مسولی را دیدند از او در مورد مسایل کلان شهر سوال کنند
الانه این صفحه را فقط 900نفر مطالعه کردند در صورتی که امکان دسترسی با سایت زیاده با موبایل تبلت ،لب تاب،و غیره ولی کسی مطاله نمی کنه چون براش
مهم نیست چه اتفاقی تو شهرش داره می افته نهاییتش هم میگه به من چه مشکل اینجاست.تا بچه گریه نکنه مادره بهش شیر نمیده
مسله مهمتر از این بحث فقط فقط بافق ،جاده،گاز،مرز جغرافیایی،و غیره است دوستان تا خودمون نخواهیم چیزی درست نمیشه چه در مسجد یا هر جای دیگر
خدایاخدایا ما را از دل مشغولیهای کذایی و بی عار بودن وبی خیال بودن و قضاوتهای نادرست و …..مصون ومحفوظ بدار

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام در پاسخ آقای که خودش را در قالب جعفری معرفی کرده یا تو برادر خبر نداری یا به نوعی سر منافع و پست ایجاب می کند که ایگونه بنویسی اطلاعی که من دارم صباغیان حتی در دوران مدیر کلی پدافند غیر عامل دهها جلسه با حضور مسئولین و افراد صاحب نظر از جمله دکتر بر خورداری مهمدس فهیمی شهرداران سابق و فرماندارن و غیره برای پیگیری و مشکلات شهر تشکیل داد وی مجمع هم اندیشی را در بافق تشکیل داد تا هر دو ماه یکبار افراد صاحب نظر بافقی .و افراد مطلع با حضور مسئولین دور هم بنشیینند و مسائل و مشکلات بافق را بررسی کنند تا مثل سابق بعد از بیست سال نفهمیم چادر ملو ویا دی 19 را از بافق جدا کرده اند و ما خواب بودیم یا مثل حصوصی شدن سنگ آهن که بعد از دو سال متوجه شدیم و یا مثل همین فکر جنابعالی که هر کس از شهر دفاع کرد او را متهم کنیم ای کاش حداقل خدمتی از خودت را مرور می کردی صباغیان در همین مدت کوتاه غیر انجام وظیفه که در کشور رتبه اول را آورد مشکلات شهروندان را نیز پیگیری می کرد و همین پیگیری ها و جلسات و گفتن حرف حق بود که به مذاق آقایان خوش نیامد و او را به بافق برگردانتدامروز نیز مثل گذشته وظیفه اش را در قبال جامعه انجام می دهد

احمدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مشکل ما این است که ایمان جایگزین تخصص شده است.ما باید ریشه ی مشکل را دریابیم و اگر قرار است کاری کنیم ریشه ای عمل نماییم.وقتی اعتصاب یا تجمعی صورت می گیرد هر کس یک شعار بدهدهمه ی مردم آن را تکرار می کنند.چون مردم نمی دانند چه می خواهند.شعارهای چاپلوسانه و گاهی مذهبی.مثلا شعار الله اکبر می دهند.انگار که اعتصاب کارگری مراسم حج است.شعار یا حسین می دهند.انگار اعتصاب کارگری روز عاشورا است.یا اینکه عده ای می آیند زیارت عاشورا و دعای کمیل می خوانند.تا وقتی که ما ندانیم چه می خواهیم وضعمان این است و بدتر هم می شود.شرایط امروز کشور ما به گونه ای است که بدبختیها گریبان گیر همه می شود چه افراد سیاسی و چه غیر سیاسی.

بافق سربلند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۱:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام , همه مسولين محترم بايد با اتحاد وهمدلي كارها را ييش ببرند و از اتهام بد بيني به هم خوداري كنند \از فرماندار محترم واقاي صباغيان بخاطر تلاش ويشتكارشان تشكر و قدرداني مينماييم

امین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ - ۲:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان فقط یک نصیحت برادرونه ولعنت برهرچه بد خواه بافق وبافقی هست ولی ما باید خیلی هوشیار تر از اینها باشیم خدای ناکرده از انطرف بام نیوفتیم برویم ببینیم چکاری به سودمان هست اونرا انجام دهیم باید با تدبیر وعقل واینده نگری فکر کنیم چطوره که اقای تابش ناینده اردکان تائید توسعه شهرش را ازنمایندگان مجلس که به دست مخالفان جناح سیاسیش هستند میگره ولی نماینده ما که از هم جناحشان هستند نمیتونند بگیریند پس عیب از عدم پیگیری نماینده شهرهم هست

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر دوستان گلم
چرا صباغیان آن روز نمیگفت امروز می گوید
چرا در مسجد گفته جای دیگر نگفته
چرا دوبی رفته و چای استانداری را نخورده
چرا جلو مرحوم دهستانی ایستاده
چرا . چرا چرا ؟؟؟؟ چرا عزیزان به دنبال چراها هستید . به خدا بس است مهم اینه که یک نفر بگه . حقایق باید گفته شود .هر کجا حقی ضایع می شود باید دفاع کرد .بنده هرگز نه موافق صباغیان بودم و نه مخالف ولی بی غرض بگویم .تشکری هم گفت .زندان هم رفت .ما نباید فراموش کنیم که در شهرمان هرکس سخن میگوید در لبه پرتگاهی است که در پشت سرش هیچ کمربندی نیست .بنده یپر هرکس حق بگوید و مدافع شهر باشد حتی اگر دشمن خونین ماباشد اعتقاد دارم باید دوستش بداریم . و لا اقل اگر تاییدش نمی کنیم . تکفیرش نکنیم. بنده به نوبه خود هرچند با خیلی از افکار ایشان مخالفم ولی از شهامت و دلیری و رک گویی ایشان لذت می برم .امید که ما به هم نتازیم .با تشکر

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش ما بافقی ها این خصیصه زیراب زنی را از خود دور کنیم واینجوری نباشیم که همه بگن چه غریبه چه بومی هرکی می خواد براشون کار کنه نمی ذارن البته گر چه اینجا معروف شده به شهر طومارها اما بیایید این فرهنگ اشتباه خود رادرست کنیم اولین سود تو جیب خودمون مردم بافق میره!

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

محض اطلاع آنها که بر آقای داوود عیب می گیرندوخود را مسجدی ونماز جمه خون معرفی می کنند عرض کنم که روز عاشورای بافق را به یاد دارید که چه جمعیتی به خیابان می آیند؟طبق نظرکارشناسان جمعیت تنها 70درصد مردم بافق به خیابان آمده اندحال بگویید در یک ظهر جمعه چند درصد مردم بافق درمسجد جامع گرد آمده اند؟من جمعیت را دیده ام وخوشبینانه می توان گفت 10درصد!!!!!!90درصدبقیه حاضر نیستند عیب مااین است که تنها مسجدی ها را نماد جمعیت یک شهر می دانیم در حالی که چنین نیست

    امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    اگر مسجد جامع پر باشد حدود 2درصد مردم بافق در مسجد جامع گرد می آیند.این افراد نمی توانند نماینده ی جمعیت بافق باشند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ - ۴:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگرچه گزارش مکتوب دادن حق مردم است وباید15درصد به مردم داده شود ولی صباغیان هم بخاطر …..