افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در بافق

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۶ مهر ۱۳۹۳
افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای بطور همزمان با سراسر کشور در برخی مدارس شهرستان بافق برگزار شد
20141018_093130.
این المپیاد در رشته های مختلف ورزش های انفرادی و تیمی برای مقاطع مختلف تحصیلی در 20 مدرسه شهرستان انجام می شود
20141018_093150.
محمدقائمی در حاشیه این افتتاحیه در گفت و گو با «بافق فردا» اظهارکرد: این المپیاد در راستای تحقق منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری درباره تحصیل و تهذیب و ورزش در دستور کار قرار گرفت است
دبیر برگزاری المپیاد درون مدرسه ای بافق با اشاره به برگزاری این المپیاد در مقاطع تحصیلی مختلف، افزود: ارتقای سطح سلامت جسمی و روحی دانش آموزان و تقویت آمادگی جسمانی و مهارت های ورزشی و ایجاد شور و نشاط در دانش آموزان از اهداف این برنامه است.
وی با اشاره به برگزاری این رقابت ها در 20 آموزشگاه شهرستان در دو گروه دختران و پسران، گفت: پس از انجام مرحله نخست این رقابت ها در مدارس تیم های منتخب آموزشگاه ها در قالب المپیاد شهرستان به رقابت می پردازند.
کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش بافق افزود: تیم منتخب شهرستان نیز از برگزیدگان این رقابت ها به مسابقات قهرمانی استان اعزام می شود.
قائمی با اشاره به مساعدت های انجام شده، خاطرنشان کرد: مجموعه فرمانداری، شرکت سنگ آهن مرکزی و باشگاه ورزشی این مجموعه، مجتمع معدنی سنگ آهن فلات مرکزی، کارخانجات تعمیرات لوکوتیو، بسیج دانش آموزی، شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره ورزش و جوانان بافق در برگزاری این المپیاد همکاری خوبی داشته اند
.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۳
برچسب ها: