آقای دخیل عباس زارعزاده شما نماینده مردم شهر بافق هم هستید؟!!

دسته: عمومی
۱۴ دیدگاه
جمعه - ۲ تیر ۱۳۹۱

به خبرهای مربوط به دخیل عباس زارعزاده نماینده نیمی از مردم استان یزد در یک ماه آغاز فعالیت وی به عنوان نماینده مجلس که در رسانه ها منتشر شده توجه کنید براستی ایشان نماینده مردم شهر بافق هم هستند؟آیا سالی که نکوست از بهارش پیدا خواهد بود؟

نماینده مجلس: در دنیا هر جا اثری از جنبش، حرکت و آرمان خواهی است، جایگاه سپاه و تفکر و فرهنگ پاسداری در آن دیده می شود

به گزارش مهریزما، حجت الاسلام والمسلمین دکتر دخیل عباس زارع زاده به عنوان سخنران فی ما بین نماز جمعه این هفته مهریز با تبریک فرارسیدن ماه شعبان و اعیاد شعبانیه و نیز تبریک روز پاسدار به تمامی پاسداران حریم نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: سپاه یک نیروی نظامی، عقیدتی و سیاسی است و در دنیا هر جا اثری از جنبش، حرکت، آرمان خواهی است، جایگاه سپاه، و تفکر و فرهنگ پاسداری در آنجا دیده می شود.

وی با اشاره به وظیفه خطیر پاسداری از ارزش های ناب انقلاب اسلامی و اینکه همه ما باید به معنای واقعی پاسدار باشیم خاطر نشان کرد: پاسدار یعنی نگهبان ارزش ها ئی که از صدر اسلام امت ما و جهان اسلام را تحت تأثیر خود قرار داده و این تأثیر در حال حاضر تنها منوط به جهان اسلام نمی شود، بلکه تمام دنیا را متأثر خود گردانیده است.

زارع زاده در بخشی دیگر از سخنان خود اقزود:اگر شهادت طلبی و جانبازی نبود ما هرگز به این نقطه نرسیده بودیم و اگر سپاه نبود خیلی از ارزش هائی که الآن در جامعه مان وجود دارد از ما گرفته شده بود. وی اضافه کرد:سپاه یک اریکه بسیار مقتدر و ارزشمند و ایده آل برای تداوم تمام ارزش هائی است که به خاطر آن این انقلاب ایجاد شده است.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در پایان از مردم همیشه در صحنه حوزه انتخابیه بسیار گسترده مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم  که به بیان ایشان زائیده شده تفکر بی عدالتی در استان یزد است به جهت حضور بسیار خوب و مؤثر شان در صحنه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمود.

زارع زاده همچنین از مردم مهریز با عنوان مردمی شریف، بافرهنگ، آرمان خواه، عدالت جو و نجیب یاد کرده و از وحدت و همدلی و اتحاد و همراهی همه قشرهای مختلف و تمامی شهروندان مهریزی و حضور باشکوهشان در انتخابات تجلیل نمود.

………………………………………………….

بررسی مشکلات فوتبال مهریز با حضور نماینده مجلس

به گزارش مهریز ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهریز، حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی با مسئولین هیئت فوتبال شهرستان مهریز دیدار و در جریان مسائل و مشکلات این رشته ورزشی قرار گرفت. در ابتدای این دیدار، سید حسین طباطبایی رئیس هیئت فوتبال مهریز گزارشی از وضعیت فوتبال در این شهرستان ارائه کرده و گفت: حضور مقتدرانه تیم‌های فوتبال مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی نشان از وجود پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های زیادی در فوتبال مهریز دارد که استعدادیابی نونهالان و نوجوانان مهریزی می‌تواند زمینه پیشرفت هر چه بیشتر فوتبال مهریز را فراهم کند.
وی افزود: بیش از شش تیم مهریزی در لیگ‌های مختلف استانی حضور دارند که این حضور نشان از پیشرفت فوتبال این شهرستان در مقایسه با سال‌های گذشته دارد. در پایان حجت الاسلام و المسلمین دخیل عباس زارعزاده قول پیگیری و حل مشکلات این رشته ورزشی را داد.

…………………………………………………….

نماینده مجلس: فاجعه بحران آب، دو هزار مهریزی را بیکار می‌کند

به گزارش مهریز ما به نقل از خبرگزاری فارس، نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس گفت: واحدهای صنعتی مهریز به دلیل بحران آب در آستانه تعطیلی قرار گرفته‌اند و شرکت آب منطقه‌ای یزد باید به فوریت این مشکل را حل کند.

حجت الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارع‌زاده در نشستی با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان یزد و جمعی از مسئولان صنعت شهرستان مهریز با انتقاد شدید از شرکت آب منطقه‌ای یزد در مورد ناعدالتی محض در تخصیص آب انتقالی به شهرستان‌های استان یزد اظهار داشت: مردم مهریز مگر خونشان کمرنگ‌تر از مردم دیگر شهرستان‌هاست که چندین سال است از بحران کم آبی رنج می‌برند و هر روز آمار بیکاری در این شهرستان افزایش می‌یابد.

وی افزود: تنها جرم مردم این دیار این است که ساکن شهرستانی هستند که بیش از ۱۹ قنات آب از ‌آن به مرکز استان و دشت‌های میبد و اردکان سرازیر می‌شود و بخش اعظمی از منابع آبی استان را تامین می‌کند.

زارع‌زاده عنوان کرد: مردم شهرستان مهریز از نعمت آبی که زیرپاهایشان جریان دارد، محرومند و این در حالی است که پس از گذشت ۱۳ سال از انتقال آب به استان یزد، برخی شهرستان‌ها در تمامی این ۱۳ سال، تمام حجم تخصیصی خود از آب انتقالی را دریافت کردند و از نظر منابع آبی هیچ منفعتی برای استان نداشتند.

وی ضمن دفاع از حقوق مردم شهرهای بهاباد و خاتم که مشکل کم‌آبی دارند، بیان کرد: در استانی که به نام دارالعباده معروف است، مسئولان آب منطقه‌ای آن متاسفانه جسارت رعایت عدالت در تخصیص آب انتقالی را ندارند و در برابر برخی نمایندگان تسلیم می‌شوند و این مشکل به هر قیمتی که شده باید حل شود.

زارع‌زاده بیان کرد: ۱۳ سال است که استان یزد از آب انتقالی بهره می‌برد و معلوم نیست چه کسی این تخصیص‌ها را برای شهرستان‌ها در نظر گرفته و همچنان از این تخصیص دفاع می‌کند.

وی افزود: ۱۵۰ لیتر در ثانیه سهمیه شهرستان مهریز در آب انتقالی به استان یزد است اما هم‌اکنون با پیگیری‌های مسئولان شهرستان تنها کمتر از ۵۰ لیتر در ثانیه از این آب به شهرستان مهریز سرازیر است و آن هم برای شرب این مردم استفاده می‌شود و از آن طرف نیز برخی شهرستان‌ها از همان ابتدا بیش از ۲۰۰ لیتر در ثانیه از آب انتقالی بهره‌مند بودند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مهریز نیز در این نشست با بیان اینکه ۲هزار نفر از جوانان مهریز در ۷۲ واحد شهرک صنعتی مهریز مشغول کار هستند، گفت: تعطیلی واحدهای صنعتی مهریز، تبعات اجتماعی زیادی همچون بیکاری و کاهش تولید را در بر خواهد داشت و این نیازمند حمایت جدی مسئولان و رعایت عدالت در تخصیص آب به شهرستان مهریز است.

حمیدرضا بشارت افزود: ۷۲ واحد که در شهرک صنعتی مهریز فعال هستند به ۴۰ لیتر در ثانیه آب نیاز دارند که این میزان از ابتدا ۱۰ لیتر در ثانیه از یکی از چاه‌های مجاور تامین می‌شد و با افزایش واحدهای صنعتی، این موضوع در حال تبدیل به فاجعه و بحرانی جبران ناپذیر است.

وی خاطرنشان کرد: ۲۰۰ واحد صنعتی در شهرستان مهریز در ماه‌های اخیر مجوز احداث گرفته‌اند که با مشکل کم آبی شدید مواجه شده‌اند.

………………………………………………

نماینده مجلس شورای اسلامی در شورای اداری شهرستان خاتم؛ رفع محرومیت ها از منطقه، اولویت کاری من است

حجه الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارعزاده در جلسه شورای اداری شهرستان خاتم که صبح روز سه شنبه در فرمانداری هرات با حضور ائمه جمعه خاتم  و بخش مروست، فرماندار و دیگر مسئولین اسن شهرستان برگزار شد با  گرامیداشت فرارسیدن ایام سالروز شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران با وفایش در هفتم تیر ماه ۶۱، رفع محرومیت از تمامی حوزه انتخابیه را از مهمترین اولویت های کاری خود دانست. نماینده منتخب نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخحابیه مهریز، بافقّ بهاباد، خاتم و ابرکوه ، رقابت در جریان انتخابات را امری طبیعی دانست و افزود: این رقابت ها باید پس از انتخابات به رفاقت تبدیل شود و اینک با همکاری و تعامل با همه اصحاب فکر و صاحبنظران در تمامی عرصه ها فقط و فقط به فکر خدمت به مردم و رفع محرومیت ها از ممنطقه با در نظر گرفتن عدالت علوی باشیم. زارع زاده با اشاره به گوشه ای از محرومیت ها و کمبودهای شهرستان محروم خاتم  همکاری تمامی دستگاههای دولتی و عموم مردم در این راستا  را خواستار شد.

در ابتدای این نشست فرماندار خاتم گفت: ایجاد اشتغال، سرمایه گذاری و حل مشکل بیکاری از مهمترین مطالبات مردم این شهرستان است. محمد علی شاه حسینی ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره ) تصریح کرد: با توجه به نام‌گذاری سال ۱۳۹۱ توسط مقام معظم رهبری به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی مسئولان باید  تمام توان خود را در راستای تحقق و عملی کردن فرمایشات رهبر معظم انقلاب به کار ببندند. وی مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظیفه و رسالت مسئولان را در شرایط کنونی ، ایجاد اشتغال پایدار عنوان کرد و با بیان اینکه شهرستان خاتم همانند دیگر شهرستان های استان از ظرفیت بالایی برای ایجاد اشتغال برخوردار است، بیان داشت: مسئولان وظیفه دارند برای رفع کمبودهای موجود در این حوزه تلاش کنند. فرماندار خاتم ، ایجاد فرصت‌های شغلی و تولید اشتغال به ویژه برای جوانان را مهم خواند و ادامه داد: وجود مشاغل مناسب از وقوع بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی در جامعه جلوگیری می‌کند.

این مقام مسئول تلاش، همدلی و یکپارچگی مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی را مهم‌ترین عامل در راستای رونق و توسعه اقتصادی و اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد : راه اندازی دو واحد صنعتی کاشی و سرامیک ، کشت گیاهان گلخانه ای و اعطای تسهیلات بانکی  به فعالان عرصه کشاورزی کمک قابل توجهی به رونق و توسعه اشتغال می‌کند.

در ادامه حجج اسلام فاطمی بصیر و حسینی ائمه جمعه شهرهای هرات و مروست نیز طی سخنانی ضمن تبریک انتخاب حجه الاسلام زارعزاده به عنوان نماینده مردم با اشاره به ظرفیت های شهرستان و نیازها و مطالبات مردم، خواهان پیگیری و همکاری نماینده و مسئولان در خصوص رفع مشکلات شدند .

……………………………………..

دخیل عباس زارع زاده در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهرستان ابرکوه: حضور من تنها برای جلب اعتماد مردم به نظام و پاسخ به خون شهیدان بود

به گزارش مهریز ما،به نقل از خبرگزاری فارس، نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهرستان ابرکوه و شهرهای ابرکوه و مهردشت گفت: سیستم اقتصادی ما سیستم غلطی است و با این سیاست‌های اقتصادی، باید منتظر بروز وال استریت در ایران باشیم. حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده عصر امروز با اظهار تأسف از نظام اقتصادی طراحی شده در ایران اظهار داشت: این سیستم اقتصادی در غرب به شکست رسیده و وال استریت ارمغان آن است اما متأسفانه در کشور ما نیز همین سیستم در حال اجراست و باید منتظر یک وال استریت در ایران باشیم.

این نماینده مجلس که بعد از شنیدن مشکلات شهرستان از زبان نمایندگان مردم سخن می‌گفت افزود: در کشور ما تخصص مسخره و ملعبه پولداران بی‌سواد شده است، معدن‌ها به یغما می‌رود و بی‌محابا می‌برند و سرریز آن به مردم نمی‌رسد و این مسئله به واسطه رانت‌هایی است که به وجود آمده است. زارع‌زاده اظهار داشت: حضور من تنها برای جلب اعتماد مردم به نظام و پاسخ به خون شهیدان بوده و اعتقاد دارم که نباید در این کشور مفت‌خورها و گردن کلفت‌ها هر روز بزرگتر شوند و تلاش می‌کنم که حداقل در حوزه خودم به دنبال این مسئله باشم. وی افزود: در تلاش برای تشکیل فراکسیون « مناطق عقب نگه داشته شده» هستم که می‌تواند دغدغه‌های به حق شما را پیگیری کند. نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس یادآور شد: اعتقاد دارم جبهه و جنگ در حال حاضر جدی‌تر از دوران دفاع مقدس وجود دارد زیرا در حال حاضر با صدها دشمن و بدتر از همه بی‌عدالتی و فقر روبه‌رو هستیم که از درون ما را نابود می‌کند.

زارع‌زاده خطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهر، شهرستان و روستا خاطرنشان کرد: من و شما منتخبان مردم هستیم و دیگران انتصابی هستند و ما باید با هم بیشترین تعامل را داشته باشیم وی یادآور شد: تاکنون به غیر از ابرکوه به هر شهرستان حوزه انتخابیه  چهار بار سفر کرده‌ام و در حال برنامه‌ریزی برای دوران نمایندگی و تدوین تقویمی برای تمام شهرستان‌ها هستم که مسائل تمام شهرستان‌ها را با هم پیگیری کنم. وی خاطرنشان کرد: در تلاش‌های خود همه شهرستان‌ها را در نظر دارم زیرا نظام متعلق به همه است.

وی افزود: باید پاسخگوی حق‌الناس باشیم و این وظیفه شوراهاست که با تلاش خود مردم را به حق خود برسانند. زارع‌زاده یادآور شد: اگر شوراها تقویت شوند، همه تقویت شده‌اند و من با توجه به عضویت در کمیسیون شوراها که رئیس مجلس نیز عضو آن است، در راستای پشتیبانی از شوراها تلاش می‌کنم. وی اظهار داشت: مجلس از اقتدار خود دفاع می‌کند و اجازه نمی‌دهد کسانی که نوکر مردم هستند به نمایندگان آنها توهین کند و توهین به مجلس را توهین به ملت می‌دانیم و به رئیس جمهور نیز این پیغام را رسانده‌ایم. زارع‌زاده خاطرنشان کرد: نماینده وابسته به دولت خائن‌ترین نماینده است ولی ما با دولت به فرمایش رهبری تقابل یا پرخاش نخواهیم داشت و با منطق بیشترین بهره را به مردم می‌رسانیم. وی افزود: مردم ابرکوه را مردمی با فرهنگ و مومن می‌شناسم و قرار است با نماینده سابق نیز تعامل داشته باشم و از تجارب ایشان و تعاملاتی که با مسئولان کشور داشت، بهره ببرم و حتی ایشان را به مجلس خواهم برد و معتقدم که این مسئله باعث تسریع در اجرای کارهای حوزه می‌شود

………………………………………

نماینده مجلس از خواهران فعال ستاد انتخاباتی خود در خاتم تجلیل نمود

به گزارش مهریز ما، حجت الاسلام والمسلمین دکتر دخیل عباس زارع زاده همزمان با روز بعثت نبی مکرم اسلام(ص) با حضور در خاتم از خواهران فعال ستاد انتخاباتی خود در این شهرستان تجلیل نمود. زارع زاده دز این مراسم با تقدیر و تشکر از تمامی شهروندان شهرستان خاتم به ویژه بانوان عزیز به جهت حضور سبز و پرشکوه در انتخابات مجلس نهم، از عزم جدی خود برای ایجاد عدالت همه جانبه در تمامی مناطق حوزه انتخابیه مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه خبر داد. وی با اشاره به اهمیت بعد قانونگذاری و نظارت که از مهمترین وظایف یک نماینده مجلس می باشد، گفت: با کمک مسئولین استان و شهرستان و نیز عموم مردم به ویژه بانوان تلاش خواهم نمود تا محرومیت  و بی عدالتی از مناطق مختلف این حوزه انتخابیه محو شود. لازم به ذکر است دخیل عباس زارع زاده صبح روز شنبه در نشست شورای اداری شهرستان خاتم نیز حضور خواهد یافت.

……………………………………

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز:
باید در ایران منتظر وال استریت باشیم

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد گفت: سیستم اقتصادی ما سیستم غلطی است و با این سیاست‌های اقتصادی، باید منتظر بروز وال استریت در ایران باشیم.

به گزارش مهریزآنلاین به نقل از فارس حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهرستان،شهر ابرکوه و مهردشت با اظهار تأسف از نظام اقتصادی طراحی شده در ایران اظهار داشت: این سیستم اقتصادی در غرب به شکست رسیده و وال استریت ارمغان آن است اما متأسفانه در کشور ما نیز همین سیستم در حال اجراست و باید منتظر یک وال استریت در ایران باشیم.

این نماینده مجلس که بعد از شنیدن مشکلات شهرستان سخن می‌گفت افزود: در کشور ما تخصص مسخره و ملعبه پولداران بی‌سواد شده است، معدن‌ها به یغما می‌رود و بی‌محابا می‌برند و سرریز آن به مردم نمی‌رسد و این مسئله به واسطه رانت‌هایی است که به وجود آمده است.

زارع‌زاده اظهار داشت: حضور من تنها برای جلب اعتماد مردم به نظام و پاسخ به خون شهیدان بود و اعتقاد دارم که نباید در این کشور مفت‌خورها و گردن کلفت‌ها هر روز بزرگتر شوند و تلاش می‌کنم که حداقل در حوزه خودم به دنبال این مسئله باشم.

وی افزود: در تلاش برای تشکیل فراکسیون «مناطق عقب نگه داشته شده» هستم که می‌تواند دغدغه‌های به حق شما را پیگیری کند.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس یادآور شد: اعتقاد دارم جبهه و جنگ در حال حاضر جدی‌تر از دوران دفاع مقدس وجود دارد زیرا در حال حاضر با صدها دشمن و بدتر از همه بی‌عدالتی و فقر روبه‌رو هستیم که از درون ما را نابود می‌کند.

زارع‌زاده خطاب به اعضای شوراهای اسلامی شهر، شهرستان و روستا خاطرنشان کرد: من و شما منتخبان مردم هستیم و دیگران انتصابی هستند و ما باید با هم بیشترین تعامل را داشته باشیم.

وی یادآور شد: تاکنون به غیر از ابرکوه به هر شهرستان چهار بار سفر کرده‌ام و در حال برنامه‌ریزی برای دوران نمایندگی و تدوین تقویمی برای تمام شهرستان‌ها هستم که مسائل تمام شهرستان‌ها را با هم پیگیری کنم.

زارع‌زاده خاطرنشان کرد: در تلاش‌های خود همه شهرستان‌ها را در نظر دارم زیرا نظام متعلق به همه است.

وی افزود: باید پاسخگوی حق‌الناس باشیم و این وظیفه شوراهاست که با تلاش خود مردم را به حق خود برسانند.

زارع‌زاده یادآور شد: اگر شوراها تقویت شوند، همه تقویت شده‌اند و من با توجه به عضویت در کمیسیون شوراها که رئیس مجلس نیز عضو آن است، در راستای پشتیبانی از شوراها تلاش می‌کنم.

وی اظهار داشت: مجلس از اقتدار خود دفاع می‌کند و اجازه نمی‌دهد کسانی که نوکر مردم هستند به نمایندگان آنها توهین کند و توهین به مجلس را توهین به ملت می‌دانیم و به رئیس جمهور نیز این پیغام را رسانده‌ایم.

زارع‌زاده خاطرنشان کرد: نماینده وابسته به دولت خائن‌ترین نماینده است ولی ما با دولت به فرمایش رهبری تقابل یا پرخاش نخواهیم داشت و با منطق بیشترین بهره را به مردم می‌رسانیم.

وی افزود: مردم ابرکوه را مردمی با فرهنگ و مومن می‌شناسم و قرار است با نماینده سابق نیز تعامل داشته باشم و از تجارب ایشان و تعاملاتی که با مسئولان کشور داشت، بهره ببرم و حتی ایشان را به مجلس خواهم برد و معتقدم که این مسئله باعث تسریع در اجرای کارهای حوزه می‌شود.

……………………………………….

نماینده مجلس شورای اسلامی مسائل و مشكلات انارستان شهرستان مهریز را بررسی كرد .

به گزارش مهریزآنلاین به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین ‘دخیل عباس زارع زاده’ با حضور در جمع دست اندركاران این مجموعه از نزدیك در جریان مسائل و نیازهای آنها قرار گرفت .

وی با اشاره به خشكسالی های متوالی طی سال های اخیر كه موجب ضرر و زیان به بخش كشاورزی و از بین رفتن بخش عمده درختان میوه و بخصوص انارستان شده قول پیگیری مسائل آنها را داد .

نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار امیدواری كرد تا با رفع نیازهای این انارستان باز شاهد رونق مجدد این مجموعه باشیم .

در این بازدید مسئولان انارستان مهریز هم با ارائه گزارشی به روند راه اندازی این مجموعه و نیازهای آن پرداختند .

انارستان بزرگ مهریز ،بزرگترین باغ انار خاورمیانه محسوب می شود كه به علت خشكسالی های مكرر اكثر درختان انار آن نابود شده است .

این انارستان با سطح زیر كاشت بیش از 82 هكتار در قالب هشت قطعه 4.5 هكتاری و یك قطعه 2.2 هكتاری با 650 اصله نهال در كنار شهرك صنعتی مهریز به علت خشكسالی های پی در پی در حال نابودی است.

……………………………………..

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد گفت: خدمت به مردم در سایه نظام اسلامی یك توفیق بزرگ الهی است .

به گزارش مهریزآنلاین به نقل از ایرنا حجت الاسلام والمسلمین ‘دخیل عباس زارع زاده ‘در جمع مردم روستای سریزد این شهرستان با قدردانی از مشاركت مردم در عرصه های مختلف نظام به دستاوردهای 33 ساله پس از انقلاب درسطح روستاها اشاره كرد .

وی ادامه داد: نظام اسلامی در همه زمینه ها برای خدمت به مردم و رفاه و آسایش آنها كارهای بزرگی را انجام داده است .

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه كارهای خوبی در بخش عمران و آبادانی فرهنگی صورت گرفته است گفت: قطعا اینگونه خدمات و فعالیت ها همچنان با قوت و با همكاری مردم و مسئولان در همه بخش های ادامه دارد .

وی افزود: بدون شك خدمت به مردم و بخصوص در مناطق روستایی یك كار مهم و مورد تاكید است كه استمرار خواهد داشت .

……………………………………….

بررسی مشکلات روستای قطرم با حضور نماینده مردم در مجلس

 

با حضور نماینده مردم در مجلس:
مشکلات روستای قطرم بررسی شد.

به نقل از سایت الکترونیکی روستای قطرم :

با حضور حجه الاسلام والمسلمین زارع زاده نماینده مردم مهریز، بافق ، ابرکوه، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی، مشکلات روستای قطرم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست که عصر روز پنجشنبه ۲۵ خرداد در محل مسجد جامع روستای قطرم با حضور حجه الاسلام والمسلمین دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان محلی و جمعی از اهالی روستا برگزار گردید، مسائل و مشکلات روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نماینده مردم در رابطه با مسائل مطرح شده قول پیگیری و مساعدت داد.
در ابتدا نماینده  مردم به ایراد سخنرانی پرداخت و از حضور پر شور مردم در انتخابات گذشته تقدیر و تشکر نمود و سپس آقای دهقان از طرف اهالی روستا از حضور ایشان در جمع مردم قدردانی و مهتمرین مشکلات و مسائل روستا را مطرح و به سمع و نظر ایشان رساند. که اهم مشکلات روستا به شرح ذیل می باشد:

۱- تعریض جاده روستا، ترمیم و روکش آسفالت آن
۲-تامین آب آشامیدنی و کشاورزی
۳-تعمیر حمام و سرویسهای بهداشتی
۴-بهسازی جاده منتهی به چاه های کشاورزی شهدا و شهید بهشتی
۵-مرمت بقعه متبرکه پیر قطرم
۶-مرمت و بازسازی گلزار شهدای والامقام روستا
۷-اجرای طرح هدف گردشگری روستا به منظور جذب گردشگر با توجه به سابقه تاریخی و مکانهای دیدنی روستا
۸-بررسی احداث جاده کوهبنان-بافق از مسیر روستای قطرم به منظور از بن بست خارج شدن روستا

………………………………….

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی  در  یادمان شهدای گمنام دولت آباد با توصیف جایگاه شهادت نزد  خداوند گفت : ما در نظام مقدس اسلامی سه گروه شهدا داریم که گروه اول برای ایجاد نظام و گروه دوم برای تثبیت نظام و گروه سوم برای باروری نظام جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به فیض عظیم شهادت دست یافتند.

حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده تصریح کرد : شهدای هسته ای ما به ویژه شهید مصطفی احمدی روشن برای باروری و پیشرفت نظام همواره در تلاش بودند که مزد این تلاش ها که همان شهادت در راه خدا بود را کسب کردند.

وی اشاره به ارزش و اهمیت برگزاری یادواره های شهدا  افزود: برگزاری این یادواره ها باعث جاودانگی پیام و راه شهدا شده و به گوش آیندگان می رسد.

نماینده مردم بافق پیام شهدا را برگرفته از خط سرخ عاشورا عنوان کرد و بیان داشت : همانگونه که پیام عاشورا در طی قرون متمادی جاودانه شد و باعث بوجود آمدن این نظام گردید این مجالس نیز موجب انتقال فرهنگ شهادت به نسل های آینده می شود و آنان نیز از مواهب خون های بحق ریخته شده بهرمند می شوند.

زارع زاده با اشاره به بیانان مقام معظم رهبری در مورد زنده نگه داشتن یاد شهدا تصریح کرد: پیام شهید مقدس است و کسانی که در راستای تبلیغ این پیام ها تلاش می کنند نزد پروردگار ماجورند.

………………………………….

جذب ۲۲ سرمایه گذار برای رفع چهره محرومیت از حوزه انتخابیه

 


حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده در اولین نشست خود در جمع مردم سبزدشت بافق در مسجد ابوالفضل (ع) روستای شیطور با اشاره به قداست و جایگاه خدمت رسانی به مردم در نظام اسلامی اظهار داشت :همه مسئولین وظیفه دارند تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم به کار گیرند و کوتاهی در این راه خیانت است که هرگز قابل بخشش نیست .

وی افزود: اگر امروز نظام ما عزیز است و جایگاه بسیار بزرگی در سطح منطقه را داراست به خاطر حضور مردم در همه صحنه های انقلاب است .

نماینده مردم بافق با بیان نقش مردم در سربلندی نظام تصریح کرد: مردم ایران اسلامی در طول انقلاب در همه صحنه هوشیار و اگاه و با پیروی از ولایت فقیه از کیان این نظام دفاع کرده اند و این انقلاب را به اوج سربلندی رسانیده اند.

وی گفت : امروز مردم ما همانند دفاع مقدس در برابر تحریم های غرب مقاومت می کنند و در مقابل همه  توطئه های مستکبرین ایستاده اند.

زارع زاده با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی نظام خدمت است بیان داشت : ما در برابر همه کسانی که در طول دفاع مقدس جانفشانی کردند و همه سختی ها را به جان و دل خریدند مسئولیت داریم .

نماینده مردم بافق د رادامه سخنان خود به سابقه حضور خود در منطقه سبزدشت و آشنایی با مردم این منطقه اشاره کرد و افزود: «منطقه سبزدشت به ویژه جاده گزوئیه  برای من ناشناخته نیست و  یازده سال قبل اینجا آمده ام و به تازگی اینجا پیدا نشده ام که کسی بخواهد شناسنامه منطقه را به من بدهد.»

وی با به حق خواند خواسته دیرینه مردم سبزدشت عنوان کرد: حیات انسان ها از اهمیت بیشتری برخوردار است که بدون توجه به مردم نمی توان برای حفاظت از محیط زیست اقدامی انجام داد .

زارع زاده با بیان اینکه احداث جاده گزوئیه بزودی به صورت اصولی و قانونی شروع خواهد شد و گفت :برای تسریع در کار احداث این جاده نشستی با نماینده مردم زرند نیز انجام شده است که وی نیز قول همکاری و مساعدت داده است .

نماینده مردم ابرکوه ، بافق ، مهریز ، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی از تغییر نام جاده گزوئیه به جاده شهدا خبر داد و افزود:این اقدام بعنوان آغاز کار است که به برکت شهدا و با پیگیر های مسئولین اهالی سبزدشت هرچه زودتر به خواسته به حق خود برسند.

زارع زاده در بخش دیگری از سخنان خود با ارائه گزارشی از هفت روزه خود در مجلس شورای اسلامی گفت : تشکیل مجمع نمایندگان استان از اولین اقدام در زمینه خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم استان است که با تعامل و همفکری نماینگان استان این امر سریع تر به نتیجه خواهد رسید.

وی افزود : به منظور انجام خدمات بهتر و بررسی و رفع مسائل و مشکلات مردم ، اولویت بندی مشکلات در دستور کار است و  بر اساس این اولویت برنامه ریزی می شود.

وی از جذب ۲۲ سرمایه گذار برای رفع چهره محرومیت از حوزه انتخابیه خود خبر داد و تصریح کرد: با پیگیریهای انجام شده و سرمایه گذاری در مناطق محروم ، فرصت های شغلی خوبی به مردم محروم هدیه خواهد شد.

نماینده مردم بافق با اشاره به فقر محیطی برخی از مناطق محروم حوزه انتخابیه خود بیان داشت :به منظور تثبیت جمعیت در روستاها و کاهش آن در شهرها ، ایجاد اشتغال در مناطق روستایی نیز از اولویت برخوردار است .

وی خواستار  برنامه ریزی صحیح و اصولی مسئولین برای ایجاد اشتغال روستائیان جهت کاهش مشکلات و جلوگیری از تخلیه جمعیت در روستاها شد.

وی همچنین در جریان بازدید خود از منطقه سبزدشت با حضور در تپه نورالشهدا روستای دولت‌آباد به مقام شامخ شهدا به ویژه شهدای گمنام ادای احترام کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا جمعه ۲ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه همش حرف زده پس کو عمل

در پناه حق شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام—-حالا موقعی است که باید گفت کاشکی رای داده بودم صباغیان بافقی

كورش بافقي شنبه ۳ تیر ۱۳۹۱ - ۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من كه وجدانم اسودست كه راي من به اقاي صباغيان همشهري عزيزم بوده.

بیدار باشیم یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۶:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چشم آقای دخیل عباس روشن !! : ذاکر اردکانی شده مسئول حراست سنگ آهن بافق (تشکر صمیمانه از آقای تابش نماینده اردکان!!؟)__ زارع میبدی شده رئیس دانشگاه پیام نور بافق (تشکر ویژه از آقای یحیی زاده نماینده میبد ؟!!)__ تیم فوتبال تربیت یزد با نتایج درخشان سال گذشته اش وهزینه های میلیاردی به تیم سنگ آهن تغییر نام داد (تشکر ویژه و صمیمانه از آقای صالح جوکار نماینده یزد!!؟؟) و مسئله چاگز و… !! استفاده یا سوء استفاده از موقعیت زمانی !؟ فرماندار و مدیر عامل سنگ آهن مکه هستند و … باید منتظر آینده روشن بافق بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باسواد!!! یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به پیشگاه امام زمان حضرت مهدی(عج)ونایب برحقش امام خامنه ای.
وقتی اداره اطلاعات شهرستان بافق راه را برای فعالیت سیاسی -اجتماعی چندتاآدم بیسوادی مثل چندتاوبلاگ نویسهای بافق فرداو…باز میگذارد بایدانتظار فتنه دیگرراهم داشته باشیم

محمد یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

. مدیران بومی چه شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2. ریاست پیام نور میبدیست!!!!!!!!!
3. حراست سنگ آهن اهل اردکان است؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
4. معاون فرماندار اهل مهریز است؟؟؟؟؟؟؟!!!!
5. فرمانده نیروی انتظامی ابرکویی است؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
….. پس ما مانده ایم و حوضمان!!!!!!!!!!!!!!!

...... یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ازحضور نماینده محترم در جمع جانبازان بافق تشکر می کنم

شهروند یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

. توصیه و نصیحت پدرانه شما درباره چاه گزوآن عکسی که اقتدار شما را نشان می دهد واقعا تحسین برانگیز است!!

حامد یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۲:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر آقای دکتر دخیل این طوری پیش بره(سفر دوردنیادر 80روز)در کتاب گینس مطرح میشد!!!!!!!!!!!!!

منتقد یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ما متوجه متن فوق نشدیم:
1- پر کاری آقای زارع زاده را می رساند.
2- کم کاری ایشان را می رساند.
3- شجاعت ایشان در بیان مطالب است.
4- گله از ایشان است.
هر چه هست به نظر بنده حضور حدود 10 باره ایشان در بافق نشان از توان و تحرک این روحانی شجاع است. لطف کنید دندان به جگر بگیرید و قدری تحمل سال هایی را که نماینده تان را نمی دیدید بکنید.
موضوع مهم: دوستانی که مشاور یا مسئول دفتر و یا دوست آقای زارع زاده هستند:
1- شما را به خدا بافق را وارونه معرفی نکنید.
2- از اعتبار ایشان برای منافع شخصی خرج نکنید.
3- حتما قبل از طرح هر موضوعی ببینید خود عامل به آن هستید یا خیر.
4- در انتها بیایید تمرین کنیم که هر چه می گوییم و انجام می دهیم برای خدا باشد.

بافقي دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا يا خانم منتقد كه مثلا با دلايل كه آوردي مي خواهي پركاري و رفتار عدالت گونه دخيل عباس را برسوني
در طول دوران مجلس كسي تا به حال مانند اقاي فرهمند به همه شهرها به ميزان مساوي سرنزده است و اينم كه مي گي كه بعد از تحمل سال ها كه نماينده يمان را نمي ديديم اليته بايد متذكر شوم گه دوره هاي قبل هم نماينده شهرمان متأسفانه مهريزي بوده ، و ما می ترسيم اين هم مانند نماينده ديگر كه از مهريز بود كه طي چند دوره 10 بار هم به بافق سرنزده بشودخداي نكرده. ( سالي كه نكوست از بهارش پيداست اين كه ولش با اين بي عدالتي شروع كرده خدا خير گردونه آخرشو)

فاطمه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اگه تفرقه افکنی نکنید میشود برای همه جا کاری کرد

جمال جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دخیل عباس از ته دل میخواد کارانجام بده ولی اگر یک مثلثی تشکیل دهیم ایشان زودتر به هدف وانتظارات مردم نزدیک می شوند یک مثلث تشکیل دهیم یک ضلع نماینده یک ضلع مسولین یک ضلع اصلی ان خود مردم هستند پس بیاید دست به دست هم دهیم و مشکل حوزه انتخابیه را بر طرف نمایم

ناشناس یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۳:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام آقای دخیل عباس شما در خصوص جاده شهداکه خودتان نام آن را از گزوییه به شهدا تغییر داده اید بعد از ان قولهای اولیه که رای می خواستید بعد از چهار سال چه کاری کردید