نرخی که وسط دعوا تعیین می شود!!!/عدم واگذاری معدن D19 به موسسه کوثر ظلم به مردم استان یزد است

دسته: اخبار ویژه
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده،محمدصالح جوکار از وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل عدم واگذاری معدن به موسسه کوثر به عنوان تامین کننده منابع مالی خط انتقال آب استان یزد انتقاد کرد.

وی بیان کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت باید بداند مخالفت با واگذاری معدن D19 به موسسه کوثر که تامین کننده منابع مالی آب به استان یزد است، ظلم بزرگی به مردم استان روا می‎دارد.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد عنوان کرد: به دنبال درخواست از ریاست جمهوری مبنی بر تامین منابع مالی انتقال آب به استان یزد و دستور ایشان توسط معاون اجرایی رئیس جمهور، متاسفانه وزارت صنعت و معدن بدون توجه به بحران آب در استان که به طور قطع پیشرفت صنعتی استان را دچار رکود کرده، با واگذاری معدن مخالفت کرده است.

جوکار با اشاره به اینکه به هر صورت این معادن جزو انفال است و درآمد آن باید در اولویت اول به نیازهای جدی استان تخصیص یابد، برای استان که نیاز جدی به آن دارد هزینه شود.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس اضافه کرد: برخورد سلبی با مشکلات استان پیامدهای خوبی نخواهد داشت بلکه در سایه تعامل بین دستگاه‎هاست که پیش برنده اهداف توسعه‎ای متوازن همه سازمان‎ها باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۹:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای جوکار خواب دیدی خیر باشه معدن بافق رابدی بره …..سه بار

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا کند معدن D19 را از اردکانیها بگیرن چونکه معدن D19 حق مردم بافق بوده که آن زمان ریاست جمهوری آقای خاتمی از محدود بافق بیرون بردن آی مسئولین بفکر آخرت خود باشید و اینطور حق نا حق نکنید !

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۳:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقارضا برای اینگونه افراداز آخرت گفتن بیهوده است آخرت را برای فریب من وتو به کار می برندحق را باید به هرقیمتی که هست گرفت