شهردار بافق به اتفاق روسای جدید و قدیم شورای اسلامی شهر از پروژه های عمرانی بازدید کرد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱ آبان ۱۳۹۳

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای شهر بافق ؛ شهردار با اتفاق روسای جدید و سابق شورای اسلامی شهر از تعدادی پروژه های عمرانی شهرداری بازدید نمودند.

kuhestan-250x131
عفتی، رنجبر و تشکری از پروژه های بلوار مسجد جامع، بلوار مهدیه، بلوار کشاورز، طرح بلوار باقرآباد، ابتدای بلوار شهدا، طرح خیابان مجتمع فرهنگیان، پارک کوهستان و… بازدید به عمل آوردند و از نزدیک در جریان روند پیشرفت و مسائل و مشکلات موجود قرار گرفتند.

kuhestan-2-150x150

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
bi gbm این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۴:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ضمن خسته نباشید به شهردار و روسای قدیم و جدید شورا یک نظر بی اهمیت دارم اولابه مردم بگویید شهردار بافقی است . به خدا فکری به حال خیابان وحشی بافقی بکنید واقعا زشته یک شهر با این سرمایه و ثروت این وضع خیایانهایش باشد
شدیم مثل ملت آفریقا تروتمندترین مردم در عین حال فقیرترین مردم دنیا که عده ای از آنها را استعمار و استثمارو استحمار می کنند. واقعا در کشور حضرت علی (ع) با پرچمداری سید علی این اتفاقات بیفتد باید نقطه نقطه ایران از تمام امکانات رفاهی بهرمند باشند نه اینکه عده ای که خاص به خاطر منافع خود و حزبشان قید همه چیز را زدند
بابا به خدا ما جز ایرانیم جز یزدیم شهید دادیم و جانباز دادیم. چرا به این شهر نگاه تبعیض آمیز مکنید
چرا در زمان دولت فقط هشت میلیلرد بودجه به بافق دادند چرا بندر خشک را بردند چرا گاز نکشیدند چرا جاده نکشیدند چرا بیمارستان درست و حسابی ندارد ……..
خدایا خدایا خدایا بگیر هر آنچه که تورا از ما میگیردو

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ - ۶:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.عامل بدبختی بافق اینست که یک نماینده نداریم.و عامل دیگر هم وقتی از استانداری و یا …..به بافق می آیند وقتی ما بهشون کم محلی بکنیم مسلما اونها هم برایمان کار نمیکنند.وقتی کسی را زدید نمی آید دستتان را بوس کند.