گلایه رئیس هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن بافق از نحوه برگزاری دیدار تیمش با سپاهان اصفهان

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
جمعه - ۲ آبان ۱۳۹۳
رئیس هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن
سکوت آقای آقایی شکست/
گلایه رئیس هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن بافق از نحوه برگزاری دیدار تیمش با سپاهان اصفهان
رئیس هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن بافق با بیان اینکه تیم های شهرستانی همیشه مظلوم واقع می شوند اظهار کرد: در دیدار تیم هندبال بافق و سپاهان اعمال نفوذهای پی در پی از سوی برخی از مسئولان مشاهده می شد.
روز سه شنبه این هفته دیدار دو تیم هندبال سنگ آهن بافق و فولاد سپاهان اصفهان در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر هندبال مردان ایران برگزار شد که در پایان این تیم اصفهانی بود که توانست با استفاده از امتیاز میزبانی، حریف خود را با شکست راهی خانه کند.
اما رئیس هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق که باتفاق مدیرعامل این باشگاه در سالن برگزاری مسابقه حضور داشت، در گفت و گو با خبرنگار ما از عملکرد ناظر این دیدار ابراز گلایه کرد.
محمد تقی آقایی بافقی اظهار کرد: این مسابقه بدون حضور نیروی محترم انتظامی آغاز شد و بنده به آقای موسویان ناظر فدراسیون اعتراض خود را در این خصوص اعلام نموده و متذکر شدم که طبق آئین نامه فدراسیون، برگزاری مسابقه در چنین حالتی امکان پذیر نیست.
وی افزود: آقای موسویان در پاسخ مطرح کرد که بنده به عنوان ناظر تشخیص دادم که با اخذ تعهد از مسئولان برگزاری مسابقه، برقراری امنیت سالن بر عهده ایشان باشد.
این مسئول با انتقاد از مظلوم واقع شدن تیم های شهرستانی در مسابقات کشوری، ادامه داد: اگر این مسابقه با این شرایط در یکی از شهرستان ها برگزار می شد مطمئناً همین برخورد با باشگاه مربوطه انجام نمی شد و این تبعیض قائل شدن جای اشکال دارد.
آقایی همچنین از اعمال نفوذ رئیس کمیته هندبال ساحلی فدراسیون در این مسابقه انتقاد کرد و بیان داشت: آقای افتخاری اصالتاً اصفهانی است و در حالی که در این دیدار هیچ سمتی نداشت، با خروج از جایگاه ویژه (VIP) به ناظر فدراسیون مبنی بر اخذ تعهد، اعمال نفوذ کرد که گویا برای تیم استان خود دلسوزی می کند.
وی گفت: پس از اینکه اعلام کردیم در صورت عدم حضور نیروی محترم انتظامی اجازه حضور تیم در زمین را نمی دهیم، سرانجام نیمه دوم دیدار با حضور این نیروها در سالن پیگیری شد.
رئیس هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن بافق تصریح کرد: اگر خدای ناکرده حادثه ای در حین مسابقه رخ می داد و باعث تنش و درگیری می شد چه کسی پاسخگوی عواقب این بی نظمی و اخلال می بود.
آقایی عنوان کرد: هرچند باخت تیم خود را از لحاظ فنی توجیه نمی کنم اما این موضوعات در روحیه کادر فنی و بازیکنان تیم تاثیر منفی داشت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: انشاا.. در دیدارهای آتی شاهد اعمال نفوذ مسئولان فدراسیون در امر برگزاری مسابقات نباشیم و دیدارها جوانمردانه برگزار شود.
گفتنی است تیم هندبال سنگ آهن بافق در دیدار بعدی خود روز یکشنبه هفته آینده در سالن ورزشی امام علی(ع) این شهرستان میزبان تیم مس کرمان خواهد بود.
پایان خبر/
ناصر فتاحی بافقی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
D این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ - ۸:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید . حالا دیگه هم ما می دانیم درد مملکت ما پارتی بازی در تمام زمینه هاست . اگر فوتبال وفوتسال وخیلی دیگر از رشته های ورزشی ما ناموفق است دلیلی جز این عدم لیاقت ها نداره که ورزش بافق هم مستثنی از این قاعده نیست . وخدا را صد هزار بار شکر که ” آینده”وجود دارد تا تمام شکست هایمان را پاس به آن زمان بدهیم . اینقدر تو این مملکت به ظاهر اسلامی پارتی بازی نکنید .خدارا بد میاد بخدا .