رئیس ورزش و جوانان بافق: 2400 نفر بیمه ورزشی شده اند

دسته: ورزشی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۶ آبان ۱۳۹۳
رئیس ورزش و جوانان بافق گفت: از ابتدای امسال تا کنون نزدیک به دو هزار و 400 نفر در شهرستان بیمه ورزشی شده اند.
حسن آتش افروز با اشاره به وجود بیش از سی هیئت ورزشی در شهرستان، اظهارکرد: در 6 ماه نخست امسال نزدیک به دو هزار و 400 نفر در شهرستان بیمه ورزشی شدند.
رئیس ورزش و جوانان بافق، افزود: از این تعداد بیش از یک هزار و 700 نفر آقایان و بقیه نیز بانوان بوده اند.
وی خاطرنشان کرد: نزدیک به 270 نفر از ورزشکاران آقا و خانم  نیز بیمه های ورزشی روستایی شده اند.
آتش افروز افزود: هیئت های ورزشی فوتبال، والیبال، ورزش های روستایی و  بازی ها محلی، تکواندو، پرورش اندام و کاراته  به ترتیب بیشترین تعداد بیمه شده را دارند.
وی با بیان این مطلب که تعداد آقایان در عمده رشته ها بیشتر است، عنوان کرد: در بین رشته های ورزشی تعداد بانوان فقط در والیبال از نظر تعداد بیمه شده از آقایان بیشتر است.
وی درباره مسایل و مشکلات هیئت های ورزشی، گفت: کمبود بودجه و اعتبار و نیز فضاهای ورزشی در شهرستان از عمده ترین مشکلات هیئت های ورزشی است.
رئیس ورزش و جوانان بافق با اشاره به کمبود فضاهای ورزشی در شهرستان، گفت: مشارکت خیرین و واقفین شهرستان در احداث و تجهیز فضاها در توسعه و گسترش ورزش بسیار تاثیرگذار است.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
معترض ورزشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ - ۷:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در خبرگزاری تسنیم که در تاریخ 92/8/5بر روی سایت رفته تعداد بیمه شدگان ورزشی سال 91 را اتش افروز بیش از 4100 نفر اعلام نموده است ودر ضمن ابراز امیدواری کرده که برای سال 92 حداقل 10در صد افزایش بیمه شده ورزشی داشته باشد ولی امروز در سال 93 تعداد بیمه شدگان ورزشی را 2400نفر اعلام نموده این خودش ترازوی عدل است که نشان از عقب ماندگی ورزش شهرستان دارد حال چرا مسئولین شهرستان و جناب مدیر کل جوابگو نیستند خدا میداند جالبه شرح گزارش تسنیم را بخوانید و ببینید رییس در رابطه با معضلات اجتماعی چه گفته و نقش اداره ورزش را چگونه ارزیابی کرده است

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ - ۸:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. کارتون درسته گرچه برخی برای تخریب شما آمده اند. هر کس در ورزش فعالتر باشد مسئول هم اهمیت بیشتری به او خواهد داد

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ - ۳:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر حواشی از ورزش بافق دور بشود مطمئناً باوجود آقای شریعتی روزها ی خوبی درانتظار بافق است. ولی بعضی ها بدنبال جو سازی هستند،

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ - ۳:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

معترض ورزشی، واقعا که معترضی. بگذار آخر سال بشود انشالله آمار به عدد مورد نظر میرسد، هنوز کو تا آخر اسفند 93،در ضمن مشکل ورزش بیمه نیست. حاشیه سازی است