برای دیداربا تیم هندبال مس کرمان آماده هستیم

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۶ آبان ۱۳۹۳
مربی هندبال سنگ آهن بافق با اشاره به دیدار با صنعت مس کرمان، گفت: بر اساس برنامه ریزی مرور تاکتیک ها انجام و تیم برای مسابقه فردا آماده می شود.
مهدی منصوریان در گفت و گو با خبرنگار «بافق فردا» اظهارکرد: تیم هندبال سنگ آهن چهارشنبه در سالن امام علی(ع) آهنشهر بافق در چارچوب رقابت های لیگ برتر با تیم صنعت مس کرمان دیدار می کند.
مربی تیم هندبال سنگ آهن بافق با خوب ارزیابی نمودن شرایط این تیم، افزود: بازیکنان صبح و عصر در دو نوبت به تمرین پرداخته تا هماهنگی لازم را بدست آورند.
وی با بیان این مطلب که بازیکن مصدومی نداریم، گفت: تمرین بر اساس برنامه ریزی با مرور تاکتیک ها انجام و تیم برای دیدار فردا آماده می شود.
وی افزود: در دیدار پیشین این تیم مسایلی که برای بازی بازیکن خارجی بوجود آمد یک مقدار در روحیه بازیکنان تاثیر داشت ولی اکنون وضعیت روحی و روانی خوبی دارند.
منصوریان خاطرنشان کرد: اکنون سه بازیکن بزرگسال بومی در ترکیب تیم و 6 بازیکن جوان و نوجوان بافقی در تمرین ها تیم را همراهی می کنند.
مربی تیم سنگ آهن بافق عنوان کرد: امیدواریم با همراهی خوب تماشاچیان بافقی مانند قبل در این دیدار خانگی موفق شویم.
محسن اخگر و مهدی منصوریان به ترتیب به عنوان سرمربی و مربی تیم هندبال سنگ آهن بافق را در لیگ برتر هندبال آقایان کشور همراهی می کنند.
 

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۳ - ۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم زحماتی که اقا مهدی منصوریان و دیگر عوامل می کشند موفقیت امیز باشه خسته نباشید دلاور مردان بافقی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ آبان ۱۳۹۳ - ۷:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به قرآن بستون نیست ازاینهمه پول صرف یه مشت ورزشکارغریبه کردن وآخرش هم باختن بیاییدهمین پول راخرج بچه بافقی بکنیدیکی یکی تیمهارابراتون درومیکنه ولی چه کنم که اینبارجیب دلالهاخالی می مونه بخوریدبخوریدنوش جانتان ان شاالله خودخداجواب این ظلمهارامیده