فیروز كریمی با تیم فوتبال سنگ آهن بافق یزد وارد مذاكره شد

دسته: ورزشی
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۶ تیر ۱۳۹۱
سخنگوی باشگاه :

فیروز كریمی با تیم فوتبال سنگ آهن بافق یزد وارد مذاكره شد

یزد – سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق یزد گفت: فیروز كریمی با تیم سنگ آهن بافق برای پذیرش سرمربیگری این تیم در فصل جدید لیگ آزادگان وارد مذاكره شده است .

‘ماشاءالله تفكری ‘ روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: كریمی در سفر خود به بافق جلسه ای با دست اندركاران باشگاه داشته است .

وی اظهار داشت:كریمی همچنین در این سفر از امكانات ورزشگاه سنگ آهن از نزدیك دیدن و آن را مورد ارزیابی قرار داد.

سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق با اشاره به اینكه نظرات كریمی از سوی مسئولان باشگاه مورد بررسی قرار می گیرد تا نتیجه قطعی اعلام شود ، ادامه داد: همچنین در این سفر نظرات باشگاه برای حضور قوی در لیگ امسال آزادگان و همچنین انتظارت ارائه شده است .

وی گفت: نتیجه نهایی پس از بررسی كامل نظرات دو طرف طی چندروز آینده بصورت رسمی اعلام خواهد شد.

تفكری گفت: امیدواریم هرچه زودتر تكلیف سرمربی تیم اعلام تا تمرینات آغاز شود و شاهد حضور قوی و آبرومندانه سنگ آهن در لیگ امسال باشیم .

تیم فوتبال تربیت یزد به تازگی به شركت سنگ آهن بافق واگذار شده است


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بیکا ر کارخانه زمرد سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا در مورد اشتغال کارگران کارخانه کاشی که به گفته فرماندار در اولویت اشتغال شهرستان قرار دارند پیگیری نمایید تا به امروز که ما جواب درستی از اداره کار وتعاون نگرفتیم اقای فرماندار هم به حج مشرف شده اند به خدا دیگه خسته شدیم اگر دوستان راه حلی به نظرشان میرسد کمک کنند ویه نکته دیگر که جا دارد اطلاع رسانی شود این است که چوب حراج به اموال کارخانه زده اند وحق سهامداران در حال نابود شدن است در این مورد هم خواهشا پیگیری نمایید

ali چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب کسی سرمربی شد.
.
به نظر من باید زودتر به فکر بازیکن خوب باشیم تا بازیکن بد نسیب تیم نشه

حسین چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با با جون 1500 تا نیروی بیکار چکار کنند؟این پول را نمی شود برای اشتغال هزینه کرد

ستی جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گرفتن امتیاز تیم تربیت یزد بزرگترین ظلم به مردم بافق هست
چرا این پول های میلیاردی رو خرج ورزش خود بافق نمیکنن و میرن امتیاز یه تیمی رو میخرن که نه قراره تو بافق بازی کنه نه بازیکنی از بافق داره؟
بابا این بزرگترین ظلم در حق مردمه دوتا تیم تو لیگ استان داریم یکی سنگ اهن یکی انصار بافق چرا نمیان رو همین تیمها سرمایه گذاری بکنن مگه جوونهای بافقی چی کم دارن همین تیم انصار که قبلا شاهد بوده بدون اینکه هیچ کسی با سازمانی بهش کمک کنه پارسال تونست به لیگ یک صعود کنه حالا بیان کمی از این پولهای که دارن خرج غریبه ها میکنن خرج این تیم بکنن که چندتا جوون با خرج خودشون دارن تیم داری میکنن بدن
یا این همه تیم فوتسال داریم خرج اونا بکنن
این پولهای که داره خرج این یزدی جماعت میشه باید خرج خود مردم بافق بشه حداقل نصفشو خرج ورزش بافق بکنه واقعا متاسفم واسه مسئولین بافق که نشستن وهیچی نمیگن