تلاش می کنیم که در موقع تقسیم اعتبارات بخش ها و دهیاری های مظلوم حضور داشته باشیم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - ۷ تیر ۱۳۹۱
حجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده نماینده مردم 5 شهرستان استان یزددر جمع شوراها و دهیاران بخش بهمن
دخیل عباس زارع زاده : تلاش می کنیم که در موقع تقسیم اعتبارات بخش ها و دهیاری های مظلوم حضور داشته باشیم.
یزد فردا:نماینده مردم ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اولویت اصلی کارهای خود را پیگیری و تکمیل راه های مواصلاتی این شهرستان ذکر کرد که مورد درخواست مردم چند شهرستان است.

حجت الاسلام دخیل عباس زارعزاده در جمع شوراها و دهیاران بخش بهمن و بعد از شنیدن درد دل های مردم اظهار داشت:با بازدید از راه های در دست احداث که مشکلات ترددی چند شهرستان را مرتفع می کند و برای تحقق خواسته مردم در این زمینه تلاش جدی خواهم کرد.

وی افزود:با اولویت کارها را پیگیری می کنم و یکی از اصلی ترین این اولویت ها تکمیل جاده های مواصلاتی این منطقه است که خواسته مردم چند شهرستان است.

وی با تأیید مشکلاتی که در بخش اختصاص بودجه از شهرستان ها به به بخشداری ها وجود دارداشاره کرد و  افزود:امیدواریم که این مسئله قانونمند شود و در این راستا تلاش می کنیم که در موقع تقسیم اعتبارات بخش ها و دهیاری های مظلوم حضور داشته باشیم.

زارعزاده تصریح کرد:وجود امام جمعه در منطقه یک ضرورت است و اگر شخصی برای این سمت از طرف مردم معرفی شود برای حل مشکل تلاش می کنم.

وی با بیان این که در ماه یکروز را به حضور در شهرستان ابرکوه اختصاص داده ام افزود:همگی خدمت گذار مردم هستیم و باید خدمت گذاری صادقانه را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

بخشدار بهمن نیز در این دیدار اظهار داشت:حضور پرشور و کم سابقه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دوره انتخابات جای تقدیر دارد.

حجت الله محمدی ضمن تقدیر از کاظم فرهمند نماینده سابق این حوزه به خاطر تلاش ها،زحمات و پیگیری های مشکلات حوزه انتخابیه از نماینده جدید خواست برای حل مشکلات مردم و هماهنگی با دولتمردان در این راستا بکوشد.

محمدی با اشاره با اشاره به بازدیدی که قبل از این جلسه از راه های مواصلاتی در دست احداث منطقه صورت گرفت اظهار داشت: این راه ها می تواند علاوه بر حل مشکلات ترددی شهرستان ابرکوه در تسهیل رفت و آمد چند شهرستان حوزه انتخابیه نیز نقش ارزنده ای داشته باشد.

وی یادآور شد:تکمیل این راه ها یکی از مهمترین خواسته های مردم در بخش بهمن است.

مشکلاتی که مطرح شد

عدم شبانه روزی شدن درمانگاه با وجود دستور 2 وزیر،مشکلات آب و فاضلاب روستایی و درخواست برای ایجاد اتفاقات فعال،تعویض لوله ها و تأمین آب از بالا دست،

درخواست برای ایجاد نمایندگی بنیاد مسکن و زیرسازی،لبه گذاری و آسفالت زمین های واگذار شده توسط این بنیاد،انتقاد از عدم استقرار ادارات در شهر مهردشت با وجود گذشت 13 سال،درخواست امام جمعه و همچنین تأمین امام جماعات مدارس، تشویق سرمایه گذاران برای حضور در ناحیه صنعتی بخش بهمن،راه اندازی رشته کشاورزی پیام نور از جمله مسائل مطرح شده در این دیدار بود.

مشکلات مدارس فرسوده و تبدیل نمایندگی آموزش و پرورش به اداره،درخواست برای جداسازی اعتبارات بخش بهمن از شهرستان ابرکوه،تبعیض ها در دادن سهم شهرداری های شهرهای استان از سهم ارزش افزوده،پیشنهاد ایجاد بلوار از ایرکوه به مهردشت،تکمیل پارک و خرید ماشین آلات سنگین برای شهرداری،تجهیز و راه اندازی آتش نشانی،کمبودهای درمانی و از جمله کمبود پزشک خانواده،مشکلات ورزشی ودرخواست برای تبدیل اسفند آباد به شهراز دیگر درخواست ها بود.

احداث جاده مواصلاتی صفا شهر-یزد و خارج شدن از بن بست،درخواست آسفالت جاده بداف-هک-ابرکوه،مشکلات مربوط به نبود مجتمع دامداری در روستای شهرآباد و چند روستای مجاور آن،مشکلات دریافت وام از صندوق مهر رضا برای توسعه دامداری،بودجه اندک  دهیاری ها ، دخالت اداره محیط زیست بوانات در منطقه چرای دام دره باغ، بودجه های ناچیز اختصاص داده شده به قنوات،درخواست زیر سازی آسفالت راه اردی –هنشک ومشکل دامداران چاه حشمت آباد وخشکسالی در بخش بهمن نیز برخی از مشکلات مطرح شده در این دیدار بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهاب چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دفتر نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی در بلوار 15 خرداد روبروی مرکز بهداشت افتتاح شده است

کامران چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۱ - ۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برای مسئول دفتر ارتباط مردمی آقای احمد ابراهیم نیا آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و انتظار می رود از وجود همه دلسوزان شهر بویژه جوانان و نخبگان شهر به نحو مطلوب استفاده کنید . ضمنا گزارش حضور نماینده مردم و پیگیری امور شهر در رسانه ها رادر اولویت قرار دهید

رضا پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۱ - ۶:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما که خیری از نمایند گان قبلی در ارتباط با تقسیم بودجه استان چیزی ندیدیم امیدوارم دخیل حق شهرستانهای مظلوم مثل بافق را بگیرد و آن را برای مردم شفاف سازی کند . چون در سالهای اخیر مسئولان استانداری می گفتند که تقسیم بودجه محرمانه است تا طبق معمول شهرستان هایی مثل اردکان ومیبد وابرکوه از بودجه های بیشتری استفاده کنند