جلسه بررسي چگونگي تعامل و همكاري معادن بافق در راستاي توسعه و عمران شهرستان برگزار شد

دسته: اقتصادی , عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ آبان ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ جلسه اي پيرامون چگونگي تعامل و همكاري معادن بافق در راستاي توسعه و عمران شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار ، كليه مديران معادن بافق و اعضاي شوراي شهر در فرمانداري اين شهرستان برگزار شد.
فرماندار بافق در اين نشست ضمن تسليت ايام محرم با تاكيد بر ضرورت پرداخت عوارض براي توسعه شهرستان گفت:موضوع جلسه در رابطه با پرداخت 2درصد عمران و آباداني و یک سری عوارض هایی است که شهرستان بافق میتواند طبق قانون از آن بهره مند شود ولی تا کنون محروم مانده است.
“سيد مهدي طلايي مقدم” در رابطه با تعامل و همكاري معادن بافق با اين شهرستان عنوان كرد: طی مکاتباتی كه با معادن فسفات،فلات مرکزی و میشدوان صورت گرفت درخواست كرديم كه ميزان پرداخت حقوق دولتي سالهاي قبل خود را اعلام کنند تا بتوانیم حق و حقوقی که قانونگذار برای شهرستان پیش بینی کرده است، پيگيري نمائيم ، خوشبختانه به موقع اعلام شد که اين خود نشان دهنده همکاری مسئولان معادن فوق در این امر می باشد.
طلایی مقدم در رابطه با ديگر درآمد هاي شهرستان افزود: شهرستان بافق به جز درآمد 2درصدفروش معادن، داراي حق و حقوق دولتی است که مستلزم همکاری فرمانداری،شورای شهر و شهرداری و بويژه اداره امور مالیاتی شهرستان است كه بايد به شهرستان بازگردانده شود.
لازم به ذكر است موضوعات صادرات شركت سنگ آهن، پرداخت عوارض ارزش افزوده اداره دارایی، آلایندگی و تخلفات مستمر برخي معادن، عوارض باربری راه آهن، برنامه ريزي و طرح ساخت بیمارستان جدید 96 تخت خوابي از جمله مهمترين مباحثي كه در اين جلسه مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

New4878 New4875 New4879 New4876 New4877 New4873


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۲:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این جلسات هیچ فایده ای ندارد.عده ای دور هم می نشینند.کیک و چای می خورند.حرفهایی هم می زنند . بعد می روند خانه هایشان تا جلسه ی بعد.
البته در این بین … هم حضور دارند که هیچ کس نمی داند چه نقشی در این بین دارند و علت حضورشان چیست ؟

حسين این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا مشخص نماييد چرا سنگهاي تزييني معدن بيشه در را سالهاست شركت يزدي مي برد ويك ريال تا كنون به شهرداري بافق پرداخت نكرده است؟؟؟چرا شهرداران قبلي وشوراييان اينقدر …؟؟