دندان مافیای فولاد برای سنگ آهن بافق همچنان تیز است/چه کسی راست می گوید؟!!!

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
شنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۳

در متن خبر گزارش آخرین تحولات بازار بورس به نقل از سایت اقتصاد آنلاین آمده است….

فولاد و فلزات اساسی :
فولاد خوزستان مبلغ ۱۶۸۳ ریال سود برای هر سهم سال مالی ۹۳ پیش بینی کرده و ۶ ماهه ۷۴۳ ریال معادل ۴۵ درصد از سود سالانه را محقق کرده است. طرح فولاد شایگان اواخر سال ۹۴ و اوایل ۹۵ به بهره برداری می رسد. همچنین شرکت فولاد خوزستان ۲۷٫۷ درصد (۲۸٫۵ درصد) از سهام سنگ آهن مرکزی را خریداری کرده است ولی بدلیل عدم دسترسی به اطلاعات مالی سنگ آهن مرکزی در صورتهای مالی فخوز لحاظ نشده است.

شرکت گروه صنعتی سپاهان در دوره ۶ ماهه نخست سال مبلغ ۱۸۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و به ۳۷ درصد از پیش بینی هایش رسید. شرکت گروه صنعتی سپاهان پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۳ را با سرمایه ۳۰۰ میلیارد مبلغ ۱۴۲۸ ریال و با سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریال مبلغ ۸۵۷ ریال و در مرداد ماه ۹۳ مبلغ ۸۵۶ ریال و در مهر ماه ۹۳ مبلغ ۵۱۳ ریال اعلام کرده است و طی دوره ۶ ماهه نخست سال مبلغ ۱۸۸ ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت و به ۳۷ درصد از پیش بینی هایش رسید. “فسپا” پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی ۹۲ را با سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریال مبلغ ۹۳۳ ریال و با سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریال مبلغ ۸۶۰ ریال اعلام کرده بود که مطابق صورتهای مالی حسابرسی نشده مبلغ ۸۲۷ ریال محقق شده است. همچنین مطابق با صورتهای مالی حسابرسی نشده و حسابرسی شده سود هر سهم تلفیقی سال مالی ۹۲ با سرمایه ۵۰۰ میلیارد ریال به ترتیب مبالغ ۷۷۸ ریال و ۸۵۲ ریال محقق شده است.

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/66468

 

http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=%2fj0RC5BarnBp4V3EmiNwYg%3d%3d
و باز نام سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به چشم میخورد و با توجه به دستور لغو واگذاری ۲۸/۵ سهام سنگ آهن به بخش خصوصی ، فولاد خوزستان همچنان مدعی خرید این سهام است ، که این نیز خود جای تامل دارد…!!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مافیا تنها در بخش فولاد نیست بلکه تمام اقتصاد ایران مافیایی شده است .
مسئولین در مقابل خواست مردم بافق عقب نشینی نمی کنند زیرا تنها بافق نیست که حقش را می خواهد.شهرهای دیگر هم هستند که به دنبال تحقق حقوقشان می باشند و این به نفع مافیای اقتصادی نیست که حق بافق را بدهد.
به نظرم مافیا زده ها باید فارغ از هر عقیده ای در کنار هم قرار گیرند.
مثلا فکر کردید ایا فولاد خوزستان در جهت منافع مردم آن شهر کار می کند.زهی خیال باطل.مردم خوزستان هم در فقر و نداری به سر می برند.

mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۵:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد جناب آقای طالبی باید جواب این سوال بدند.
دندان مافیای فولاد برای سنگ آهن بافق همچنان تیز است.((چه کسی راست می گوید))؟!!!