مومن زيرك وباهوش است

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۵ آذر ۱۳۹۳

محمدرضا-80x80

 

اگرنيازي به تاكسي نداشته باشيدوكنارخيابان ايستاده باشيدتمام تاكسي هاي شهرجلوي پاي شما ترمزميكنند وبوق ميزنند اما اگرعجله داشته باشيد ودنبال تاكسي باشيد .كمتر تاكسي خالي پيدا مي كنيد.

اين تجربه را شايد شما هم داشته باشيد. مدتي بود تصميم گرفته بودم قلم را زمين بگذارم. دراين مدت هركجا كه ميروم سوژه اي خود نمايي ميكند.

شب گذشته جواني درخيابان جلويم را گرفت وبا عصبانيت گفت شما كه مطلب مينويسيد چرا در مورد جنايت يكي از شهرهاي جنوبي كشورهيچ چيزنميگوئيد چراساكت شده ايد.مردم آسايش ندارندمگر وحشتناكتراز اين جنايت هم سراغ داريد مگر نيروي انتظامي چكارميكند چرا دراخباراعلام نكردند تا مردم مواظب باشند.به صحبتهايش توجه كردم وقتي كمي آرام شد از اوخواهش كردم تابرايم توضيح دهدوبه اوقول دادم اگرخبردرست باشد آنرا رسانه اي كنم.بيدرنگ گوشي موبايلش را نشانم دادعكسهاي وحشتناكي بود تعدادي دخترجوان درخانه اي تيرباران شده بودند. جريان را اينطورتعريف كرد.به خوابگاه دانشجويان دختردريكي ازشهرهاي جنوبي حمله شده وپس ازتعرض همگي كشته شده اند.منبع خبرهم وايبر وواتساپ بودهمين شبكه هاي مجازي شايعه پخش كني.

از شما چه پنهان اعصابم بهم ريخت تا حدودي هم قانع شدم وتاسف خوردم كه چراامنيت نداريم. وبيشتر تاسف خوردم چون اين خبرهم مثل اعتصابات بافق رسانه اي نشده ومردم ازمنابع ديگرمطلع شده اند.ازآن جوان خواهش كردم تا عكسها را برايم بفرستدتاتحقيق كنم .شب گذشته وقت گذاشتم ونهايتا به نتيجه رسيدم .خبرمربوط به پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبردرتاريخ 29/4/93 بود (، تروریست های بعثی – تکفیری داعش، عصر جمعه به منزل یکی ازخانواده های مطرح شهرموصل حمله کرده و تمامی ساکنین خانه و میهمانان آنها را به رگبار بستند

گروه تروریستی داعش با یورش به منزل یکی از خانواده های بانفوذ شهر موصل، تمام اعضای خانواده و ۲۴ نفراز مهمانان آنها را قتل عام کردند. اغلب میهمان ها، همکلاسی های دختر این خانواده بودند که در جشن فارغ التحصیلی او شرکت کرده بودند)

جوانان عزيزهرخبري را زود باورنكنيد.دشمنانمان كم نيستندآنها ازهروسيله اي براي رسيدن به اهدافشان استفاده ميكنند.هوشيارباشيد.ضمناميتوانيد عكسهاراببينيد البته توصيه نميكنم چون وحشتناك است ولي متن خبراين است(حمله داعش به جشن فارغ التحصيلي دختران دبيرستاني درعراق) مولا علي (ع) ميفرمايند المؤمن هوالکیس الفطن-مؤمن زیرک و با هوش است.يكي از اركان دين مبين اسلام عقل است. نگذاريد به راحتي فريبتان دهند.

 

محمدرضارضايي بافقي


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۵:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ماشاءالله به دقت نظر و پژوهش شما آقای رضایی چون این خبر برای من هم آمده بودو متاثر شده بودم

دوستدار شهریار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۸:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیر برادر ، آیا اخباری که کشته شدن افراد مختلف در استان سیستان و بلوچستان در چند ماه اخیر می آید غیر واقعی است ؟
مثلا همین امروز 5 آذر :
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: شب گذشته در حالی که مأموران نیروی انتظامی در داخل شهر در حال گشت‌زنی بودند دو خودرو به آنها حمله‌ور شده و مأموران ناجا را به رگبار بسته و به شهادت رساندند.

به گزارش فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با تأیید خبر کشته شدن 3 نفر از مأموران نیروی انتظامی در شهرستان زهک اظهار داشت: شب گذشته در حالی که مأموران نیروی انتظامی در داخل شهر در حال گشت‌زنی بودند دو خودرو به آنها حمله‌ور شده و مأموران ناجا را به رگبار می‌بندند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: به دنبال این اتفاق 2 نفر از کادر وظیفه ناجا و یک سرباز وظیفه به شهادت رسیدند.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: در حال بررسی موضوع هستیم.
منبع :
http://www.tabnak.ir/fa/news/452747/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%DB%B3-%D9%85%D8%A3%D9%85%D9%88%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D8%AC%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%87%DA%A9
فراموش نکنید موصل یک شبه به این روز نیفتاد.
آقای رضایی از شما خواهش می کنم در مورد اسید پاشیهای اصفهان هم بنویسید .هنوز هیچ کس تا به این لحظه دستگیر نشده است.
دیروز (4 آذر)
حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ظهر امروز در حاشیه گردهمایی استانداران درباره دستگیری عامل اسیدپاشی اصفهان گفت: عامل این حوادث به طور قطع هنوز دستگیر نشده و بررسی‌های لازم همچنان در حال انجام است.
منبع :
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930904000407
خوب آقای رضایی من دو مورد مربوط به امروز و دیروز را بیان کردم و منبعش را هم ذکر نمودم.
نگرانیها چندان بی مورد هم نیست.

رودست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ - ۳:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب رضایی فکر کنم تصاویری که شما دیدید در سایت زیر باشد :
http://www.3nasl.com/contents/view/five-six-five-nine-eight.aspx
اصل خبر هم به نظر می رسد دروغ باشد زیرا یک کابر فیسبوک برای اولین بار این تصاویر را منتشر نموده است .هیچ منبع معتبری آن را تایید نکرده است.
اگر در عکس اولی نگاه کنید دختری که پیراهن قرمز داره و به اون جسم سفید(به نظر شیر دستشویی است) تکیه داده مشکوک می باشد.سرش را روی دو دستش انداخته.اگر به اینها تیراندازی شده بود و این دختر مرده بود نمی توانست به این حال قرار بگیره.از طرفی آثار تیراندازی بر دیوار عکس اولی وجود ندارد.حتی اگر در جای دیگه ای اینها کشته شده بودند و به اینجا منتقل شده باشند باز دختری که گفتم به این حال نمی توانست قرار بگیرد.
در عکس دوم و سوم هم آثار تیراندازی وجود ندارد.به بدن و سر و صورت این دخترا نگاه کنید .متوجه می شوید خون به روی آنها پاشیده شده و آثار تیراندازی وجود ندارد.
اما آقای رضایی جمله ی زیر که فرمودید را قبول ندارم :
جوانان عزیزهرخبری را زود باورنکنید.دشمنانمان کم نیستندآنها ازهروسیله ای برای رسیدن به اهدافشان استفاده میکنند.
اولا بگویید منظور شما از دشمن چیست ؟دوما چرا همه چیز را به دشمن ربطش می دهید ؟
حالا یه جوونی در گروه وایبرش این عکس را به اشتراک گذاشته .شاید برای شوخی.
در کل جنایت کم اتفاق نمی افتد و نیازی نیست عکس جعلی ساخت.
جوانان امروز بسیار باهوش تر از جوانان نسل شما هستند و به این سادگیها کلاه سرشان نمی رود.

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۳ - ۷:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه وقتی کله شان همه اش تو واتس اپ است.واتس اپ میشود خدایشان.این خبرهای پیش پا افتاده ای است که اگر روزی 2 دقیقه وقت میذاشتن تو سایتهای خبری مثل فارس و غیره اومده بود اونهم مال ماهها قبله .