پزشکان قلابی و همشهریان نا آگاه

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۹ آذر ۱۳۹۳

جدیدا مد شده است برای هر درد ساده ای به پزشک مراجعه می کنیم. معمولا بیمه شرکتیم و یا بیمه دیگر و بیمه تکمیلی نیز داریم از طرفی وقت بیکاری نیز وجود دارد که از این اداره به آن اداره راه بیافتیم تا پول از جیب رفته را زنده کنیم.
چند روز پیش با اقوام بودم دیدم به پزشکی در یزد مراجعه کرده اند برای تسکین درد و او خود را متخصص درد معرفی می کند. ایشان تعریف می کرد از همسایگان او را معرفی کرده بود. خلاصه این شخص فقط از ساعت 9 شب تا 10 شب در مطب حضور دارند و با مالیدن یک پماد در محل درد و تاباندن کمی نور پروژکتور هر 5 دقیقه نور را قطع و وصل می نماید و پس از 15 دقیقه با عنوان 3 جلسه درمان و هر جلسه 50 هزار تومان 150 هزار تومان از مریضان خود هزینه دریافت می کند.
از ایشان سئوال کردم فردی که او را به شما معرفی کرد خودش دردش تسکین یافته است گفت خیر! خوب پس چرا شما رفتین و تازه شوهر و دیگران را نیز ترغیب کردین مگر دردتان تسکین یافته بود. گفت کمی گفتم که اگر سالیسیلات هم می مالیدیدبه این میزان تسکین می یافت.
خلاصه درد سرتان ندهم مردم به جیبشان و بعضی پزشکان نیز به مردم رحم نمی کنند و از همه بدتر مبلغین ایشان که به هیچ کس رحم نمی کنند.
یا حق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۹:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوست گرامی.
قصد جسارت به کسی رو ندارم از قدیم ندیما گفتن از ماست که برماست.اگر به این باور برسیم که دوران حقه بازیها و کلک بازیها به سررسیده کاسبی این قبیل از شیادان هم به سرمیرسه ولی افسوس و صد افسوس.
یه بزرگواری میگفت آخر دنیا و جهالت آدم های ساده لوح غیر قابل تصوره.
ببخشید .