کاهش 14 درصدی قطع برق در بافق

دسته: اقتصادی
یک دیدگاه
جمعه - ۱۴ آذر ۱۳۹۳

مدیرتوزیع برق بافق: کاهش 14 درصدی خاموشی و قطع برق در شهرستان را نسبت به سال گذشته شاهد بودیم.

سیدناصرمیرفخرالدینی درباره شبکه توزیع برق بافق، اظهار کرد: بیش از یک هزار و 100 کیلومتر شبکه متوسط و نزدیک به 700 کیلومتر شبکه فشار ضعیف و 770 پست هوایی برای تغذیه انرژی شهرستان استفاده می شود.

وی با اشاره به حریم های در نظر گرفته شده برای شبکه های برق، افزود: اشخاص، ساختمان ها و تاسیسات نباید در این محدوده ها قرار گیرد.

وی درباره فاصله تیرهای برق در کوچه ها و معابرشهری از دیوار و ساختمان ها، عنوان کرد: بطور استاندارد حریم هایی برای نصب شبکه های فشار ضعیف و متوسط در نظر گرفته است.

وی افزود: بطور مثال برای شبکه های فشار ضعیف یک متر و سی سانتیمتر و برای شبکه های 20 کیلوولت 3 متر و با افزایش ولتاژ این فاصله افزایش می یابد.

میر فخرالدینی با اشاره به کاهش 14 درصدی خاموشی ها در شهرستان نسبت به سال گذشته، خاطرنشان کرد: خاموشی و قطع برق در دو حالت خواسته و نا خواسته رخ می دهد.

وی با بیان این مطلب که خاموشی های خواسته با اطلاع قبلی برای انجام تعمیرات شبکه و سایر خدمات صورت می گیرد، افزود: خاموشی های ناخواسته نیز بر اثر عوامل جوی مانند باد و باران و حوادث ایجاد می شود.

مدیرتوزیع برق بافق درباره اقدامات این اداره برای کاهش مصرف انرژی در شهرستان، گفت: استفاده از لامپ های کم مصرف و پربازده برای روشنایی معابر و اصلاح شبکه ها و تاسیسات توزیع برق از جدی ترین برنامه های این مدیریت بوده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیر حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا برای گرفتن نیرو اطلاع رسانی نمیکنید