صبر و همدلی کلید قفل های بسته است

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۳

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق؛جلسه ی ارائه گزارش بازدید از گندله اردکان در تاریخ سیزدهم آذر ماه با حضور مدیرعامل شرکت در سالن کنفرانس آهنشهر برگزار شد.
تمام بازدیدکنندگان گندله اردکان اذعان کردند : آنها با صبر و همدلی نداشته ها خود را به داشته ها تبدیل کردند و تواسته اند با همدلی مسئولان و درک موقعیت ها و حل مشکلات در بین خود سرمایه گذاران قابلی را جذب کنند و به پیشرفت شهر کمک کنند.

ارائه-گزارش-بازدید-ازگندله-اردکان-2-300x200

بازدیدکنندگان با اشاره به سخنان امام جمعه اردکان تاکید کردند : مسئولان نباید اجازه دهند اختلاف ها سیاسی و سلیقه ای به شهر و به اصطلاح کف خیابان بکشد. مردم نباید درگیر این امور شده و همه باید تلاش کنند تا آینده ی بهتری در انتظار شهر باشد، وگرنه همهمه و به خیابان آوردن بحثها تنها باعث اتلاف زمان و انرژی میشود .

همچنین در این جلسه عنوان شد : خودخواهی، غرض ورزی و ارجح دانستن منافع شخصی بر منافع گروهی در محیط کار ، کمبود نیروهای متخصص و ماهر نسبت به آمار بالای نیروی کار در شرکت ، توقعات بیش از حد شهر از شرکت و کار نکردن نیروهای شرکت با شور و همت بالا برخی از مشکلاتی است که با رفع آن میتوانیم گام های بلندی در راستای آبادی این شهر برداشت.

ارائه-گزارش-بازدید-ازگندله-اردکان-1-300x200
مدیر عامل شرکت سنگ آهن گفت: این هماهنگی قرار بود یکسال پیش انجام شود، اما نکته اینست که ما در بافق کوچکتر نداریم و همه بزرگیم، بدین معنی که هیچکس دیگری را قبول ندارد و همه ادعا دارند که همه چیز را میدانند.
عسکری با اشاره به بیانات امام جمعه اردکان گفت: من فکر میکنم ره آورد سفر شما همین گفتار امام جمعه اردکان است، در شهر اردکان با وجود تضارب آراء و وجود احزاب مختلف، همه خواسته های شخصی خود را پس از نیاز شهر تعقیب کردند و نیاز عموم را فدای خواسته های خود نکردند. طوری که از سال ۸۲ تا کنون مبلغ ۶۰۰۰ میلیارد در جهت رشد این شهر سرمایه گذاری شده و این مستلزم همدلی و صبر است.
عسکری در ادامه گفت: اینکه میگویند مشکلات از خارج بافق نشات میگیرد را بنده قبول ندارم، اما آنچه در اردکان اتفاق افتاده نشان میدهد که آنها یک نفر را در شهر قبول دارند و تمام بحثهای خود را با اعتماد و همدلی با او حل میکنند اما در شهر ما چنین نیست و ما بجای مطرح کردن آن در بین بزرگان شهر و قبول داشتن کسی که خیر ایشان را میخواهد، این مسایل را به میان مردم و کف خیابان می کشانیم.

ارائه-گزارش-بازدید-ازگندله-اردکان-300x200
وی ادامه داد: ما تیم خوبی برای راه اندازی گندله بسته ایم و اگر بتوانیم گندله را شش ماه زودتر راه بیاندازیم، ۳۵۰ میلیارد تومان پولش را برمیگرداند. اما متاسفانه کاری را که باید در در یک هفته انجام دهیم با تنش در ۳ ماه هم نمیتوانیم انجام دهیم.
عسگری  گفت: ما باید تمرین صبر کنیم، قانع باشیم و وحدت داشته باشیم. باید بدانیم که از بیرون کسی برای ما کاری نمیکند، تا خودمان نخواهیم و همت نکنیم، شرایط همین است که بوده و هیچ پیشرفتی را نخواهیم داشت


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۷:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
احسنت.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳ - ۸:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت مدیر عامل بسیجی ،خسته نباشید
هر چند این بازدید در این موقع و افراد حاضر در آن و جلسه تشکلیل
شده بسیاری از معادلات را خودبخود جواب داده می شود
آقای مدیر عامل چرا این بازدید را زودتر صورت ندادید و یا چرا در زمان ریاست حراست انجام ندادید
این حرفها شما شامل سال 90نمیشود آن موقع فرق میکرد ،الان هم فرق می کند فکر کنم
آن موقع به ضرر شهر نبود الان به ضرر شهر
دوستان عزیز که رنج سفر را تحمل کردید شما که دیدتان اینقدر باز است چرا سال 90در میدان بودید و همه کاره و از حق شهر پایین نمی امدید الان چطور شرایط عوض شده یا شما عوض شدید
مگر یاراحمدی بافقی نبود چرا آن روز در امامزاده حمایت نکردید
چرا آقای عسکری حمایت نکرد
مگر یاراحمدی برای بافق کار نمیکرد
دوستان خصوصی سازی خیلی خوبه درسته ،قبول
مگر ما در شهر خود خصوصی سازی نداشتیم فولاد ابویی
چرا پیشرفت نکرده
معدن کوشک چرا پیشرفت نکرده
چرا کارگر هاش اخراج کرد
چرا عوارض نمی دهد به بافق
چرا شهرک صنعتی بافق مجوز نمی دهد برای طرح بچه های بافق،چرا کارخانه کاشی پیشرفت نکرده مگر مردم همت نکردن سهام خریدن برای پیشرفت شهرشون الان چی شده
آقای عسکری داستان نامه ….. چیه که … و … میگن اگر دروغ بگید دیگه
دلم میسوزه برای خودم و مردم شهرم که بقدری خوبن که حاضرن تمام تقصیر ها را که باعث و بانیشون افراد دیگری هستند خودشون گردن میگیرن ،غافل از اینکه داستان چیز دیگریست
کجاست کارخانه هایی کلنگش خورد رفت جای دیگر
کجاست تقاطع ریلی
کجاست بندر خشک
کجاست منطقه آزاد تجاری
کجاست
کجاست
کجاست
متاسفم برای خودم که راحت خودم را مقصر میدونم و قبول میکنم
چقدر ساده ایم
حقیقت همیشه فدایی مصلحت است

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۴:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مشکل ما بافقیها اینست که هیچ کس رو قبول نداریم جز خودمان.و مشکل دیگر هم اینست که باز شدن گره رو توی کتک زدن مسولین شهر واستان میبینیم من خودم بافق هستم .ولی یک چیز رو میدانم که بعضی هامون از کوفیان بدتریم .غریبه پرستیم .