جلسه آمادگي طرح زمستانه و مدیریت بحران درجاده هاي روستايي بافق برگزار شد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ در جلسه اي با حضور بخشدار مركزي بافق ، فرمانده پليس راه بافق-بهاباد و جمعي از مسئولان و دهياران روستاهاي بخش مركزي اين شهرستان در مورد آمادگي جهت استقبال از فصل زمستان بحث و تبادل نظر كردند.
بخشدار مركزي بافق در ابتداي اين جلسه ضمن تشريح اهداف جلسه طرح زمستانه و مدیریت بحران گفت:
باتوجه به شرایط خاص منطقه ، کوهستانی و برف گیر بودن برخي از مناطق و پراکندگی زیاد روستاها در خصوص جاده هاي روستايي نیاز به هماهنگی لازم بين دستگاه هاي زيربط برای مقابله با حوادث احتمالي می باشد.
“محمد رضا فتاحي” با تاكيد بر همكاري دهياران با مسئولان در زمان حوادث گفت: دهياران و اهالي روستاهاي اين بخش بايد در مواقع بحراني و برف گرفتگي جاده با پليس راه و اداره راه وشهرسازي داشته باشند.
در ادامه رييس پليس راه بافق –بهاباد ضمن بيان برخي نكات آموزشي به دهياران بيان داشت: همكاري و هماهنگي دهياران واهالي روستاها با پليس راه و مسئولان اداره راه و شهرسازي در زمان برف گرفتگي و يخبندان جاده هاي روستايي مي تواند راهگشا و موثر باشد.
گفتني است در پايان اين نشست مقرر شد دهياران در مواقع لزوم نسبت به تامين محل اسكان در راه ماندگان، پيگيري و هماهنگي در زمينه نصب تابلو و علائم راهنمايي ورانندگي و تامين خودرو درمواقع يخبندان جهت نمك پاشي جاده همكاري و مساعدت با مسئولان اداره راه و شهرسازي و پليس راه داشته باشند.

New6019 New6022 New6023


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بی غم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ - ۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
مسلما دهیاران و اهالی روستا میتونن در کنترل بحران نقش بسزایی داشته باشن لازمه این کار استخدام در اداره راه میباشد چون این عزیزان اینقدر کار و زندگی دارن نمیتونن به وضع اسفناک جادهای غیر استاندارد ما رسیدگی کنن و یا حتما باید تو این جاده ها چند نفر از دنیا برن تا یه فکری به حالشون بشه . بودجه نیست بهترین جواب به مردم .خداییش تاحالا چند بار این جمله به گوشتون خورده؟؟؟؟؟
جاده غیر اصولی و هردم بیل سه راهی سه چاهون را سرو سامان بدید با گارد ریل چیزی عوض نمیشه برادران مسئول صندلی ریاست چند روزی دست شماست فردا معلوم نیست چه کسی صاحب آن باشد.