حضور رئیس هیات پهلوانی زورخانه ای شهرستان بافق در جمع ورزشکاران زورخانه شهید رنجبر

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - 28 آذر 1393
به گزارش روابط عمومی هیات پهلوانی زورخانه ای شهرستان بافق عصر پنج شنبه 93/9/27 عزیزالله عباسیان رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای در جمع ورزشکاران و باستانی کاران زورخانه شهید رنجبر حضور یافت .
SAM_4138
وی حضور جوانان و نوجوانان شهرستان  در زورخانه ها  را فرصت گرانبهایی برای به نمایش گذاردن گوشه ای از ظرفیتهای تاریخی ، فرهنگی و هویت ملی و دینی ایران اسلامی بیان فرموده و از جایگاه مرشد در زورخانه به عنوان مهمترین محور مدیریت یاد کرد .
عباسیان بیان فرمود یک مرشدخوب باید نوازنده ای چیره دست ، خواننده ای خوب و کاملا آشنا و مسلط به آداب و رسوم زورخانه باشد در ادامه عباسیان ضمن قدردانی از زحمات آقای محمد طاها حیدری که مرشدی تنوانمند و الگوئی وصف ناپذیر در ورزش باستانی شهرستان می باشد از تمام جوانان و نوجوانان خواست که این مرشد نوجوان را سرمشق خود قرار داده و با تمام تلاش و جدیت در توسعه ورزش پهلوانی گام و قدم بردارند.
SAM_4151
محمد طاها حیدری فرزند مرشد رضا حیدری هم اکنون 14 سال سن دارد از سن 6 سالگی به همراه پدرش وارد زورخانه شد و به خاطر عشق و علاقه شدید به نواختن ضرب زورخانه و داشتن صوت  زیبای  خدادادی به یادگیری این فن نزد پدر پرداخت و ظرف مدت کوتاهی توانست در سردم زورخانه قرار گیرد و برای نوجوانان و حتی بزرگسالان ضرب بنوازد و در مدح مولا علی (ع) مدیحه سرایی کند.
SAM_4161

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳۳
برچسب ها: