نفت، هووی گاز را برنتابید!!

دسته: مقالات
۷ دیدگاه
شنبه - ۲۹ آذر ۱۳۹۳

IMG_1491-256x300

هنوز چند روزی بیشتر از رسیدن بوی گازشهری به مشام بافق نمی گذرد که نفت از مردم این دیار قهر کرده و قدمهایش برای آمد و رفت به این شهر سنگین شده است .

احتمالا نفت، طاقت دیدن روی مبارک هوویی به نام گاز شهری را نداشته که به این زودی سر ناسازگاری برداشته و برای گرفتن زهر چشم از مردم هی ناز می کند و قصه هستم نیستم آغاز کرده است.

آنها که در بافق نفت می فروشند می گویند: این روزها نفت نیست. وقتی هم هست حالش خوب نیست .رنگش زد شده .دهانش کف می کند و نشانه های غش !!!دارد.غشی از جنس گازوئیل یا آب یا…

آری گاز نیامده بد سوزی نفت دارد چشمها را می سوزاند و خانه ها را بدبو کرده اما با همه این تفاسیر ، برای داشتنش با ناز و ادا در بعضی جاها دعوایی راه انداخته که بیا و ببین.

هرچند آنها که باید بیایند و ببیند که نیازی به این طلای سیاه گندیده ندارند و حتی وقتی فیلم شکایت مردم را می بینند در گفتگوی تلفنی از تلویزیون با سخنانشان مردم را می تابانند تا حدی که نفت مادرمرده تبرئه شده و از لفافه سخنشان اینگونه بر می آید که مردم دروغ می گویند یا اشتباه می کنند و حالِ همه چیز خوب است آن هم خیلی خوب ،خصوصا نفت سفیدی که برای بافق می آورند.

عجیب است که هیچ کس هم نیست در پاسخ به توجیه های لم یتجسبک مسؤل نفت استان بگوید حضرت آقا؛ ما که نمی دانیم مدرکت برای این حرفها چیست اما آیا باورت می شود مردم یک شهر در مرکزی ترین استان کشور ،دکترای ایستادن در صف کوپن نفت و اسم نویسی در دفترهای چند صد صفحه ای و چشم انتظاری چند ماهه برای نفت دار شدن زمستانهای متوالی دارند و بدسوزی نفتی که شما سنگ صحتش را به سینه می زنید وسایل گرماسوزشان را از رده خارج کرده و شما که سالهاست نمی دانید پیت نفت چیست درست می گویید و مردمی که با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند اشتباه می کنند؟

اصلا شاید هم مردم درست می گویند هم رئیس اداره نفت استان با این توجیه که همه وسایل گرمازای نفت سوز یک شهر از وعده های به سرانجام نرسیده خسته شده اند و با هم دست به یکی کرده اند تا بد بسوزند و زودتر از موعد بازنشسته شوند، شاید گاز قدمهایش را برای رسیدن به بافق تندتر کند.

محمد علی قاسمزاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
حمیدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر نکنید گاز بیاید بهتر می شه.گاز که بیاد نفت اصلا نمیاد.گاز هم در اوج سرما یکدفعه قطع می شود شما باید هیزم روشن کنید.

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۷:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قلمت خیلی کند است خیلی و این قلم کند راه به جایی ندارد

محمدرضا رضايي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۸:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقاي قاسم زاده عالي نوشتيد.از روزي كه بياد داريم هميشه مردم اشتباه ميكردندومسئولين درست ميگفتند هميشه مسئولين تافته جدابافته بودند ووعده دادندكه چنين ميكنندوچنان ميشود اما هيچگاه نشد كه نشد.احتمالا همين وعده هاي سرخرمن باعث سرودن اين شعراز زبان وحشي بافقي بوده است…
ماچون زدري پاي كشيديم كشيديم اميدزهركس كه بريديم بريديم

مسعود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیر مسئول محترم بافق فردا
خواهشمند است مطلب زیر رو در سایت درج کن.(قسمت نظرات رو نمی گم، جزو نامه های رسیده به بافق فردا و در تیتر اصلی مطالبت درج کن) می دونم خودتم توی شهرک جدید سنگ آهن ساکنی ولی به خاطر بچه های خودت هم که شده درج کن خیلی مهمه:!!!!:
:
اخیراً معلوم گردیده که تعاونی مسکن سنگ آهن اقدام به فروش تمام قطعات پرتی و اضافه آمده از قطعه بندی اولیه شهرک جدید سنگ آهن(جنب سپاه) با قیمت سرسام آور هر متر 250000 (دویست وپنجاه هزار) تومان نموده است. آیا این انصاف است که زمینهای مذکور را جهت پر کردن جیب خودشان بفروشند و سر مردم بی کلاه بماند. پس سهم فضای سبز و محیط زیست سالم چه می شود؟ فعالان محیط زیست خودی نشان دهید!!!!

زنجره این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این اتفاق ها از نظر من تعجبی ندارد چون فکر میکنم بافق جز شهر ها ایران نیست ،اینقدر مسایل عجیبتر از این دیدیم که این
مسله پیش آنها هیچی نیست ،d19,منطقه آزاد تجاری،تقاطع ریلی ،بندر خشک،…..!!!!! یک بلیط مشهد میخواهی باید از یزد یا کرمان بگیری سهمیه بافق 25نفر است .ده سال است که کلنگ گاز را زده اند که اگر فشار مردم و اتفاقات بافق نبود شاید الان گاز هم نداشتیم .جاده راببین همینقدر
که کوه و کمر در مسیرش نیست
وگرنه مثل جاده شمال آرزوی دست نیافتنی بود.

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۸:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آقای قاسم زاده احتمالا با ماشین های روباز آوردن (نیسان مدل50)و احتمالا داشته بارون میومده آب داخل نفت شده .
شانس نداریم که و احتمال بعدی هم به قول شما بخاری های شهرمون هم متوجه شدن سال آخریه که خونه ها رو گرم میکنن برا همین دارن بازی درمیارن تا ما جمشون نکنیم.
اون آقایی که مشکل نفت رو تکذیب کرده بهتر میدونه .مانمیدونیم شما هم بگید مانمیدونیم حل میشه.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر مشکلات تکراری،مقاله های
تکراری و نظرها تکراری ،خسته شدیم اون که باید بخونه نمیخونه وگرنه من خواننده مطلب که نخونده دیدم و لمس کردم و چشیدم چه فایده به قول bighm
خدایا ذخیره آخرت را برسان
این بهتره