فعاليت هاي توليدي در دستور کار معدنچيان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۳

  

فعاليت هاي توليدي با هدف درآمدزايي و اشتغال  در دستورکار شرکت تعاوني معدنچيان بافق قرار دارد.

محمود مراديان در گفت و گو با خبرنگار هفته نامه “امين بافق” درباره روند فعاليت هاي شرکت تعاوني معدنچيان، عنوان کرد: تلاش مجموعه شرکت تعاوني توسعه و عمران معدنچيان بافق در چندسال گذشته بيشتر در جهت گسترش فعاليت هاي کاري اين مجموعه و نيز برنامه ريزي بلند مدت براي گام برداشتن در راستاي ايجاد کارگاه هاي توليدي کوچک و بزرگ بوده است.

مديرعامل شرکت تعاوني معدنچيان بافق با اشاره به  مشکلات مالي اين مجموعه در سال هاي گذشته، افزود: برخي تعهدات و بدهي هاي پيشين مسايل اقتصادي و مالي را گريبانگير اين شرکت کرده بود.

وي با برشمردن برخي اقدامات کاري، گفت: پرداخت بدهي هاي پيشين و نيز تعطيلي موقت بزرگترين مجموعه معدني شهرستان که سبب زيان اين شرکت تعاوني شد از مهمترين مسايل پيش روي اين مجموعه بوده است.

وي افزود: در بخش نخست گسترش فعاليت هاي کاري با هدف درآمدزايي بيشتر براي تامين اعتبار مدنظر براي سرمايه گذاري ها و پرداخت هزينه هاي جاري و اداري و غيره در دستورکار قرار گرفت.

مراديان با اشاره به همکاري خوب عسکري مديرعامل شرکت سنگ آهن مرکزي  با اين شرکت تعاوني، گفت: خريد 5 دستگاه لودر و دو ميني بوس از

IMG_0877

برخي  اقدامات انجام شده براي درآمدزايي بيشتر در راستاي اجراي اين اهداف بوده است.

مديرعامل شرکت تعاوني معدنچيان بافق با بيان اين مطلب که پيش از اين عمده فعاليت هاي اين شرکت انجام کارهاي خدماتي بوده است، خاطرنشان کرد: البته معدود فعاليت هاي توليدي نيز در گذشته انجام شده که بدلايل مختلفي مانند در نظر نگرفتن استعدادها و ظرفيت هاي منطقه چندان موفق نبوده است.

وي افزود: برنامه ريزي فعاليت هاي توليدي و اقتصادي که با شرايط و ظرفيت هاي موجود منطقه همسو و زمينه درآمدزايي و در جايگاه بعد اشتغال زايي را فراهم نمايد يکي از بزرگترين برنامه هاي مدنظر سال هاي گذشته اين شرکت بوده است.

مراديان با اشاره به تمديدمجوز و تغير کاربري برخي صنايع و کارخانه هاي اين مجموعه، گفت: يکي از با اهميت ترين اين طرح ها تمديد مجوز کارخانه توليد چدن و فولاد اين شرکت تعاوني بود است.

IMG_0883

وي با اشاره به انجام برخي فعاليت هاي مقدماتي اين مجموعه، افزود: تکميل اتاق نگهباني و فضاسازي و غيره در بخش نخست انجام شد.

وي عنوان کرد: رايزني هايي نيز تا کنون بطور همزمان براي جذب سرمايه گذار جهت احداث اين کارخانه انجام گرفته و بزودي نيز فراخواني بدين منظور انجام مي شود.

مراديان درباره وضعيت کارخانه نئوپان بافق، بيان کرد: پيشنهادهايي براي تغيير کاربري مجموعه نئوپان به يک کارگاه صنعتي فعال شده است.

وي افزود: مجموعه اين کارخانه حصارکشي شد و با برخي مشاوران درباره ايجاد يک کارگاه صنعتي نيز نشست هايي برگزارشده است.

مديرعامل شرکت تعاوني معدنچيان بافق پيگيري ساخت مجموعه ااداري نيمه رها شده اين شرکت را از ديگر برنامه ها دانست و گفت: موفقيت اين مجموعه بزرگ تعاوني که با مشارکت تعداد زيادي از کارکنان بازنشسته بخش هاي معدني و شهروندان ايجاد شده است با همکاري بيش از پيش مديران شهرستان قابل تحقق است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمود سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای مرادیان عزیز:
خودتان خوب میدانید که این وضعیت اسفبار در شان شرکت معدنچیان نبوده و نیست .این شرکت می توانست با مدیریت صحیح و کارشناسی و حمایت های مدیر عاملان شرکت سنگ آهن در سطح بالا قرارگیرد ولی افسوس و صد افسوس …….
بنظر این حقیر شان این شرکت در حد شرکتهای بنام مثل شهداب و جهاد نصر و…می باشد و نه شرکت نئوپان و آهن و چدن که روی کاغذ هم خنده دار است و مایه تاسف.به به به و چه چه چند نفر دلخوش نکن وبا استفاده از نظرات سازنده همین سهامداران که بازنشسگان شرکت و دارای تجربه های فروانند این شرکت را از بی نام ونشانی در بیاورید که آیندگان قضاوت خواهند کرد همانطور که ما قضاوت کردیم