نرخ  خدمات لوله کشي گاز در بافق اعلام شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۵ دی ۱۳۹۳

DO3P8035

 

 

درآستانه گاز کشي منازل بافق ، رئيس اتحاديه تعميرات لوازم خانگي در مصاحبه با خبرنگار هفته نامه امین گفت : شرکت های فعال در امر لوله کشي گاز ، بايد داراي پروانه کسب لوله کشي گاز و  مجوز لازم از سازمان نظام مهندسي باشند.

غلامرضاکريميان به چگونگی شناسایی شرکت های دارای مجوز اشاره کرد و خاطرنشان کرد :  اين واحد ها زير نظر نظام مهندسي فعالیت دارند و داراي مجوز هاي لازم هستند  .  در صورت نياز ، همشهريان مي توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر اتحاديه تعميرات لوازم خانگي واقع در ابتداي خيابان مسجد جامع ، سمت راست ، طبقه فوقاني مراجعه ویا با شماره  32427003 ویا 09133526722  تماس بگیرند.

وی نرخ گاز کشي در بافق را با ساير شهرها ومرکز استان حدودا همسان دانست و افزود :  قیمت  در بافق حداقل 5 درصد  از مرکز استان پایین تر مي باشد که بايد بگويم به طور کلي نرخ بافق نسبت به ساير شهرهاي استان از نرخ بالاتري برخوردار نيست .

کریمیان از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلفی به مجامع امور صنفي ـ  اداره صنعت ،معدن ،تجارت ويا اتحاديه تعميرات لوازم خانگي مراجعه يا تماس بگيرند.

این مسئول ادامه داد : در حال حاضر حدود 40واحد داراي مجوز لوله کشي گاز مي باشند و پرونده حدود ده واحد ديگر نيز در دست اقدام است.

وی تاکید کرد : کليه واحد ها مواظفند براي مصالح به کار رفته از قبيل لوله ،شير آلات ،اتصالات ،الکترودوحتي حمل مصالح وغيره … فاکتور جداگانه صادر و به مشتري ارائه نمايند .هزينه دستمزد نيز طبق جداول درج شده مي باشد.

 

نرخ خدمات لوله کشی گاز در شهرستان بافق

هزینه خدماتشرح خدماتردیف
55000اجرت یک متر لوله کشی گاز خانگی و تجاری برای لوله های سایز یک ، سه چهارم ، و یک دوم اینچ (شامل سوراخ کاری ، رنگ آمیزی ، نوارپیچی ، جوشکاری و … )1
65000اجرت یک متر لوله کشی گاز خانگی و تجاری برای لوله های سایز (یک و یک چهارم) و (یک و یک دوم) اینچ  (شامل سوراخ کاری ، رنگ آمیزی ، نوارپیچی ، جوشکاری و … )2
65000اجرت یک متر لوله کشی گاز خانگی و تجاری یرای لوله های سایز 2 اینچ(شامل سوراخ کاری ، رنگ آمیزی ، نوارپیچی ، جوشکاری و … )3
480000حداکثر اجرت تهیه نقشه دو خط برای همکف4
70000بابت هر طبقه اضافی اعم از تحتانی یا فوقانی مازاد بر بند 45

 

توضیحات:

  • کلیه واحدهای صنفی موظفند دو برگ فاکتور جداگانه یکی جهت اجرت و دیگری برای مصالح به کار رفته ( از قبیل لوله ، شیرآلات، اتصالات و الکترود ) صادر و به مشتری ارائه نمایند.
  • دریافت هرگونه وجهی تحت هر عنوان خارج از مجوز قانونی ممنوع و با متخلف در چارچوب قوانین موضوعه برخورد خواهد شد.

 

 

 

نرخ خدمات تبدیل انشعاب گازخانگی از یک واحد به دو واحد

هزینه خدماتشرح خدماتردیف
200000بازدید از کار ( هر ملک به هر تعداد واحد)1
170000ارائه نقشه اجرایی و هماهنگی با مهندس ناظر ( هر ملک در هر مرحله)2
260000بابت تست لوله کار اجراشده ( هر ملک)3
172000بابت بازدید از دود کش ها و کلاهک ( هر ملک)4

توضیحات: 

  • در صورت نصب کنتور معمولی جدید و انجام جوشکاری و برشکاری ( تا سقف 30 متر ) مبلغ 830000 ریال به مبالغ فوق اضافه می گردد بدیهی است در صورت افزایش متراژ لوله کشی بیش از 30 متر فقط اجرت لوله کشی طبق نرخنامه از مالکین اخذ می گردد و هزینه 830000 ریال در این قسمت مشمول پرداخت نمی گردد.
  • هزینه تست لوله گاز فقط مربوط به مواردی است که تست با هوای فشرده 30 پوند انجام می گیرد و برای سایر روشها این هزینه تعلق نمی گیرد.
  • منظور از ملک انجام عملیات برای کلیه واحدها و طبقات ملک مسکونی بوده و بابت هر طبقه و واحد نباید هزینه جداگانه ای اخذ گردد.

 

هزینه خدمات لوله کشی گاز گلخانه ها و موارد مشابه

 

ردیفهزینه خدماتشرح خدمات
1اجرت خدمات لوله کشی گاز با لوله 2 اینچ هر متر64000
2اجرت خدمات لوله کشی گاز با لوله 5/2 اینچ هر متر83000
3اجرت خدمات لوله کشی گاز با لوله 3 اینچ هر متر100000
4اجرت خدمات لوله کشی گاز با لوله 4 اینچ هر متر160000

 توضیحات:

  • کلیه واحدهای صنفی مکلفند برای مصالح به کار رفته ( از قبیل لوله ، شیر آلات، اتصالات و الکترود) فاکتور جداگانه صادر و به مشتری ارائه نمایند.
  • کارهای زیر 30 متر 25 درصد به اجرت های فوق الذکر اضافه می گردد.

 

 

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حبیب دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداقوت آقای کریمیان . ما که دستمزد متری 5830 تومان دادیم چه کار کنیم./؟

ب دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۷:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این گازچندنهاد مسئول و ناظر دارد. اتحادیه تعمیر لوازم خانگی و گاز؟؟؟؟؟؟

بافقی سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا مسئولین ذیربط نسبت به امور مربوط به گاز و گاز رسانی خارج از هر بده بستان و زدو بندی عمل نمایند و خدا و آخرت را در نظر داشته باشند