دیدگاه ها
محمد شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا با اعداد وارقام پیشرفت پروژه های جوار معدنی را گزارش ندادند !!! به دلیل اینکه اگه گزارش میدادند مجبور بودند بگن که گندله سازی بعد از پنج سال هنوز یک درصد هم پیشرفت فیزیکی نداشته !!!گفته شد 29 ماهه تمام میشود باید بگم باین روند بیست نه ساله هم تمام نمیشه ، گفته شاد تا عید استاکر ریکلایمر نصب میشود باید بگم اگه دستگاه ساخته اماده روی کشتی هم بود تاعید به بندر عباس هم سرنمی رسد چه برسد به نصب ،درصورتیکه هنوز قرارداد ساخت ان هم بسته نشده فرماندار گفت پیشرفت کار خوب بوده نمی دانم در دبی چی نشانش دادند که میگه من از پیشرفت کار راضیم !!!در مجموع جلسه خوبی بود چون به راحتی سرمردم شیره مالیدن اگه میگید دروغ میگویم با اعداد وارقام همرا باتصویر در سایت پیشرفت گندله سازی را به اطلاع مردم برسانید اگه قرارداد ساخت بسته شده آن را هم در سایت انعکاس دهیدولی ما که پنج سال صبر کردیم تا 19 اسفند هم صبر میکنیم ببینیم چه اتفاقی میفته اخر بااعداد وارقام با مردم صحبت میشود ویا کلی گویی میشود ومسئولین فقط از هم تعریف وتمجید میکنندولی من فکر میکنم حرف بس باشد بیاید برای یک دفعه هم که شده برای راه رضای خدابا مردم شفاف باشیدمطمئن باشید مردم قبول میکنند

حسین شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۳:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به غیر از اقای صباغیان بقیه حرفها مسخره کردن مردم بود. همه کسانی که در جلسه بودند هم این را قبول داشتند.خنده دار تر از همه و شاید هم گریه دارتر از همه حرفهای اقای دخیل بود انجا که گفت 28/5 درصد سر جایش است و ما داریم دنبال خریدار می گردیم.واقعا ما با این نماینده احتیاج به دشمن نداریم.هنوز یک ماه نشده که این اقا حرفهای خودش را که در همین سایت بافق فردا منتشر شده بود را فراموش کرده است. مگر نگفته بود که واگذاری 28/5 درصد تمام شده و در مورد 15 درصد هم اصلا هیچ بحثی نشده و حرفش هم نیست چه رسد به خودش.همه مردم را سر کار گذاشته اند و به قول صباغیان دو سه سال دیگر نتیجه این کارها مشخص میشود که دیگر هیچ کاری نمی شود کرد

ناشناس شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۶:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کارگروههای فرمایشی،هیچ ثمری ندارد.کارگران برای آنکه به حق خود برسند باید اجازه داشته باشند تا تشکلهای کارگری مستقل تشکیل دهند.آنها باید بتوانند خود را سازماندهی کنند و با هم در ارتباط باشند.تنها دز این صورت است که اگر حقوقشان در یک کارخانه عقب بیفتد می توانند با این سازماندهی به کمک هم بیایند.
در جایی که فساد همه ی بخشها را در برگرفته است ،نمی توان انتظار داشت فعالیت اقتصادی صورت گیرد.
نمونه ی ساده فساد پدیده ی شاندیز بود که چندی پیش افشا شد.در همین یک فقره فساد حدود ۹۴۰۰۰ ملیارد تومان کلاه برداری شد.
طبق گفته ی وزیر کار هزینه ی ایجاد هر شغل ۱۵۰ ملیون تومان است پس با یک تقسیم ساده متوجه می شویم با ۹۴۰۰۰ ملیارد تومان می شود حدود ۶۳۰ هزارتا شغل درست کرد.
۶۳۰۰۰۰=۱۵۰۰۰۰۰۰۰÷۹۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
در صورتی که پدیده تنها ۳۰ هزار پرسنل دارد.این خود نشان می دهد از حیث تولید شغل هم نگاه کنیم در این بین ۶۰۰ هزار شغل سر مردم کلاه رفته است.
پس تا دیدید فلان مسئول گفت ما شغل درست کردیم و چهارتا اسم هم داد فریب نخورید.بررسی کنید بودجه چقدر بوده،آیا آمار و ارقام جور درمی آید یا نه.
خلاصه آنکه خارجیها ما را به شدت تمسخر می کنند و به حال ما می خندند زیرا در ۸ سال گذشته حدود ۱۰۰۰ ملیارد دلار درآمد داشتیم اما فقیرتر شدیم.

roholla دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
آقای صباغیان خسته نباشید
خدا رحمت کنه آقای میرغنی زاده (آمام جمعه قبلی )