اهدای گلدان های گل زینتی به نمازگزاران نماز جمعه /ایستگاه صلواتی در مسجد جامع

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۳

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ؛ اقشار مختلف مردم پس از پذیرایی در ایستگاه های صلواتی که به همت پایگاه نبی اکرم (ص) برپا شده بود در صفوف دشمن شکن نماز جمعه به امامت حجه الاسلام و المسلمین  سلیمانی شرکت کردند.
مجموعه فضای سبز شرکت سنگ آهن مرکزی با ارائه یک ایده خلاقانه و نو، به مناسبت این روز فرخنده به نمازگزاران، گلدان های گل زینتی اهداء نمود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
در این رابطه مدیر فضای سبز شرکت در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ما گفت: بسیار مشتاق بودیم که به گونه ای بحث پرورش گل و گیاه را به عزیزان همشهری متذکر شویم. لذا فرصت دو میلاد مسرور را غنیمت شمرده و با توزیع گل های زینتی در بین نمازگزاران، این هدف محقق شد که الحمدلله مورد استقبال اکثریت نمازگزاران نیز قرار گرفت.
سید علیرضا حسینی اظهار داشت: نگهداری و وجود گلدان گل و فضای سبز در خانه، هم به آرامش و تلطیف فضای حاکم بر خانه و خانواده کمک میکند و هم سفارش اکید حضرت رسول اکرم (ص) در مورد نگهداری گل و گیاه و رسیدگی به آن، نشان دهنده اهمیت این مسئله از دیدگاه اسلام است.

 

……………………………………………………………………………………..

 

 به مناسبت میلاد موفور السرور نبی اکرم (ص) و رئیس مذهب تشیع ، بسیجیان پایگاه نبی اکرم (ص) با برپایی ایستگاه صلواتی از نمازگزاران نماز جمعه این هفته با شربت  و شیرینی پذیرایی نمودند.
جانشین فرماندهی پایگاه نبی اکرم (ص) ضمن تبریک این عید بزرگ به مسلمانان جهان به خبرنگار ما گفت : بسیجیان پایگاه با برپایی دو ایستگاه صلواتی ویژه خواهران و برادران از نمازگزاران پذیرایی نمودند .
محمد رضا رضایی پور یاد آور شد : بسیجیان پایگاه علاوه بر برپایی ایستگاه صلواتی در نماز جمعه نیز حضور چشمگیری داشته اند .
لازم بذکر است در پایان مراسم ویژه نامه آذر ماه آهن نیز در بین نمازگزاران توزیع شد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴
برچسب ها: