آبشار بافق نوعروس مصنوعی نامزد آفرین باد مردم برای دو شهردار

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۱۹ بهمن ۱۳۹۳

در حالی که فاز اول پارک آبشار بافق به مناسبت هفته دولت و در زمان تصدی حسن تفکری در سمت شهردار بافق افتتاح شده بود همین فاز برای بار دوم در روز گذشته و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در زمان شهرداری رحمت الله عفتی افتتاح شد تا این نو عروس مصنوعی زیبا، نامزد دریافت آفرین باد مردم برای دو شهردار و تاج سر افتتاحیه های اخیر باشد.

……………

افتتاح فاز اول پارک آبشار در بام بافق

کد خبر: 2647
تاریخ: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، صبح امروز فرماندار به همراه هیاتی متشکل از معاون فرماندار ، شهردار ، اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان شهرستان بافق فاز اول پارک آبشار این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

شهردار بافق در این مراسم با اشاره به اینکه یکی از وظایف شهرداری ایجاد فضای سبز و پارک می باشد، خاطر نشان کرد: این مجموعه به همت شهرداری در زمینی به وسعت ۶۰ هکتار در سه فاز مجزا در گستره شرق بافق ساخته می شود.

وی با بیان این که مؤلفه های متنوعی در احداث پارک لحاظ خواهد شد، اظهار کرد: مطابق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، فاز نخست احداث پارک آبشار تا پایان سال جاری اجرا انجام می‌شود.

“حسن تفکری” فاز اول این مجموعه فرهنگی ،تفریحی و ورزشی را شامل  مجموعه بازی کودکان،فضای سبز،رستوران،آلاچیق خانواده عنوان کرد و گفت:این مجموعه با اعتباری بالغ بر ده میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

شهردار بافق افزود:برای تکمیل و بهره برداری از فازهای بعدی نیاز به اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال می باشد که پس از ایمن سازی محیط و ایجاد راه دسترسی مناسب قابل استفاده و مورد بهره برداری کامل قرار خواهد گرفت.

IMG_0266 IMG_0279

…………………..

افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان بافق در هفتمین روز از دهه فجر

کد خبر: 54596
تاریخ: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳

در هفتمین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی استاندار،مدیر کل اداره امور مالی استان و همچنین دو تن از معاونین اجرایی استاندار، چندین پروژه های عمرانی در شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری گردید.

در این مراسم که امام جمعه بافق، فرماندار ، فرماندهی ناحیه بافق و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای دولتی شهرستان حضور داشتند به بازدید از پروژه های عمرانی در دست اقدام سطح شهر نیز رفتند.

افتتاح طرح های مخابراتی در سطح شهر، افتتاح بازارچه خیریه شکرانه بافق،بهره برداری از فاز اول  پروژه تفرجگاهی آبشار بافق و آغاز به کار آموزشگاه کارو دانش تلاش و همچنین ایجاد مرکز توانبخشی ، مراقبتی معلولین شهرستان از جمله پروژه های افتتاح شده صبح امروز این هیئت بود.

امام جمعه شهرستان، فرماندار در منطقه تفرجگاهی آبشار بافق ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ، از زحمات شهردار و سایر مسئولین و نهادها در بهره برداری و ساخت پروژه های عمرانی شهرستان تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه مهندس رضایی ،معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی استاندار ، ایام الله دهه فجر را گرامی داشت و خاطر نشان کرد : به مناسبت دهه فجر قریب ۳۴۴ پروژه عمرانی با بودجه ۳۳۶ میلیارد تومان در سطح استان یزد در حال افتتاح و بهره برداری است که نشانه رشد و بالنگدی استان در زمینه های عمرانی است.

مهندس رضایی با اشاره به افتتاح منطقه تفرجگاهی آبشار بافق عنوان داشت : با توجه به اقلیم گرم و خشک استان ، باید به احداث چنین فضاهای سبز و پارک ها بپردازیم و شهرستان بافق با شرایطی که داشت می طلبید که چنین مکانی ایجاد شود.

معاون برنامه ریزی و نیروی انسانی استاندار افزود : وقتی هزینه ای صرف یک پروژه می شود مسئله حفظ و نگهداری از آن پیش می اید تا بتواند پایدار بودن آن پروژه را تضمین کند.

رضایی تصریح کرد : ما نباید به ساخت این مکان بسنده کنیم و می بایست چنین فعالیت هایی در سطح شهر افزایش یابد چراکه نشاط و شادابی مردم بسته به چنین فعالیت ها و پروژه هایی در دل کویر است.

در ادامه برنامه شهردار بافق در منطقه تفرجگاهی آبشار بافق از پروژه های عمرانی بزرگ در دست اقدام به پروژه بلوار خیابان مهدیه ، بلوار خیابان مسجد جامع ، بلوار ورودی شهرستان ، اصلاح مشکل ترافیک میدان امام حسین(ع) ، مسیر و محوطه بهشت الحسین(ع) ، بلوار آیت الله میر غنی زاده و احداث بوستان بانوان در شهرستان نام برد .

رحمت الله عفتی همچنین با اشاره به اینکه عملیات عمرانی مجموعه تفرجگاهی آبشار بافق در سال ۱۳۹۰ ع به همت فرماندار شروع و در حال حاضر فاز ۱ این منطقه قابل بهره برداری می باشد، گفت : برای حفاظت و نگهداری از این مجموعه حوضچه پرورش ماهی و همچنین کاشت درختان خرما جهت برداشت و فروش محصول آن در نظر گرفته شده است.

شهردار بافق با اشاره به پیشرفت ۱۸ درصدی پروژه تفرجگاهی آبشار بافق افزود: در مدت ۱۰ روز که مردم می توانستند از این منطقه بازدید به عمل آورند نزدیک به نه هزار نفر از تفرجگاه آبشار بافق بازدید کردند که این خود نشانه نظر مثبت مردم به این منطقه می باشد.

وی افزودن بخش های فرهنگی از جمله احداث آمفی تئاتر و نصب مجسمه و تماثیل بزرگان و افراد مشهور بافق و همچنین در بخش ورزشی اضافه کردن وسایل بازی و تفریحی و نیز زمین های ورزشی به این منطقه را از دیگر فاز های این پروژه عنوان کرد.

گفتنی است معاون استاندار و هیئت همراه تا پایان امروز جهت بهره برداری و افتتاح سایر پروژه های عمرانی شهرستان خواهند بود.

 

 

IMG_3025

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا رصد گر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر این پروزه در زمان مهندس حسن تفکری افتتاح کاذب شد و در حد کلنگ زنی بودچراکه وقتی آب را در استخر روان کردند. یکساعته تمام آب استخر خالی شد و این موضوع طنز خود همین سایت شد. الان این پروزه نسبت به قبل ده ها برابر پیشرفت داشته.

راستگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه رصدگر
این فکر وایده از زمان شهردار وشورای اسبق بوده اینکه کل پروژه در زمان چه کسی به پایان برسد مهم نیست تو اگر ایده ای داری بگو و الا…..

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم خدا رو شاکریم که یک پروژه در بافق به بهرهبرداری رسید تا حداقل 10 شهردار و در ، ده های متوالی شهردارهای عزیز همیشه قیچی بدست و کلنگ به کتف باشند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۹:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا تشکر می کنم از فکربزرگ وایده ای که اقای مهندس تفکری داشتند وبا توجه به عکسها ومقایسه وبازدیدهای که از اسیتارت پروزه بنده داشته ام وهمه بچه های شهرداری هم قبول دارند اکثریت این اقدامات در زمان شهردار قبل انجام شده وبه گفته خودشهردار سابق با یک میلیارد تومان وبا چهار میلیارد دیگر تمام پروزه تکمیل میشدهالان اقای عفتی در روز افتتاحیه گفتند طی یکسال پنج میلیارد تومان هزینه کردند کجا هزینه شده جالب اینکه شرکت س. س .پیمانکار پروزه با بدهیهایی که درشهر وکاگران گذاشته وهمجنین پول از شهرداری گرفته فرار کرده و…..

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۵:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به جناب آقای عفتی و دوستاشون خسته نباشید می گم.
فقط اگه امکان داره در اجرای طرح ها اولویت سنجی شود…

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا خسته نباشيد