دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ بهمن ۱۳۹۳

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با مدیر عامل شرکت سنگ آهن و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: روز۲۲ بهمن روز تبلور شکوه و ایثار ملت شریف، سرافراز و انقلابی جمهوری اسلامی ایران است.

مسعود شریعتی با بیان اینکه شرکت سنگ آهن و باشگاه آهن نقش به سزایی در ترویج ورزش داشته است تصریح کرد حمایت ، همکاری و مساعدت شرکت سنگ آهن  و باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق در بالا بردن سطح ورزش استان و شهرستان و کیفیت امکانات ورزشی و خدمات صورت گرفته در این حوزه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است .

وی ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ ورزش همگانی  و قهرمانی از سوی این باشگاه و فراهم نمودن امکانات ورزشی مورد نیازدر شهرستان بافق گفت : باشگاه آهن در مسابقات کشوری و استانی بسیار موفق عمل نموده است .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق نیز با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی گفت : این شرکت خود را موظف به ترویج و توسعه ورزش میداند و تاکنون جهت ورزش و امور جوانان از هیچ گونه کمکی دریغ ننموده است.

” محمد جواد عسکری ” با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در ورزش هزینه نیست افزود : با سرمایه گذاری در بخش ورزش ، آینده ای عالی را  میتوان برای جوانان و نوجوانان تضمین نمود.

وی در این دیدار تصریح کرد : مجموعه باشگاه ورزشی سنگ آهن و شرکت سنگ آهن  آمادگی هرگونه همراهی و همکاری  برای رشد و توسعه ورزش در سطح  شهرستان واستان  را اعلام میدارد .

 در این نشستی مهدی دهستانی بافق مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورشی آهن بافق به اقدامات انجام شده این باشگاه در بحث ترویج ورزش  و تشریح اهداف و چشم انداز فعالیت های باشگاه  و برنامه های برگزار شده ورزشی توسط این باشگاه در ایام الله دهه فجر  پرداخت.

در این نشست صمیمانه پیرامون برگزاری  مسابقات جودو لیگ کشوری خواهران در بافق و دیگر برنامه های اجرائی در حوزه ورزش شهرستان و  چگونگی کمک و همیاری این باشگاه جهت توسعه ورزش شهرستان بحث و تبادل نظر گردید.

IMG_5538 IMG_5539


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حتمادوباره اومده پول بگیره برای تیمهای یزدی هزینه کنه

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نه مجیدجان اومده مزداونهایی که بچه های تیم سنگ اهن بافق رازدندبگیره ببره بهشون بده