نشست اصناف شهرستان بافق با رئیس اداره امور مالیاتی برگزارشد

دسته: اقتصادی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱۹ تیر ۱۳۹۱
رئیس امورمالیاتی بافق و رئیس مجمع امور صنفی و روسای اتحادیه های صنفی شهرستان بافق در محل اداره امورمالیاتی این شهرستان دیدارکردند.
رئیس امورمالیاتی شهرستان بافق در ابتدای این نشست به نمایندگان و روسای اتحادیه های شهرستان بافق خیرمقدم گفت.
 کاظم شهیدزاده در ادامه، انتخاب رئیس مجمع امورصنفی بافق به عنوان نماینده اصناف استان یزد در شورای اصناف کشور را تبریک گفت.
رئیس امور مالیاتی بافق، همچنین طبق توافقهای به عمل آمده از کلیه روسای اتحادیه خواست تا اعضای خود را جهت پرنمودن فرم اظهار نامه امور مالیاتی دعوت کنند تا از معافیت قانونی بهرمند شوند.
کاظم شهیدزاده یاد آور شد:  آخرین زمان  پر کردن اظهار نامه مالیاتی 31 تیرماه می باشد و در این رابطه تسهیلاتی مانند دو کافی نت اینترنتی در نظر گرفته شده است که مودیان مالیاتی بابت پر نمودن اظهار نامه دچار مشکل نشوند . وی، سپس به دستورالعمل سازمان امورمالیاتی کشور برای افزایش مالیات عملکرد از میزان 15 درصد اشاره داشت.
رئیس مجمع امورصنفی بافق نیز ضمن مثبت ارزیابی نمودن دیدگاه اداره امور مالیاتی شهرستان بافق و به همکاری موثر و مطلوب این مجموعه اشاره داشت.
 علی اصغربرزگری ارتباط دوسویه با اصناف شهرستان بافق را ضروری برشمرد و سپس به بیان برخی مشکلات اصناف بافق پرداخت.
 وی گفت: شهرستان بافق به نوعی بن بست بوده و مغازه داران بدین خاطر گردش مالی کمی  نسبت به شهرهای بزرگتری چون تهران و  یزد و غیره دارند و لذا افزایش میزان 15%مالیات عملکرد مشکلاتی را برای این قشر ایجاد می نماید .
وی افزود: همچنین افزود:  عدم فروش نقدی مغازه داران و رکود بازار نیز مشکلات عدیده ای برای مغازه داران به وجود آورده است.
رئیس مجمع امور صنفی بافق در پایان اظهار امیدواری کرد: اداره امور مالیاتی بافق برای کلیه صنوف شهرستان یک برآورد مالیاتی منطبق بر واقعیت داشته باشد تا هر صنف مختلف بتواند بر مبنای آن از مزایای تخفیف اداره دارایی بهره مند گردد.

لازم به ذکر است: در این نشست در خصوص افزایش مالیات عملکرد از 15 درصد  بر طبق بخشنامه توافقی بین سازمان امور مالیاتی کشور و اصناف کل کشور و واحدهای تابع ابلاغ شده و سایر مسایل بحث و گفت گو گردید و پیشنهاداتی نیز مطرح شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱ - ۸:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا پدر این رئیس جدید دارایی را بیامرزد که واقعا مدیر لایقی است