باید برای رفاه کارکنان طوری قدم برداریم که به عاقبت و آينده آن ها نيز بیندیشیم

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
شنبه - ۹ اسفند ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاوني مسكن كاركنان سنگ آهن محمد جواد عسكري مدیرعامل شركت سنگ اهن مركزي بافق از دفتر جديد شركت تعاوني بازدید و با مديرعامل ، هيئت مديره ، بازرسين و كاركنان این تعاونی دیدار و گفت و گو کرد.

در این ديدار با قرائت آیاتی چند از کلام ا.. مجید آغازشد  عباس يزداني  مديرعامل  تعاوني مسكن با خیر مقدم گویی به عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی و ضمن تشکر و قدردانی از حمايتها و راهنمايهاي وی افزود : از دو سال قبل ،پس از انتخاب هيات مديره فعلي،شركت تعاوني را با يك زمين هتل در مشهد و 400 ميليون بدهي تحويل گرفتيم  كه به توفيق خداوند و حمايتهای مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی توانستيم به درجه قابل قبولي از عملكرد برسيم كه خريد 30 سوئيت در مشهد مقدس – 9 آپارتمان در شهرستان بابلسر و واگذاري 309 قطعه زمين در يزد و 820 قطعه زمين در شهرك پرديس بافق و خريد يك معدن و كارخانه توليد سنگ اهك از مهمتريت عملكردهاي هيات مديره فعلي است . كه ارزش فعلي اين دارايها به بيش از 24  ميليارد تومان مي رسد .

محمد جواد عسكري بعد از استماع عملكرد و همچنين شنيدن صحبتهاي هيات مديره و بازرسين شركت تعاوني  ضمن تقدير از عملكرد مثبت شركت تعاوني افزود  تعاوني مسكن به جد در بحث رفاهيات  كاركنان زحمت زيادي كشيده و هنر شركت تعاوني مسكن اين بوده كه با يك بار كمك گرفتن  توانسته سرمايه خود را در اين مدت چندين برابر كند.

2

 

وی ادامه داد ما به بعضی از جاهاي ديگر هم کمک کردیم كه متاسفانه نتوانستند کاری مثبتي صورت دهند. وقتی میبینم تعاونی مسکن وقت میگذارد و پیگیر مسائل است همه گونه کمکی به آن ها انجام میدهم زیرا افتخاریست برای خودم و کمک به تعاونی مسکن بذل و بخشش نیست .

عسکری افزود: ما باید برای رفاه کارکنان طوری قدم برداریم که به عاقبت و آينده آن ها نيز بیندیشیم .چون نیرو درگیر مسائل کاری است تامین مسائل رفاهی را باید شرکت تعاونی مسکن بر عهده بگیرد.کارمندان و کارگران بايد بدانند یک مجموعه هست که در مسائل رفاهی برای او کار میکنند. رضایت نیرو در تولید اثر میگذارد.چند میلیارد سرمایه گذاری برای رفاهيات کارگری که با جان و دل کار میکند و سلامتی خودش را به خطر می اندازد چیز ناقابلی است.

مدیر عامل شركت سنگ آهن افزود : چون آینده بافق یک آینده توسعه ای است  شما بايد کارهای بسیار بزرگتری انجام دهید. وقتي  هدف کمک به پرسنل باشد مطمئن باشید اثر گذاری بالایی دارد . آینده ده هزار نفر دست شماست که بامدیریت فکری که انجام میدهید میتوانید نیاز آن ها را تامین  کنید..

عسکری خاطر نشان ساخت:سرمایه گذاری برای آینده است و نوعی خدمات میباشد و عملکرد مثبت شما را سهاداران در سال های آینده میبینند .

وی با بیان اینکه کسانی هستند که رشد و پیشرفت تعاونی مسکن را نمیتوانند تحمل کنند اما شما با تلاش و پشتکار به کار خود ادامه دهید ،تمرین صبر و تحمل کنید كه خیلی از مشکلات را حل میکند

در پايان اين ديدار صميمي مديرعامل شركت سنگ اهن  هيات مديره ، بازرسين و كاركنان شركت تعاوني مسكن را به پاس زحمات انجام شده مورد تشويق قرار داد

1 .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۸:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آدرس دقیق دفتر کجاست

یونس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۸:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

…………………………..

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۸:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خب 30 تا سوئیت برای چند نفر؟ شما اوج مسافرتتان در اردیبهشت تا شهریور انهم بیشتر شهریور .حالا چطور به اینهمه به انصاف جا میدهید؟ معدن اهک را چه کسانی شریکند؟
اقای عسکری نیازی نیست شما به فکر اینده کارکنان باشید.همین طرح طبقه بندی را به انصاف انجام دهید اینده افراد خراب نمیشود.چرا باید افرادی با سابقه کار پایین فلان شغل رابگیرند؟این خراب کردن اینده نیست؟
اقای عسکری همه مخالفان حرفشان بی حساب نیست

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز مهم کارآمدی افراد است نه سابقه کار بالا

علي رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۳:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از زحمات مديرعامل سنگ اهن و تعاوني مسكن تشكر مي كنيم
دست مريزاد
درسته واقعا كساني هستند كه نمي توانند كارههاي خوب را ببينند مانند نظر سوم بنام همكار

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۶:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از مدیر عامل محترم شرکت و خسته نیاشید به آقای یزدانی

soheil8 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر از همه دوستان

یونس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۷:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام.جا داره هم از مدیرعامل شرکت و هم از اعضای فعال تعاونی مسکن تشکر و قدردانی کنم.انشاالله موفقیت های بیشتر