برای ایجاد1000 شغل در بافق برنامه ریزی شده است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۰ تیر ۱۳۹۱

فرماندار بافق در نشست شورای اداری بافق با ارائه خلاصه‌ای از عملکرد فرمانداری گفت : اولویت شهرستان ایجاد اشتغال است که برای ایجاد 1000 شغل برنامه ریزی شده است و مشخص گردیده که هر دستگاه چه سهمی در اشتغال خواهد داشت.

حسین ندافیان در ادامه افزود: بافق به عنوان قطب معدنی هنوز  در جایگاه واقعی خود از لحاظ توسعه و پیشرفت قرار نگرفته است و این موضوع باید به جدیت با همراهی مردم و مسئولین پیگیری شود.

وی در ادامه از آغاز به کار گروه توسعه و عمران در شهرستان بافق خبر داد و این کار گروه را در پیشرفت امور موثر دانست.

فرمانداربافق در ادامه سخنان خود در زمینه پیگیری احداث صنایع جوار معدنی گفت: در این زمینه طرح‌هایی کلید خورده است که متاسفانه تاکنون هیچکدام از این طرح ها به نتیجه نرسیده است.

وی اظهار امیدواری کرد: پیگیری‌هایی در این زمینه صورت گرفته است و مسئولین قول‌هایی داده اند که در صورت اجرایی شدن آنها نوید خوبی برای جوانان شهرستان خواهد بود.

 

فرماندار بافق افزود:55سال ازشهرستان شدن بافق می گذرد و ما همچنان در زمینه های مختلف راه، رفاه اجتماعی و بهداشتی مشکل داریم.

در این نشست اعضای شورای اداری بافق با بیان دیدگاه‌های خود در زمینه ایجاد اشتغال پایدار ، توسعه صنایع جوار معدنی سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، ایجاد زمینه‌های مناسب برای جذب سرمایه‌گذار در شهرستان بافق برنامه‌ریزی کردند./ عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۹:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاي محترم گذشته را بيخيال حالا كه شما فرماندار هستي ….

رضا چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۱ - ۷:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار ما از شما توقع داریم گذشته ها را جبران کنید