اگر همه وعده ها و قولهاهمین طوری باشد که جای خیلی تاسف دارد!!!؟؟

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۳

مدیر محترم بافق فردا
خواهشاً مطلب زیر را جزو نامه های رسیده درج کن:
در بهبوهه اعتصابات اول در شرکت سنگ آهن مرکزی بود که آقای عسکری در شروع پروژه جدید ساماندهی میدان ورودی بافق گفت : برای اجرای این طرح مبلغ بیست میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته ایم که اجرای آن از اوائل خرداد ماه شروع و طبق برنامه در یک سیکل زمانی هشت ماهه پایان خواهد یافت و امیدواریم ان شاء الله اوائل دیماه شاهد افتتاح این میدان باشیم .(نقل از مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن ۱ تیر ۹۳ کد خبر: ۵۴۷۰)
حال باید سوال کرد که سال ۹۳ تمام شد و هنوز اتفاق خاصی در میدان ورودی شهر بافق نیفتاده است!!! اگر همه وعده ها و قولهاهمین طوری باشد که جای خیلی تاسف دارد!!!؟؟


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اینها فکر می کنند که مردم فراموشکارند

ی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سنگ آهن پول برای دادن حقوق کارکنان خود ندارد. چه برسد به طرح های شهری. می بینید که خرید ها از بازار بافق به یک پنجم کاهش یافته است. بازار بافق پکیده، بخاطر این ندانم کارها ست. اعتصاب برای بافق چه ارمغانی داشت. رهبران اعتصاب، کماکان حقوق های ده میلیونی خود را می گیرند کارگرای بدبخت کجاهستند؟ !!!! تقصیر شرکت نیست. تقصیر از ارزانی سنگ است. در بهترین قیمت سنگ، اعتصاب کردیم و شرکت های پیمانکار جریمه ها گرفتند. حالا انتظار دارید میدان ورودی ساخته شود؟؟؟؟؟!!!!!!

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

میدان ورودی هر شهر نشانه آبادانی شهر می باشد

حبیب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوبی سایت شما اینه که دلسوزی برا شهر نمی کنید . هر چرتی می رسه را درساییتون قرار می دهید….

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا یا خانم ی شرکت وضعش خوبه نشون به اون نشون که حقوق تمام بازنشستگان فولاد کشور رو یک تنه شرکت سنگ آهن داره میده اونم از بابت زحمت کارگران بافقی اما موقع هزینه برای شهر که میرسه فریاد وا مصیبتا از سوی مسئولین شرکت بلند میشود بیخود بهانه نیاورید اون کسانیکه اعتصاب کردند کارگران بودند کسی هم رهبرشون نبود اما عده ای را گرفتند تا دهان همه به اعتراض بسته شود اما ماه زیر ابر نخواهد ماند

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۴:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان موقع که سنگ گران بود چه نفعی به حال ما و شهر ما داشت ،که اگر دو اعتصاب نشده بود چه اتفاقی می افتاد چند تا از سرمداران اعتصاب حقوق ده میلیونی مگیرند که اینقدر مطمئن هستند ،چهل سال آرام بودیم ،نشستیم به انتظار کرم دستان اصفهانیها و دولتها چه کردند ،حق را دادند وعده دادند عمل نکردند راستشان دروغ برای بافقیها زود باور بود،الان که برای احقاق عده ای پا در گود گذاشتند و برای حق خود ایستادند ،با چماق کوفی گری عده ای مواجه شدند
این گوی و میدان ،بنشید تا حقتان را بیاورند درب خانه هایتان بدهند
این میدان قرار توسط پرسال مشارکتی احداث شود ،با همان بانو معدن کار و غول فولاد و معدن که مدیر عامل آن است