برگزاری مراسم گرامیداشت 12 فروردین در بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۴ فروردین ۱۳۹۴

IMG_7369
بمناسبت 12 فروردین ماه مراسم گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران در مسجد بین راهی امام خمینی (ره) جاده بافق – یزد برگزار گردید.
با حضور”شریعتی” مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ، ” عسکری” مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق ،حجت السلام” کارگران “رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق وجمعی از مردم شهرستان بافق و میهمانان نوروزی بمناسبت 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران مراسم گرامیداشتی در مسجد امام خمینی (ره) جاده بافق – یزد برگزار گردید.
در این مراسم رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بافق از 12 فروردین به عنوان روز تجلی اراده ملت ایران یاد کرد و افزود: در این روز بزرگ ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مردم ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت.
حجت السلام “کارگران” با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای انقلاب خاطر نشان کرد: نظام اسلامی در ایران به رهبری امام خمینی (ره) لیاقت، شایستگی و اقتدار حکومت اسلامی در جهاد بشریت را به اهل عالم نشان داد و مایه افتخار و غرور مسلمانان دنیا شد.
وی با بیان اینکه مسجد امام خمینی (ره) جاده بافق –یزد پس از چندین سال مجدد باز گردیده است و آماده خدمت رسانی به مسافران می باشد از” عسکری”مدیر عامل شرکت سنگ آهن و” شریعتی” در مساعدت و همکاری در راه اندازی مجدد این مسجد تقدیر و تشکر نمود
طبخ آش ، اقامه نماز جماعت ، برنامه کوهنوردی ، سخنرانی ، و طبخ ناهار و توزیع در بین مسافران از برنامه های این مراسم فرهنگی مذهبی بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها: