تقدیر مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری یزد از شهردار بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 18 فروردین 1394

تقدیر مدیل کل امور شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری یزد طی نامه شماره 74419 مورخ 11/12/1393 از شهردار بافق به خاطرحضور موثر و ارائه مطلوب گزارش خدمات و فعالیت های شهرداری بافق در چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداریهای سراسر کشور تقدیر کرد.متن نامه به شرح ذیر است:
بسمه تعالی
جناب آقای رحمت اله عفتی
شهردار محترم بافق
با سلام و احترام؛
شهرداری ها به عنوان پیشگام در عرصه خطیر مدیریت شهری از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار بوده و با توجه به ارتباط و تعامل گسترده با شهروندان به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های اجرایی کشور محسوب می شوند.
حضور موثر و ارائه مطلوب گزارش خدمات و فعالیت های آن شهرداری در چهارمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های سراسر کشور، اقدامی ارزنده و قابل تحسین است. لذا بدینوسیله بر خود لازم می دانم از مدیریت متعهدانه و پیگیری مداوم جنابعالی و همچنین همکاران گرامی تان در برپایی مناسب غرفه شهرداری در نمایشگاه مذکور صمیمانه تشکر نمایم.
امید است کماکان در پرتو الطاف بی دریغ الهی و تمسک به غنای منویات عالیه اسلام ناب و تعالیم حیات بخش قرآن کریم، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) بازویی توانمند در خدمتگزاری به مردم شریف بافق باشید.
سیدرضا خادمی
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶۶
برچسب ها: