برگ زرینی دیگر از کارنامه مدیر بومی سنگ آهن

دسته: عمومی
۱۹ دیدگاه
سه شنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

یکی دیگر از افتخارات مدیر بومی شرکت سنگ آهن را خدمت همشهریان گرامی بیان میدارم
شهروندان گرامی و عزیزان بافقی اگر دوسال پیش را بیاد آورید کمتر مسول غیر بومی حاضر بود در شهر ما خدمت نماید دلیل ان چیست؟
بله بعضی از شما دوستان گرامی درست حدس زدید و بعضی ها هم یا اطلاع داریم ولی انصاف نداریم که حقیقت را بیان کنیم و عده ای هم اطلاع نداریم جهت اطلاع و اگاهی ان دسته از عزیزان باید بگویم زیر ساخت های شهر اماده نبود و امکانات درستی برای رفاه حال خانواده انها مهیا نبوده است.
1-الان اگر از اموزش صحبت کنیم باید اذعان داشت به برکت و کمک های شایان مدیر بومی کمتر اموزشگاه و یا مدرسه ای در شهر میابید که از رایانه و اتاق فناوری برخوردار نباشد یا کمتر اموزشگاهی میابید که از لحاظ گرمایشی و سرمایشی مجهز به شوفاژ یا دستگاه ها و امکانات بروز نباشد و یا از لحاظ کلاس های تست و کنکور برخوردار نباشند و اگر کمی به شهر های دیگر استان خودمان نگاه کنیم هنوز بعضی از شهر های هم استانی از حداقل امکانات اموزشی برخوردار نیستند .
2-اگر از نظر بهداشت و سلامت بگوییم حتی یک پزشک متخصص نداشتیم و بیمارستان شهرمان دارای امکانات نبود ولی الان به شکرانه مدیر بومی و دلسوز و خستگی ناپذیر بهترین و مجهز ترین وسایل و امکانات برای بیمارستان خریداری نموده اند و طول هفته پزشکان متخصص در گرایش های مختلف به همشهریان عزیز خدمت میکنند.
نتیجه میگیریم همشهریان عزیز و گرامی سالیان سال مدیران غیر بومی امدند و رفتند و حاضر نشدند لااقل یک اسباب بازی برای تفریح کودکان و نوجوانان ما در پارک های شهر خریداری نمایند پس کمی صبر و همت و تلاش تا این مدیران بومی و دلسوز بتوانند برای شهر معدن خیزبافق باقیات و صالحات بزرگی بجای گذارند .
جناب حاج اقای عسکری خدا قوت و از خداوند منان ارزوی توفیق سلامتی و حسنه در این دنیا و حسنه مضاعف در اخرت به شما عطا فرماید

با تشکر حاجی محمود فتوحی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حمید سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فتبارک ال… احسن الخالقین

طالب سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فتوحی. اگرهمه همشهریان فکرشان پیشرفت شهرشان بودوچوب لای چرخ مسولان بومی که دلشان برای شهرشان میسوزد نمیگذاشتندشهرمان بهترازاینهابودمتاسفانه ماغریب پرستیم وبچه شهرمان راقبول نداریم ولی غریبه هاکه میخورندومیبرندوکاری نمیکنندوحتی در دفترشان رابه روی مابازنمیکنندقبول داریم وکاری به کارشان نداریم.

رنجبر بافقی سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۳:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر جناب عسکری
الحق و والنصاف زحمات زیادی برای شهرستان کشیده اند

علی سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۴:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم این تشکرها بابت مطالبات دیگری نباشد

بافق سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تا دیروز برعلیه مدیر عامل بود الان چطور شده موافقش هست

oشرمنده سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاج محمود عزیز
اگر جنابعالی تعریف نکنی ،کی تعریف کنه .چرا نظر مردم را نمیپرسید .تا حالا کسی را دیدید که علیه خودش حرف بزند.اگر شما جای مسولین اردکان بودید شاید خود را بجای خدا معرفی میکردید.

بافقی سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فتوحی !! شنیده شده شما در انتخابات دور قبل مجلس شورای اسلامی از طرفداران همشهری عزیزمان جناب صباغیان بودید ، و اخیرا دیده شده با آقای فرهمند سر و سری دارید و در سفرهای تبلیغاتی ایشان را همراهی می کنید ؟؟؟!!! به نظرشما اگر نماینده ی بومی مجلس برود ؟ ….. بهتر نیست؟ این رفتار دوگانه شما در تعریف از مدیر بومی !! ولی همراهی با یک کاندیدای غیر بومی چه معنی داره ؟؟ نظرتان را بفرمایید ؟؟ یاد آوری می نماید :: جناب صباغیان ،( ببخشید) بچه بافق، بچه محله و همکار فرهنگی شما … /

محمد چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فتوحی عزیز اولا اگه شما تعریف نکنی پس کی تعریف بکنه دوما فروشی که طی این سه سال شرکت داشته طی چهل سال شرکت بی سابقه بوده که اگر یک دهم سود این سه سال درشهر خرج شده بود فکر میکنم خیلی جاهارو میشد طلا کاری کرد بعنوان نمونه فقط در سال 92 شرکت بیش هزار میلیارد فروش داشته که اگه همه اش را تراول پنجاه هزارتومنی بکنن وبیست وچهار ساعت بخوای بشماری تا اخر عمرت نمیتوانی آن را بشماری سوما به فرض اینکه اقای عسکری همت ماندگاری کرد وباپول سنگ آهن تمام خیابانهای بافق را طلا کاری کرد ولی تا در شهر اشتغالی ایجاد نشود خداوکیلی میخوام خودت جواب بدی این عمل چند ارزش داره ، چهارما شما که خوب متوجه میشوی وریز بین هستی لطفا یک مقاله ای هم برای گندله سازی وپیشرفت فیزیکی آن بنویس ، به مردم بنویس که هنوز بعد از پنج سال پیشرفت آن به یک درصد هم نرسیده بنویس در محافل مختلف به دروغ پیشرفت آن را اعداد مختلفی مطرح کردن وحتی تا 17/5 درصد هم اعلام شده بنویس اگر کسی بخواهد کارخانه بزنه اول نمره دود کشش را بزنه ، بنویس هرگز دود کش کارخانه ساختمان اصلی کارخانه نمیشه ، بنویس کوره بلند وفولاد پشت آهوی نره وفقط دارن بایک دیوار کشی سرمردم را شیره میمالن وبنویس خط دوم کنسانتره که باحضور استاندار ومعاون وزیر پیلار سال کلنگ ان را زدنند وکلی هم صغری وکبری برای مردم خوانند که ماداریم چنین وچنان میکنیم که رستم نکرد ، اصلا در باره اون کسی حرفی نمیزنه وبه تاریخ کلنگهای زده شده در بافق پیوست وبنویس …. مطمن باش تاریخ ومردم خوب قضاوت میکنن ومتوجه میشوند هرکسی چکار میکنه احتیاج به نوشتن شما وامسال شما نیست انشا الله خداوند به همه قدرت بصیرت ودرک حقایق را بدهد تا کمتر به خطا برویم

آریا چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای محمد این 1300 نفری که در دوره آقای عسکری اشتغال زایی شده به نظرتان اشتغال زایی نیست؟

    ناظر چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۶:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    خدارا شکر آگلومره افتتاح شد وگرنه فکرنکنم اشتغالی ایشون صورت می داد. فعلا قول 1500 نفرش را جلوی وزیر کار جمع کنه

حکیمی چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بزرگی گفت به چاپلوس بگو : من کمتر از آنم که میگویی … و … برتر از آنم که در دل داری !!! / خدا داند و دل حاج محمود ؟

رسول چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۳:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حاج محمود عزیز :: این بازی ها شباهت بازی گل یا پوچه بچه هاست ؟؟! و نتیجه اش پنجاه ، پنجاه !!
بزرگان فرموده اند : با خدا گل یا پوچ بازی کنید و نترسید !! خواهید برد ؛ چرا که پروردگار مهربان هر دو دستش پراست.

علی چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۵:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کدوم هزار و سیصد نفر؟؟؟؟؟خواب دیدی خیر باشه

soheil چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی عسکری خسته نباشی برادر. در حد توانت داری کاری میکنی.
به حرفایه ملتم گوش نده.خصلتشون همینه

آریا چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ناظر عزیز، آگلومره رو چه کسی پیگیری کرد تا افتتاح بشود؟؟ هتل را چه کسی؟؟ راه آهن را؟؟ اصلاح خطوط فرآوری و…؟؟؟شما ها نمیگذارید کسی برای شهر کارکند

آریا چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

علی آقا اگر نمیدونی بدون، حتی در زمان اعتصاب دوم چندین نفر در فضای سبز مشغول به کار شدند

محمد پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وجدا” بفرمائید غیر از اگلومراسیون که با آن هزینه بالا که راه اندازی شد ( تا قبل از اینکه اقای عسکری مدیر عامل بشه گفته میشد پیشرفت ان 70 درصد بوده و چهارصد نفر مشغول کار بودنند) چه طرح دیگه ای راه اندازی شده که 1300 نفر نیرو جذب بشن همه این اشتغالها کاذب است نمیخوای فقط تو اداره مرکزی برو ببین جایی هست میز بگذارن بشینن ؟

غلام پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بله منم که شرکت داشتم تعریف میکردم

آریا پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۴:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در حیرتم از مرام این مردم پست، این طایفه زنده کش مرده پرست. تا هست به هستی بکشندش ز جفا، تا مرد به عزت ببرندش سر دست