انصراف ۱۵ درصد از زایرین بافقی از سفر عمر مفرده

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۵ فروردین ۱۳۹۴

15درصد از زایرین مکه مکرمه انصراف خود را از این سفر زیارتی اعلام کرده اند

در مصاحبه خبرنگار بافق پویا با سرپرست یکی از کاروان های اعزامی مکه مکرمه، وی اعلام داشت به علت جریحه دار شدن غیرت ملی و رفتار غیر انسانی پلیس صعودی و مشکلات پیش آمده حدود ۱۵ درصد از زائرین بافق انصراف خود را از سفر زیارتی عمره اعلام نمودند.

یکی از زایران بافقی در این خصوص در صفحه شخی خود در نرم افزار اجتماعی لاین نوشته است:

خدایا خودت میدانی ماشیعیان چقدردوست داریم زائر مدینه وبقیع ومسجدالحرام باشیم وقرار بود همین هفته من وخانواده ام پنج نفری زائرحرم امن تو باشیم وبااین که تمام کارها راانجام داده بودیم که پنج روز دیگر پرواز کنیم امشب باهم تصمیم گرفتیم وانصراف دادیم تابه سهم خود از ال سعود ووهابیون وکارهای پلیدشان مانند تجاوزبه جان وناموس شیعه اظهار نفرت نماییم انشاالله که از همین جا زیارتمان مقبول افتد. علمدار.

ضمنا طبق اطلاعات به دست آمده پرواز عمره مفرده که قرار بود پنج شنبه این هفته به سرزمین وحی انجام شود لغو و به زمان دیگری انتقال یافت .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهر وندبافقی چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام .انشاا…این عمل شمامورد قبول حق تعالی قرارگیرد.

soheil چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۷:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حجتان مقبول باشه

جواد پنج شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده کارمندی هستم که توان مالی شرکت در حج واجب که هیچ سعادت حج عمره را هم ندارم وخطابم به همشهریان خوبم اینه که با یک بار حج رفتن وظیفه از گردنتون ساقط میشه در حالی که سراغ دارم کسانی رو که چندین و چند بار میرن زیارت . شما را به خدا اینهمه پولتون رو خرج این عربها نکنید