اکتشاف ذخیره معدنی جدید در محدوده چغارت توسط دریه رسانه ای شد

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۴

مسلم دریه روز چهارشنبه در سفر به شهرستان بافق پس از بازدید از سایت معدن سنگ آهن چغارت، در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث شهرک مسکونی پردیس آهن بافق گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظرفیت های معدنی این شهرستان را خوب ارزیابی کرده است و ما آمادگی داریم با تمام امکانات به بازنشستگان و کارکنان شاغل شرکت سنگ آهن مرکزی خدمت کنیم.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور افزود: همه این ها منوط به این است که کارکنان تلاش کنند تا چرخ فعالیت صنعتی و معدنی استان یزد و کشور بچرخد و رونق یابد.

وی به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی هم اشاره و خاطر نشان کرد: باید این شعار مقام معظم رهبری را سر لوحه کار خود قرار دهیم تا به موفقیت های مورد نظر در همه بخش ها دست یابیم.

دریه، توسعه اکتشافات در معدن سنگ آهن چغارت و رسیدن به ذخایر معدنی جدید را اتفاقی مبارک خواند و خاطرنشان کرد: باید به مدیرعامل و دست اندر کاران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تبریک گفت و از آنها قدردانی کرد.

وی اقدام تعاونی مسکن این شرکت را امری پسندیده و قابل تقدیر ارزیابی و تاکید کرد: اگر ظرفیت خاکی قابل توسعه وجود دارد فرصت را فراهم کنید تا همه شاغلین و بازنشستگان واجد شرایط صاحب مسکن بشوند.

مدیر عامل تعاونی مسکن شرکت سنگ آهن مرکزی بافق هم در این آئین گفت: در شهرک پردیس آهن هزار و ۱۸ واحد مسکونی در زمینی به وسعت ۴۰ هکتار ساخته خواهد شد.

عباس یزدانی، هزینه ساخت این واحد های مسکونی را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این طرح آموزشگاههای ابتدایی و متوسطه، کتابخانه، مسجد، آتش نشانی، واحد های درمانی، اورژانس، تجاری ، فضای سبز ، شبکه معابر و پیست دوچرخه سواری و پیاده روی پیش بینی شده است.

در آیین آغاز عملیات اجرایی این مجتمع مسکونی، مسوولان صندوق بازنشستگان کشور، مدیران استان یزد، امام جمعه ، فرماندار ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و جمعی از مردم و مسوولان محلی و معدنی این شهرستان نیز حضور داشتند.
ایرنا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجتبی شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۸:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاج آقا عسکری برای شما آرزوی تندرستی و سلامتی دارم،جا پای شادروان دهستانی گذاشتین .باشد که در این راه پروردگارتان و مردم بافق پشتیبان و حامی کارهای شما باشند.

ناشناس شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این ذخیره معدن از قبل هم بوده ،صبر کرده بودند معدن واگذار شود
تا جز قیمت گذاری سنگ آهن قرار نگیره،آقا عسکری گفته معدن رو به اتمام است و ذخیره ای نداریم،تناقص گویی تا چه حد

علی شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ - ۴:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس معلوم شد ذخیره معدن اونجور که گفته میشد نیست و حالا حالاها سنگ هست.
یه سئوال اون آقایونی که سنگ آهن چغارت رو تموم شده میدونستن و پافشاری میکردن که به بخش خصوصی واگذار بشه چه منفعتی از دروغ گفتن می بردند یا می برند؟