پیام مدیریت عامل شرکت سنگ آهن به مناسبت روز جهانی کارو کارگر

دسته: عمومی
یک دیدگاه
جمعه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر که مزین شد است با میلاد با سعادت مولود کعبه، فرصت مناسبی است که از کارگران زحمت کش ، پر توان و تلاشگری که با همت والای خود چرخ صنعت و تولید را به گردش در می آورند و کار را عبادت و تلاش خود را در سرنوشت ملت و این مملکت موثر می دانند تجلیل و قدر دانی گردد.
کارگران پرتوان و زحمت کش شرکت سنگ آهن مرکزی ، زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر و اثرگذار شما را ارج نهاده و وجود شما را مایه ی افتخار و مباهات کشور عزیزمان می دانیم، با وجود تلاش گران عزیزی همچون شما ، ایران اسلامی برای همیشه سربلند و پیروز و در تمامی عرصه ها باقی و برقرار خواهد ماند؛ چرا که حیات ، بالندگی و استقلال هر ملت مرهون کار ، تلاش و مجاهدت های ارزشمند جامعه ی کارگری است.
اینجانب ضمن سپاس وافر از سعی و کوشش بی وقفه و شبانه روزی شما بزرگواران ، امیدوارم با همدلی و همفکری هرچه بیشترو با تدبیر و همت والاتر در ارتقاء فعالیت های شرکت سنگ آهن مرکزی پویاتر بکوشیم از درگاه خداوند سبحان، توفیق روز افزون توام با موفقیت و بهروزی برای شما عزیزان خواستارم.

بازوانتان پرتوان ، عزتتان مستدام
محمدجواد عسکری
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بهابادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان مسئول
نیازی به صدور پیام نیست
وقتی اجازه نمی دهید کارگران ایرانی مانند کارگران سایر نقاط جهان ، روز کارگر را جشن بگیرند و تجمع و راهپیمایی برگزار کنند ، نمی توان باور کرد شما به کارگران احترام می گزارید و در جهت منافع و رفاه آن ها حرکت می کنید .
یادمان نرفته است که 9 کارگر سنگ آهن را به جرم حق خواهی به زندان انداختید و هنوز پرونده ی آن ها باز است .
یادمان نرفته است که برای مقابله با کارگران یگان ویژه آوردید .
یادمان نرفته است که حقوق کارگران در جاهای مختلف ماه ها به عقب می افتد