آیا روسای هر سه دانشگاه بافق غیر بومی خواهند بود؟

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
جمعه - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

قنبری زاده رییس سابق دانشگاه علمی کاربردی بافق که چند هفته ی قبل از ریاست این دانشگاه استعفا داد ، درباره ی علت این کار به خبرنگار بافق پویا گفت:

دانشگاه جامع کل کشور بخشنامه ای را ارائه دادند که نیروهایی که از ادارات دیگر در دانشگاهها مامور به کار هستند باید به محل کار خود بازگردند.

وی در ادامه گفت: من نیز از اداره آموزش و پرورش مامور شده بودم و با توجه به بخشنامه جدید قصد بازگشت به این اداره را دارم به همین علت استعفای خود را به مسئولین امر تحویل دادم.

رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی درباره ی موافقت مسئولین با استعفای خود گفت: در ابتدا مسئولین با استعفایم موافق نبودند ولی ماندن من در این پست ،به ضرر شهر می شد به همین دلیل استعفا دادم و امضاهای خود را از اسناد دانشگاه برداشتم.

وی با اشاره به انتخاب رییس جدید دانشگاه عنوان کرد: ریاست دانشگاه نیاز به شرایط خاص دارد که هنوز موفق نشدند شخص مناسبی را برای این امر انتخاب کنند، به همین دلیل و با توجه به نامشخص بودن زمان انتخاب رییس جدید دانشگاه، امور دانشگاه علمی کاربردی بافق فعلا تحت نظر دانشگاه یزد می باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی باقری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وتشکر از زحمات چندین ساله شما
انشاا… موفق وموید باشید

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حتما غیر بومی خواهد شک نداشته باش

بی بی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزان من غصه نخورید که بومی اند یا نه اصل اینه که اهل کار و عمل باشند چه بسا همین بومی ها نیروهای غیر بومی را اوردن چه بسا که بچه های بافق هم همین مدرک را داشتن فقط هزینه رفت و امد نداشتن

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی ازبافقیهانیزجاهای دیگرکشوردر راس کارند.زیادی سخت نگیریم.تبادل فرهنگ وتجربه وتخصص چیزخوبیست.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شزایط خاص بازی روسای دانشگاههای یزد هست فرماندار باید با قدرت در تعیین رییس وارد شود. پیام نور که رفت علمی کاربردی نباید با این بازیها در اختیار غیر بومی قرار بگیره این ضعفه

اهل شهر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بومی غیربومی نداره برادران به یاد داشته یاشید خیلی از صنایع بافق به دست همین غیر بومیها ساخته شده مثلا بومیها چه تاجی به سر بافق زده اند…….

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقدام بسیار خوبی صورت گرفنه انشالله آقای قنبری موفق باشید.

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
اقای مهندس در بحث ساختمان سازی بسیار زحمت کشیدند اما نکته ای که هست اینکه وضعیت علمی دانشگاه بسیار نامناسب است و به مدرک گرایی توجه بیشتری شده تا یادگیری مفاهیم

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام و تشکر از زحمات جناب آقای مهندس قنبری زاده که واقعاً الگوی مناسبی در حیطه کار وتلاش بودند . ایشان با دستان خالی اما همتی بلند و جهاد گونه دانشگاه علمی کاربردی را زبانزد کردند . به امید موفقیت روزافزون شما در تمامی مراحل زندگی .

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نام خدا
امیدوارم نه تنها آقای قنبری زاده بلکه تمامی مسئولین با دل کندن از دنیا و پستهای فانی، بتوانند با عدالت، اخلاق و انسانیت و شاد کردن دل بندگان خدا آخرت خود را آباد کنند. کاشتن بذر محبت بسیار بهتر از آجر روی هم گذاشتن و خون به دل مظلومان کردن است و بومی و غیر بومی ندارد. خدا رحمت کند مرحوم مهندس دهستانی بافقی را که چه در بافق و چه در دیگر نقاط کشور که غیربومی تلقی می شد باعث خیر بود.