چهارمین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق برگزار شد

دسته: عمومی
۱۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

چهارمین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق با حضور بسیار خوب مردم پی گیر و دغدغه دار بافق،اعضای کارگروه مطالبات بافق،نماینده صندوق بازنشستگان فولاد و اعضای شورای اسلامی شهر بافق برگزار شد.
در این جلسه یکساعت و چهل و پنج دقیقه ای اعضای کارگروه و مسوولین حاضر گزارشی از میزان پیشرفت پی گیری های انجام شده درباره صورتجلسه شهریور 93 که به عنوان تعهد مسؤلین کشوری و استانی برای توسعه و پیشرفت شهرستان در ازای واگذاری شرکت سنگ اهن مرکزی بافق را ارائه دادند..
عدم حضور امام جمعه،فرماندار و رئیس سابق شورای اسلامی شهر به عنوان اعضای اصلی این کارگروه در این جلسه گزارش دهی مشهود بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی بد هستش که به شعور انسان ها توهین بشه.معاون فرماندار دولت تدبیر و امید بهانه و دروغگویی که برای عدم حضور فرماندار در جلسه را بیان کردند بدترین توهین به مردم بافق بود.آقای فرماندار شما پیشگویی که میتوانی از الان بگی چه کسی در انتخابات کاندید میشود چه کسی کاندید نمیشود؟؟؟آقای فرماندار لطفا به مردم توهین نکنید…

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر مرد خدایی صباغیان.خداوند به شما اجر بدهد که بدون هیچ چشمداشتی برای رضای خدا و دفاع از حق شهروندان بافقی قدم برمیداری.

محمد رضا فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از حاشیه های جالب این نشت. نبود فرماندار بود که آقای عباسی سخنگو شورا عدم وجود وی را ملاقات با خانواده طالعی ذکر کرد و به زیبایی این قضیه را برای مردم تشریح کرد اما معاون فرماندار بدجوری آبروی فرماندار را برد.

مطلع با انصاف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما نمیدونیم این معاون فرماندار بچه بافقه که اینجوری داشت از پانزده درصد دفاع می کرد.

میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم به شدت تمامی مسوولان را رصد خواهند کرد. و هرکدام که کوتاهی کنند مورد لعن مردم قرار خواهند گرفت زیرا مردم ولایی بافق در تمامی صحنه ها حضور دارند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اگر مردم بافق حالا دیگر سرشان به سنگ خورده باشد از بومی خود حمایت خواهند کرد. ما همه به اقای صباغیان اگر کاندید شدند رای میدهیم. متاسفم برای بچه های هم محله ای که حاضرند تخریب نمایند ان هم کسی را که با جان ودل از شهرش دفاع کرده است. فرماندار با تدبیر این حرکت از شما خیلی زشت بود. زشت. اقای صباغیان حرف حق را میزند گرچه به نفع خودش نیست اما حق گرفتنی است. بافقی ها باید بدانند تفرقه نیندازید حکومت کنید. بافقی ها بافقی خود را دریابید. گرچه اختلاف نظر دارید. اما به بومی خود هر که میخواهد باشد رای دهید. صباغیان در احداث مسکن پردیس صحبت نکرده بود هرگز نشست با اعضای هیئت مدیره تشکیل نمیشد. همه به به چه چه به به چه چه چچچچچچچچچ ببببببببب ههههههه

رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

معاون فرماندار یک انسانی فرهیخته ای بود که کتاب تاریخ بافق را نوشته بود. در جلسه کار گروه حرکت بچه گانه او بسیار برای بافق بسیار زننده و زشت بود و با این کاری که انجام داد. آبروی فرماندار را برد.

یا حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای طالعی شرم آورست که به این صورت در وغ بگویی.یا دروغ فرماندار را به مردم بگویی.شما بچه بافق هسی به جای حمایت سنگ اندازی نکن.چگونه بعدها میخواهی توی صورت همشهریهات نگاه کنی.

کارگران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

طالعی عامل سقوط فرماندار خواهد بود.

حسن غصه خور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا برای اقای طالعی که اینگونه مانند افراد اجنبی از شهر مایه می گذارد متاسفم نشان می داد که ایشان علاوه بر اینکه اصلا اشرافیت بر موضوع و مفاد صورتجلسه نداشت یک هدف داشت که آن را هم خود بر زبان آورد آماده شدن برای فرمانداری از مقاصد اصلی وی است که باید گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه. خودت را به مردم نشان دادی که واقعا به درد …..

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    فرماندار اگه نیامده جوابی برای مردم نداشته.وگرنه اینها همش بهانه ای بیش نیست.دروغ و ترس و تاریکی داره دنیارو میگیره…

بافقی تعصبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار اگر نیامده حق داشته
این جلسه و مسجد جامع که جای تبلیغات مجلس نیست
دکترربابايي(معاون استاندار )از یکماه پيش استعفاکردکه کانديدمجلس شودوباديگران شرايط برابرى داشته باشد صباغيان تافته جدابافته است که مي تواندازمسجد جامع که مکان عمومی است براى تبليغات استفاده کند؟

فرهاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مخالفت باساخت خانه کشتی .ندادن پروانه هتل.مخالفت با اب زاينده رود.وساختمان مرکزى سنگ اهن .ازخدمات آقای صباغیان است که باعوام فريبي مايه افتخارکارگران شده است.

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت برآقای صباغیان
آقای طالعی واقعا که کار زشتی کردید!!!!!!!!!!!!!!!!!