وزیر تعاون قول مصوبه 15 درصد را داده اند/غیرقانونی بودن کارگروه در گرو پس گرفتن امضاها توسط مسئولین است

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
دوشنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

دخیل عباس زارعزاده نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در گفتگو با خبرنگار بافق خبر،گفت:در مورد وضعیت 28.5 درصد سنگ آهن مرکزی بافق چیزی به بنده اعلام نشده است .

وی در پاسخ به این سوال که استاندار یزد گفته اند هدیه 15 درصد از سهام سنگ آهن مرکزی غیرقانونی است و چون غیرقانونی است پیگیری نمی کنیم افزود:هدیه 15 درصد می تواند غیرقانونی باشد اگر انفال را به اشخاص واگذار کنند ولی در صورتجلسه نگقتیم به اشخاص واگذار شود بلکه برای پیشرفت و عمران شهر اختصاص دهند.لذا این امکان پذیر بوده و تخلف از قانون نیست که نمونه هایی از آن اجرا شده و راه کارهایی تعریف شده است.

زارعزاده در مورد پیگیریهایی که ایشان در خصوص 15 درصد انجام داده اند اظهار داشت:

در جلسه ای که با وزیر کار ،تعاون وامور اجتماعی داشته ام ایشان قول دادند در سفر ریاست جمهوری به استان این موضوع را به عنوان یکی از دستاوردهای سفر ایشان برای مردم بافق پیگری کنند واگر بتوانند در سفر ریاست جمهوری مصوب کنند . تا کنون استانداری هیچگونه همکاری وپیگیری نکرده است.

نماینده مردم بافق در مجلس در مورد این موضوع که گفته می شود کارگروه غیر قانونی است تاکید کرد:

کارگروه قانونی است وما این کارگروه را به رسمیت می شناسیم چون از اول استاندار و استانداری پذیرفته اند وباید تا رسیدن به نتیجه پیگیری شود مگر اینکه لغو آن را رسما و مکتوب با ذکر دلیل اعلام کنند .همچنین تا کنون هیچ گونه دلیلی بر لغو کارگروه وجود نداشته وتا زمانی که دلیلی مبنی بر لغو آن نیاورند و امضاهایی که پای صورت جلسه کرده اند پس نگیرند این کار گروه رسمی است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینقدر نگید بزرگترین حوزه انتخابی مردم فکر میکنند اینجا بهشته

پسرشجاع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۸:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف آقای دخیل عباس حق است و به جا است وهمه مردم میدانند تنها دلسوز شهرستان بافق آقای محمد رضا صباغیان است .و بدانید که آقای صباغیان با این صبر و استقامت نتیجه میگیرد. صباغیان خدا قوت دهد.

میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از نماینده محترم مجلس به خاطر موضع شفافشان ممنون

سلام. این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از آقای دخیل عباس زارعزاده بسیار متشکریم همین یخاطر حضور در جلسه پاسخگویی هم به دلیل مواضع شفاف ایشان در حمایت از کارگروه .
آقای استاندار چرا شهر بافق باید همیشه بخاطر بعضی از حرفها باید درگیر حواشی شود چرا باید مردم بافق همیشه دلنگران و ناراحت از خیلی کوتاهی ها باشند.

میرسلیمانی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب زارع زاده به احتمال زیاد جناب ربیعی تغییر خواهند کرد .شما با وزیر جدید چکار خواهید کرد؟در مملکت با رفتن شخص ؛ قولهایشان هم خواهد رفت.به هوش باشید.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای صباغیان موفق باشید