متهمان خرید با چک پول تقلبی در بافق دستگیر شدند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۶ خرداد ۱۳۹۴

فرمانده انتظامي شهرستان بافق اظهار داشت: با توجه به حضور تعدادي از مغازه داران شهر به اداره پليس و اعلام شکايت مبني بر اينکه دو خانم با چک پول هاي تقلبي اقدام به خريد کرده و از محل متواري شده اند بررسي موضوع در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ “فرهاد بيگلري”ادامه داد: با تحقيقات پليس بافق مشخص شد اين دو خانم که غريبه هستند با حضور در مغازه هاي شهر، با عجله و شتاب اقدام به خريد کرده و پس از پرداخت ايران چک 50 هزار توماني و تحويل گرفتن مابقي پول خود سريع از محل متواري شده اند.

وي افزود: تحقيقات گسترده ماموران پليس اين نتيجه را در برداشت که متهمان با يک دستگاه خودرو سواري “سمند” سفيد رنگ در سطح شهر حاضر شده اند.

بيگلري افزود: گشت هاي پليس با حضور در نقاط حساس شهر، خودرو مورد نظر را شناسايي و متوقف کردند و دو متهم را دستگير و به اداره پليس منتقل کردند.

وي گفت: متهمان در بازجويي هاي پليسي به تهيه چک پول هاي تقلبي از استاني ديگر و خريد در شهرستان بافق اعتراف کرده و با تکميل پرونده قضائي به دادسرا معرفي شدند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنزین را یک شبه کردید 1000 تومن . آیا این از خرید با چک تقلبی بدتر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دولت از گران کردن بنزین در یکسال حدود 8000 میلیارد تومان سود می برد
به جای گران کردن بنزین ، جلوی دزدی های 3000 هزار میلیاردی، 7000 میلیاردی،94000 میلیاردی و … را بگیرید .

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب بیگلری فکری به حال این دزدان گوسفند در بافق بکنید که غوغا کرده اخر ما نباید در شب یک گشت در این بافق ببینیم حال طوری شده که در روز روشن از دیوار بالا می روندوگوسفند می دز دند دیگر تا کی …….